Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Paula-Trans Słupsk

• Zamknięty Temat jest zamknięty
85 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 13:03

Kolega zaproponował mi ,pomoc w załatwieniu pracy Pauli-Trans w Słupsku,jednak po jego opowieściach o tym zakładzie ciężko mi uwierzyć w to co mówił. Proszę ludzi pracujących tam na produkcji o informację na temat warunków pracy w tej firmie.

#2 ~Zuyy~

~Zuyy~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 13:09

szykuj sie na 300 h pracy w miesiacu

#3 ~zocha~

~zocha~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 16:49

po 12 h nom stop

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 18:27

Firma PAULA TRANS laureat nagrody PIP "Pracodawca - organizator bezpiecznej pracy"

#5 ~kot~

~kot~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 08:10

a to dobre to tylko u nas w polsce

#6 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 08:27

Niech się PiP zainteresuje ile godzin wyrabiają czy mają umowy, szczególnie na nockach, PiP - tam to się wyprawia. Z taką inspekcją własnie jest jak jest.:):)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 09:28

Firma PAULA TRANS laureat nagrody PIP "Pracodawca - organizator bezpiecznej pracy"

NIE ma takiej nagrody Państwowej Inspekcji Pracy "Pracodawca-organizator bezpiecznej pracy". PIP jest od kontroli a nie od nagród.Czy pracownicy PIP brali udział w specjalnych rejsach na Bałtyku "Pauli-Trans"?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 20:39

Sami frajerzy!Wykorzystują ludzi,którzy robią wszystko za nich,a sami nie robią nic i jeszcze większą kase zbijają.Jeden kryje drugiego,a tobie pot po du*** cieknie!Mógł bym wymieniać długo,ale za dużo jest tam ludzi którzy tak robią...prawie wszyscy!A w szczególności frajer "Siwy" burak ze wsi co drze morde na ludzi,sam nic nie robi i bierze 5000.

#9 ~sens~

~sens~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 20:56

Sami frajerzy!Wykorzystują ludzi,którzy robią wszystko za nich,a sami nie robią nic i jeszcze większą kase zbijają.Jeden kryje drugiego,a tobie pot po du*** cieknie!Mógł bym wymieniać długo,ale za dużo jest tam ludzi którzy tak robią...prawie wszyscy!A w szczególności frajer "Siwy" burak ze wsi co drze morde na ludzi,sam nic nie robi i bierze 5000.

Ludzie sami się godzą na takie warunki. Sami zgadzają się żeby jak piszesz 'buraki ze wsi' darły się na nich. Gdyby wszyscy się postawili, ten kraj wyglądałby zupełnie inaczej. Czemu zachodnie kraje mają lepszą sytuację? Bo ludzie się szanują nawzajem, jeden drugiemu się kłania w pas bo to jego krajan. U nas jest odwrotnie, Polak Polaka niszczy.

#10 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 21:08

Kolega zaproponował mi ,pomoc w załatwieniu pracy Pauli-Trans w Słupsku,jednak po jego opowieściach o tym zakładzie ciężko mi uwierzyć w to co mówił. Proszę ludzi pracujących tam na produkcji o informację na temat warunków pracy w tej firmie.

Radziłbym zmienić kolegę. Ja normalnie bym mu na...ł.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 13:00

Ludzie czy ktoś was zmusza do tej pracy?? nie a więc po h** tak piszecie .Tam jest jak jest ja pracuję i nie narzekam robie po 12h bo chcem zarobić proste coś za coś a więc jak ktoś pier***i takie głupoty że mu ciężko to niech jaja wyłoży i leży a mama i tata będą dumni z synka

#12 ~krejzol~

~krejzol~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 23:09

Ludzie co tam pracuja sa jacys popier***eni, siedza tam po 12h i nie maja swojego zycia tylko zajmuja sie cudzym, plotkami, wymyslaniem nowych bzdur na czyjs temat... w szczegolnosci panowie z szaf na Siwego zmianie. Pozdrawiam koledzy

#13 Grzybek1502

Grzybek1502

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 maj 2013 - 15:17

zycia prywatnego tam nie ma nawet po pracy !!!!!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 17:35

Ludzie co tam pracuja sa jacys popier***eni, siedza tam po 12h i nie maja swojego zycia tylko zajmuja sie cudzym, plotkami, wymyslaniem nowych bzdur na czyjs temat... w szczegolnosci panowie z szaf na Siwego zmianie. Pozdrawiam koledzy

Zamknij ryj szmato je***a!Jak masz coś do powiedzenia to przyjdź i powiedz w twarz,a nie na jakimś frajerskim forum piszesz!Sama pewnie jesteś plotkarą zaje***ą skoro tak myślisz to pewnie myślisz po sobie!ty pewnie w dupke wchodzisz wszystkim na każdym kroku i podpier***asz szmato!
Z pozdrowieniami Tadeusz

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 17:56

Zamknij ryj szmato je***a!Jak masz coś do powiedzenia to przyjdź i powiedz w twarz,a nie na jakimś frajerskim forum piszesz!Sama pewnie jesteś plotkarą zaje***ą skoro tak myślisz to pewnie myślisz po sobie!ty pewnie w dupke wchodzisz wszystkim na każdym kroku i podpier***asz szmato!
Z pozdrowieniami Tadeusz

oj Tadeusz, twój poziom intelektualny zszedł poniżej poziomu średnio kumatego szympansa. skąd w tobie tyle nienawiści?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 04:31

oj Tadeusz, twój poziom intelektualny zszedł poniżej poziomu średnio kumatego szympansa. skąd w tobie tyle nienawiści?

Kolejna szmaciura!Widzę,że stale śledzicie te forum zesrani, że ktoś napisze jakie z was ku*** i co odpier***acie!

#17 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 09:10

Ostatnio ukazało sie ogłoszenie do pracy do Pauli Trans. Można isc sprawdzic poznać Tadeusza, :) :) :)

#18 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 17:55

I będziecie śmierdzieć śledziem na 15 metrów

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 18:29

a kto ci kaze brac do ust?

#20 ~Maurycy~

~Maurycy~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 19:05

tak nakazuje tradycja przy obcince kota!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych