Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Paweł Lewandowski wicewójtem Gminy Damnica :: zobacz komentowany artykuł

957 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~damniczanka~

~damniczanka~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 12:29:01

Kto to jest? Od lat mieszkam w Damnicy ale wac Pana nie znam :/ po co nam wicewojt tak poza tym skoro tyle lat go nie mielismy??? Nie ma na co kasy wydawac tylko na kolejna wyplate dla kolejnego urzedasa??? niech najpierw posplacaja dlugi po poprzedniej wojtowej

#2 ~damniak~

~damniak~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 14:06:56

tyle lat nie bylo zastepcy i calkiem niezle gmina funkcjonowala i nagle ktos jest potrzebny pewnie jakis znajomy pana wojta

#3 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 14:17:24

O mamy cos o Damnicy no no nawet etatowi krytycy na internecie znikneli
nic sie w gminie nie dzieje nic nie widac tylko etatki kolegom sie rozdaje
ale jak sie wybralo takiego smutasa to sie ma
sielanka w gminie ze hej pracownicy z urzedu sa wszedzie tylko nie w gminie
mozna spotkac ich w sklepie w miescie teraz jest wszysko ok
poprzedniczka to byla zla

#4 ~MAG - MED USTKA~

~MAG - MED USTKA~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 16:14:42

Kto to jest? Od lat mieszkam w Damnicy ale wac Pana nie znam :/ po co nam wicewojt tak poza tym skoro tyle lat go nie mielismy??? Nie ma na co kasy wydawac tylko na kolejna wyplate dla kolejnego urzedasa??? niech najpierw posplacaja dlugi po poprzedniej wojtowej

Troszk śmieszny post uważam bo pan Paweł nie jest osobą ukrywającą sie w ciepłym pokoiku gminy za biureczkiem ale aktywnie uczestniczy w organizacji imprez na terenie Damnicy
prowadząc festyny koncerty i inne cykliczne imprezy.Sadze wiec ze damniczanom jest to osoba znana..co do pieniedzy to nie kolejny urzdas a fukcja .przecież pan Paweł pracuje już dawno w gminie...

Gratuluję panie Pawle życząc sukcesów

Mag med ustka

ze

.

#5 ~brawo~

~brawo~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 16:57:20

Myślę że to słuszna decyzja. Jestem ze Słupska a na imprezy plenerowe jeździłem w poprzednich sezonach do Gminy Damnica. Prowadził je pan Paweł i zawsze były udane i dobrze zorganizowane. Są nam potzrebni tacy kreatywni ludzie. Gratulacje i powodzenia!

#6 ~rozbawiony~

~rozbawiony~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 17:22:33

co ma prowadzenie wiejskiej imprezy do zarzadzania gmina?Ludzie o czym Wy tu piszecie?słupszczanie wybierzcie na swojego wice prezydenta np. swietnie prowadzacego wasze imprezki kolesia w dlugich wlosach co kiedys w radiu pracował-zapomnaialem nazwiska albo lepiej wezcie sobie tego Pawła od nas!Paranoja koles prowadzi imprezki na poziomie to zostaje wice wojtem.Smiechu warte!Niech zajuje sie nadal robieniem zdjec a nie powaznymi sprawami bo o zgrozo

#7 ~brawo~

~brawo~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 18:06:50

co ma prowadzenie wiejskiej imprezy do zarzadzania gmina?Ludzie o czym Wy tu piszecie?słupszczanie wybierzcie na swojego wice prezydenta np. swietnie prowadzacego wasze imprezki kolesia w dlugich wlosach co kiedys w radiu pracował-zapomnaialem nazwiska albo lepiej wezcie sobie tego Pawła od nas!Paranoja koles prowadzi imprezki na poziomie to zostaje wice wojtem.Smiechu warte!Niech zajuje sie nadal robieniem zdjec a nie powaznymi sprawami bo o zgrozo

Ma w swoich obowiązkach reprezentować gminę na zewnątrz i dobrze to robi a ty rozbawiaj się dalej. Powodzenia.

#8 ~optymista damnicki~

~optymista damnicki~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 19:01:38

Ma w swoich obowiązkach reprezentować gminę na zewnątrz i dobrze to robi a ty rozbawiaj się dalej. Powodzenia.

Witam po dlugiej przerwie formulowiczów. Niestety po dlugim okresie ciszy przerywam milczenie bo niestety jestem zaniepokojony sytuacja jaka miała miejsce w opisanym artykule.
Bravo widze, ze jestes chyba bliski zainteresowanej osobie.Nie rozumiem dlaczego w naszej gminie jest ktos potrzebny by reprezentować ja poza osoba wojta?czy dla takiego czegos potrzeba nam wice wojta?By pojechac na otwarcie biura poselskiego w Słupsku pana Biedronia czy innych polityków nie jest nam to stanowisko potrzebne.Przeciez wybralismy wójta w osobie pana Grzegorza i to on powinien mnie reperzentować.Dzwine posuniecie Panie wójcie by do takich blahych spraw tworzyc stanowisko wice wójta?Nie mówił Pan o tym przy wyborach, ze planuje takie posuniecia.Mam przed soba Pana program wyborczy i nic tu takiego nie ma.Nawet planów dalekosieznych w kwestii tego stanowiska a przeciez podkerslano tyle ze jest juz za duzo urzednikow.Jesli Pan panie wójcie nie jest w stanie nas reperzentować na zewnatrz to niestety traci pan duzo.

#9 ~damniczanka~

~damniczanka~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 19:10:47

Witam po dlugiej przerwie formulowiczów. Niestety po dlugim okresie ciszy przerywam milczenie bo niestety jestem zaniepokojony sytuacja jaka miała miejsce w opisanym artykule.
Bravo widze, ze jestes chyba bliski zainteresowanej osobie.Nie rozumiem dlaczego w naszej gminie jest ktos potrzebny by reprezentować ja poza osoba wojta?czy dla takiego czegos potrzeba nam wice wojta?By pojechac na otwarcie biura poselskiego w Słupsku pana Biedronia czy innych polityków nie jest nam to stanowisko potrzebne.Przeciez wybralismy wójta w osobie pana Grzegorza i to on powinien mnie reperzentować.Dzwine posuniecie Panie wójcie by do takich blahych spraw tworzyc stanowisko wice wójta?Nie mówił Pan o tym przy wyborach, ze planuje takie posuniecia.Mam przed soba Pana program wyborczy i nic tu takiego nie ma.Nawet planów dalekosieznych w kwestii tego stanowiska a przeciez podkerslano tyle ze jest juz za duzo urzednikow.Jesli Pan panie wójcie nie jest w stanie nas reperzentować na zewnatrz to niestety traci pan duzo.

jestem mieszkanka Damnicy i ciesze sie, ze pan Lewandowski bedzie wice wojtem. Jest dobry w tym co robi, jest switnym samorzadowcem, co udowodnil juz nie raz. I bardzo wiele osob to potwierdzi. Pozdrawiam

#10 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 20:54:18

Witam!!!
Jak to nic sie nie dzieje ostatnio widziałem jak mały samolot latał nad Damnicą i nawet dwa razy zawrócił nie jakieś tam wrony.

#11 ~okoliczanka~

~okoliczanka~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 21:09:18

Witam!!!
Jak to nic sie nie dzieje ostatnio widziałem jak mały samolot latał nad Damnicą i nawet dwa razy zawrócił nie jakieś tam wrony.

Buhahaha:):):)
I ten mały samolot nie spadł na Damnice?
Ja oststnio widziałam jak traktor się zakopał i nie mogli go za nic wyciągnąć z tego grzęzawiska błota,
toć to dopiero wydarzenie na miare gminy!!!

#12 ~miejscowa~

~miejscowa~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 21:12:49

W tej malutkiej gminie nic się nie dzieje.
Za czasów księdza Zbyszka to dopiero były festyny i zabawy do białego rana.
Z każdym porozmawiał,każdego wysłuchał,był ważniejszy od wójta w tej gminie!!!

Ksiądz Zbyszek na wójta!!!:)

#13 ~damniczanin~

~damniczanin~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 22:38:33

I co wyborcy tego wojta nic tak nie piszecie
na osiegniecia p grzegorza
no moze nie bo nie ma CO pisac
chyba ze schodki z domu do urzedu
a moze cos kto wie co zrobil
niech pisze poczytamy
tylko nie piszcie ze brak pieniazkow
bo te sa ale rozdawnicwo jest porazajace
pewnie tylko przed wyborami beda same sukcesy

#14 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 10:02:52

Troszk śmieszny post uważam bo pan Paweł nie jest osobą ukrywającą sie w ciepłym pokoiku gminy za biureczkiem ale aktywnie uczestniczy w organizacji imprez na terenie Damnicy prowadząc festyny koncerty i inne cykliczne imprezy.Sadze wiec ze damniczanom jest to osoba znana..co do pieniedzy to nie kolejny urzdas a fukcja .przecież pan Paweł pracuje już dawno w gminie...Gratuluję panie Pawle życząc sukcesówMag med ustka ze .

Czy aby nie zabezpieczacie medycznie ( za pieniądze) imprez które prowadzi pan Paweł.

#15 ~damniczanka~

~damniczanka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 10:07:41

O mamy cos o Damnicy no no nawet etatowi krytycy na internecie znikneli
nic sie w gminie nie dzieje nic nie widac tylko etatki kolegom sie rozdaje
ale jak sie wybralo takiego smutasa to sie ma
sielanka w gminie ze hej pracownicy z urzedu sa wszedzie tylko nie w gminie
mozna spotkac ich w sklepie w miescie teraz jest wszysko ok
poprzedniczka to byla zla

Myślę,że to zdolny facet.
Były faworyzowany ulubieniec Marii a teraz rozkochał Grzecha

#16 ~damniczanin~

~damniczanin~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 11:19:35

Myślę,że to zdolny facet.
Były faworyzowany ulubieniec Marii a teraz rozkochał Grzecha

tu nie chodzi o ulubienca tego czy innego wojta
ale co sie wyrabia w gminie za grzesia za nasze pieniazki
musi sie chlopisko sprezac aby sie wywiazac z zobowazan personalnych i pienieznych
i brakuje mu czasu na rzadzenie musi miec zastepce niedorzecznika itp mozna wymieniac dalej
etaty sie mnozy
a tak ciekawe ile juz zatrudnil swoich moze jakas statystyka zna ktos

#17 ~wesoly~

~wesoly~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 22:50:57

Pawełek nie daj sie!Jestes najlepszy, chyba juz wszystkie stanowiska zaliczyles w UG wiec teraz czas na wojta:)!Jestemz Toba!

#18 ~damniczanka~

~damniczanka~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 10:09:24

To po wybieraliśmy starego należało wybrać Pawełka, przecież jest z miasta i taki wykształcony jak nikt u nas

#19 ~damniczanka~

~damniczanka~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 13:00:02

he za pieniadze podatnikow to kazdy sie moze wyksztalcic, wielki problem zrobic kilka kierunkow, ktore trwaja po okolo 1 rok. W jednym roku moze za pieniadze nawet zrobic 3 kierunki.Wlasnie niech sie Grzesiu poda do dymiji i Pawelka zostawi, napewno tez sobie poradzi z takimi problemami w naszej preznej gminie he he

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 19:26:46

Droga damniczanko bardzo proszę podaj namiary gdzie w jeden rok mogę zrobić wyższe wykształcenie magisterskie, pieniądze nie mają znaczenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych