Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Patologia władzy Gminy Ustka: ustaw(k)a z VAT kosztem innych

Przewłoka wójt patologia

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1538 odpowiedzi w tym temacie

#1521 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:09:31

Sąd sam ocenia czy zwolnić skarżącego z kosztów postępowania sąd nie daje adwokatów skarżącemu więc proszę nie ściemniać i nie wciągać w to byłych polityków PIS bo to nijak się ma do postępowania Pani M.W.Jeszcze raz przypominam ten wątek dotyczy PATOLOGII WŁADZY!!!

człoowieku to wlaśnie sąd ocenił że nie da jej na koszt panstwa adwokatów choć zwrocil się z takim ządaniem przytaczając szereg niepotwierdzonych faktów o tym że nie ma kasy, nie ma z czego żyć, dziesatki tys długów, tylko nie podała sądowi zadnych dowodów tylko stek słów. zresztą jak we wszystkim. a ze mną nie dyskutuj tylko przeczytaj te wyroki WSA i NSA i wtedy się wypowiedz, no chyba że PRAWDA dla ciebie nie istnieje

#1522 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:12:00

Ja myślałem, ze to ona wasza gminna, a to się okazuje, że nasza miejska? Nieprawdopodobne, tak się dałem wpuścić w maliny...

#1523 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:20:57

Nie interesuje mnie co ta Pani robi prywatnie.Dla mnie może pobierać i 14 000 dotacji.Ten wątek dotyczy patologii władzy!,a nie Pani M.W.

Sorry.... ci od patologii sami dali się jej tu wcisnąć!

I naprawdę Cię to nie interesuje? Że Twoja kasa jest wydawana na chore żądania?? No mnie trafia na taką myśl - bo płacę k..a podatki i nie chcę by moja kasa szła na zaspokajanie czyjejś obsesji na punkcie każdego urzędu, który się z ową panią nie zgadza!!!

#1524 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:21:24

człoowieku to wlaśnie sąd ocenił że nie da jej na koszt panstwa adwokatów choć zwrocil się z takim ządaniem przytaczając szereg niepotwierdzonych faktów o tym że nie ma kasy, nie ma z czego żyć, dziesatki tys długów, tylko nie podała sądowi zadnych dowodów tylko stek słów. zresztą jak we wszystkim. a ze mną nie dyskutuj tylko przeczytaj te wyroki WSA i NSA i wtedy się wypowiedz, no chyba że PRAWDA dla ciebie nie istnieje

Jeszcze raz powtarzam nie interesuje mnie prywatne postępowanie Pani M.W. bo nie jest żadnym urzędnikiem tylko osobą prywatną i ja mam prywatne zdanie na temat tej Pani.Natomiast interesuje mnie postępowanie osób,które zarządzają gminą w moim imieniu,a ten wątek jest nazwany PATOLOGIA WŁADZY!,którą widać gołym okiem i nie trzeba wyroków sądów aby to zrozumieć!

#1525 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:22:33

Nie interesuje mnie co ta Pani robi prywatnie.Dla mnie może pobierać i 14 000 dotacji.Ten wątek dotyczy patologii władzy!,a nie Pani M.W.

Sorry.... ci od patologii sami dali się jej tu wcisnąć!

I naprawdę Cię to nie interesuje? Że Twoja kasa jest wydawana na chore żądania?? No mnie trafia na taką myśl - bo płacę k..a podatki i nie chcę by moja kasa szła na zaspokajanie czyjejś obsesji na punkcie każdego urzędu, który się z ową panią nie zgadza!!!

#1526 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:23:26

Kto mieczem wojuje od miecza ginie.

#1527 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:28:24

Jeszcze raz powtarzam nie interesuje mnie prywatne postępowanie Pani M.W. bo nie jest żadnym urzędnikiem tylko osobą prywatną i ja mam prywatne zdanie na temat tej Pani.Natomiast interesuje mnie postępowanie osób,które zarządzają gminą w moim imieniu,a ten wątek jest nazwany PATOLOGIA WŁADZY!,którą widać gołym okiem i nie trzeba wyroków sądów aby to zrozumieć!

#1528 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:29:52

Odmowa przyznania pomocy prawnej i zwolnienia z kosztów - ciekawe uzasadnienie sądu:

orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/7D6D8F7D10

Odmowa przyznania pomocy prawnej i zwolnienia z kosztów - kolejne ciekawe uzasadnienie, zwłaszcza w zakresie dopłat oraz... ilości prowadzonych postepowań przed WSA w Gdańsku:

orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/8724B805F9

Jest to niezwykle ciekawe, w końcu otrzymałem odpowiedź na moje pytanie, ile Monika W. wytoczyła spraw, a ile wygrała. Dziękuje i z niecierpliwością czekam na więcej informacji, internauci mają prawo to wiedzieć. Jeszcze raz dziękuje za pomocne informacje :).

#1529 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:35:28

Jest to niezwykle ciekawe, w końcu otrzymałem odpowiedź na moje pytanie, ile Monika W. wytoczyła spraw, a ile wygrała. Dziękuje i z niecierpliwością czekam na więcej informacji, internauci mają prawo to wiedzieć. Jeszcze raz dziękuje za pomocne informacje :).

Fajnie jest samemu pisać i samemu sobie odpowiadać?

Ależ się pani ,pani wójt musiała mocno narazić Pani M.W.,ależ jej pani nie lubi. :) .

#1530 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:38:16

Referendarz sądowy Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku Agnieszka Dusza-Kasprzyk po rozpoznaniu w dniu 12 grudnia 2014 r. na posiedzeniu niejawnym wniosku M. W. o przyznanie prawa pomocy w sprawie z jej skargi na bezczynność Samorządowego Kolegium Odwoławczego w przedmiocie nieważności decyzji dotyczących warunków zabudowy postanawia: odmówić przyznania M. W. prawa pomocy

Uzasadnienie

Oświadczyła, że nie uzyskuje dochodu z prowadzenia gospodarstwa rolnego

wysokość środków otrzymanych z ARiMR w roku 2014 r. (za rok 2013) w kwocie 6965,89 zł, wypłaconych dnia 3 kwietnia 2014 r.

czyli za uzyskane dochody z prowadzenia gospodarstwa rolnego

Sąd to wszystko wypunktował, i kto kogo tu naciąga? czyje zachowanie jest patologią? zachęcam do naprawde ciekawej lektury a panią Monikę W, prosimy o jasną odpowiedź

orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/7D6D8F7D10  czytajcie-naprawde warto . polecma tym co nie wierzą i tym co wierzą w "jej"prawdy

#1531 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:40:12

Pani wójt dodam cytat z fajnej i mądrej piosenki  "zawsze warto być człowiekiem bo tak łatwo zejść,zejść na...psy ojejeje"

#1532 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:43:33

Referendarz sądowy Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku Agnieszka Dusza-Kasprzyk po rozpoznaniu w dniu 12 grudnia 2014 r. na posiedzeniu niejawnym wniosku M. W. o przyznanie prawa pomocy w sprawie z jej skargi na bezczynność Samorządowego Kolegium Odwoławczego w przedmiocie nieważności decyzji dotyczących warunków zabudowy postanawia: odmówić przyznania M. W. prawa pomocy

Uzasadnienie

"Oświadczyła, że nie uzyskuje dochodu z prowadzenia gospodarstwa rolnego"

"wysokość środków otrzymanych z ARiMR w roku 2014 r. (za rok 2013) w kwocie 6965,89 zł, wypłaconych dnia 3 kwietnia 2014 r.

czyli za uzyskane dochody z prowadzenia gospodarstwa rolnego"

Sąd to wszystko wypunktował, i kto kogo tu naciąga? czyje zachowanie jest patologią? zachęcam do naprawde ciekawej lektury a panią Monikę W, prosimy o jasną odpowiedź

orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/7D6D8F7D10  czytajcie-naprawde warto . polecam tym co nie wierzą i tym co wierzą w "jej"prawdy

Tu są zawarte prawdziwe argumenty.Udowodniione przez Sąd.

#1533 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:51:54

A ile Pani M.W. uzyskała dla gminy dzięki wpłacie pani wójt 5.000zł i

dzięki wpłacie jej zastępcy 1000zł. :).Jeszcze trochę,a wszyscy mieszkańcy będą jej dziękować bo zwiększy budżet gminy tak,że na wszystkie inwestycje wystarczy :) .

#1534 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:55:51

Nic nie uzyskała, bo te pieniądze poszły z ich wypłat, które dostają właśnie od gminy. 

#1535 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 23:08:44

No to odzyskała .....za bezczynność. :) .

#1536 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 08:41:52

Pani M.W. pisze do Sądu że nie stać jej na adwokata bo nie ma z czego zyć, że posiada małem mieszkanko 37m , że ma zalewane pola itd itp.  a tu zonk. a co to niby jest? mieszkanie 37 m?

wystarczy wpisać w google  " bugen villa ustka"  i zobaczycie państwo jak  wygląda mieszkanie 37 m :-)  ciekawe jak z podatkami i opłatami klimatycznymi najjaśniejszej i najsparwiedliwszej pani

A  może to jest dochodowa willa na wczasy :-)  a czemu tu teraz taka cisza? pan smerf cicho siedzi, pani monika, pan janczeski, pan graaabarz .............  PRAWDZIWE ARGUMENTY USTA ZAMKNĘŁY??? każdy kij ma dwa końce a oliwa zawsze sprawiedliwa

#1537 pacemaker

pacemaker

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 1195 postów

Napisano 19 grudzień 2014 - 10:10:25

Temat zamknięty do odwołania. Poziom dyskusji sięgnął błota. Prokuratura jest od załatwiania spraw, nie forum gp24.pl

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przewłoka, wójt, patologia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych