Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pasja Restauracja Przy plaży ul.Limanowskiego

64 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 12:59:13

Jestem ciekaw kto tak zaciekle broni tego lokalu?Osobie postronnej na pewno nie zalezałoby na obrzucaniu kogoś "błotem" a z drugiej strony komu tak bardzo zalezy na dobrym imieniu tego lokalu...?odpowiedz pozostawiam Wam...drodzy internauci.
[/quote]
drugi rok z rzedu spedzalam z rodzina wakacje w Ustce i bywałam w Pasji ale raczej juz tam nie zajrzymy w zeszłym roku obsługa byla bardzo szybka i miła mimo ze lokal ostrasza dudniąca muzka przy ktorej mozna ogluchnac w tym roku bylo to samo tyle ze obslugi nie widzialam zrobilismy dwa podejscia i wyszlismy bo niestety przez 15 minut nikt nie pofatygowal zeby nas obsluzyc (na dole) poza tym w tym roku odbywaly sie konecerty na jeden sie wybralismy zespol akcent disco polo hehe wystawiali i chowali glosniki zapraszali ludzi do srodka zeby zaplacili 30 zl za wstep mimo ze na plakatach ktore rozwiesli wczesniej nie bylo o tym ani slowa a ze mamy niepelnosprawne dziecko o wejsciou po wyskich schodach z wozkiem nie bylo mowy wiec podarowalismy sobie ten zenujacy wystep inni turysci tez mieli niezly ubaw z takiego zachowania nie wiem czy pracownikow czy wlascicieli tego lokalu gosci tam coraz mniej proponuje o polowe sciszyc muzyke jesli chcecie miec wieksze utargi w sezonie bo jedzonko jest tam nienajgorsze:)pozdrawiam

#62 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 13:06:07

Jezu ludzie co wy chce cie ???! Pasja to chyba jedyne miejsce na promenadzie gdzie można fajnie spedzic czas przy piwie ze znajomymi.. obsługa jest świetna .. i kelnerzy przystojni ;) hehe

nie widzialam tam przystojnych kelnerow i prosze nie obrazaj kelnerow bo w pasji pracuja studenci ktorzy o kelnerstwie nie maja pojecia poza tym jak mozna fajnie spedzic tam czas nie slyszac nawet swoich mysli przy tej wyjacej muzyce?

#63 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 17:20:11

ojej dajcie spokój przeciez wiadomo od dawna że promenada to nie restauracje gesslerowej oni sa nastawieni na jednego turystę- czyli zjedz i spier.... niedługo przyjdzie nastepny co zrobic sezon taki krótki a zarobic trzeba to nie hiszpania :-)hahah

#64 ~J-23~

~J-23~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 21:48:02

speluna totalna, wchodzisz do środka a tu smród z kibla i kuchni, zamawiasz piwo blondynka ci nalewa palcem wyciera szklanke w środku, piwo leje jak siki bez pianki i o jakims dziwnym smaku.Totalna porazka właściciel powinien sie zając czymś innym a nie prowadzeniem knajpy .

#65 ~bzzz~

~bzzz~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 15:34:09

Witam byłam tam 1 raz i już więcej tam nie zawitałam nie dlatego ze złą obsługa czy nie dobre jedzenie ..klimat mi się nie podobał.... i tyle. Co do obsługi to wiem ze sie zmieniła ,,, przeszła do Dr smile.gif Bardzo mili panowie smile.gif praca sez:) praca jest ciężka wiec nigdy by nikt nie dal im 800 zl ponieważ stawka na promenadzie jest od n1600zl do 1800 zl. ale widać ze na ten sezon sie ... bardzo dobrze przygotowuje smile.gif_

Stawka to 5zł na godzinę, od 230 do nawet 350h miesięcznie to jest masakra, wiem bo pracowałem ! minimum 12h dziennie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych