Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 06:31:35

Tak się kończą rewolucyjne plany pseudo urbanistów.

Którzy na makietach tworzą swoje absurdalne plany licząc że społeczeństwo zaakceptuje nowy porządek.

Ile nowych parkingów powstało w mieście ?

Tylko mi nie pieprzyć o zbiorowej komunikacji !!

#2 ~Dziad~

~Dziad~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:19:01

Super jak tu napisano "budynek w którym mieszczą się urzędy i przychodnie". A do przychodni przychodzą pewnie sportowcy na trening z biegania po mieście. Miejsc parkingowych w okolicy nie jest wcale tak dużo nawet tych z opłatą w poarkometrach. Parking przed takim budynkiem powinien być dostępny dla pacjentów i petentów a nie zarezerwowany tylko dla pracowników.

#3 ~Dziad~

~Dziad~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:22:13

Parking przed UM ogólno dostępny, opłata w parkometrze też jest oblegany i cięż ko znaleść tu miejsce.

#4 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:25:24

Właśnie nikt nie pomyślał, że ludzie poruszają się autami a te auta muszą gdzieś pozostawić. Obecnie liczy się tylko kasa za parkowanie. Nie długo będziemy płacić za to że oddychamy powietrzem w Słupsku. MISTRZOSTWO ŚWIATA JEST NA PARKINGU BIEDRONKI NA UL. WOLNOŚCI. Wróć to już miejsca parkingowe płatnej strefy parkowania. Były tam 4 miejsca dla klientów sklepu bezpłatne. Ostatnio się przekonałem, że miejsca dziwnym trafem zostały włączone w strefę płatnego parkowania. Po zakupach w sklepie zdziwiłem się jak za szybą zobaczyłem mandat. PRÓBOWAŁEM ZAINTERESOWAĆ TYM SŁUPSKIE MEDIA. NIKT !!! NIE PODJĄŁ TEMATU. A to chyba ewenement na skalę kraju jak nie Polski. Jeżdżę trochę po Polsce, ale nigdzie nie widziałem parkingu przy Biedronce bez możliwości bezpłatnego parkowania dla klientów nawet tam gdzie są parkomaty jest dostępny bezpłatny bilet na klientów. Pozdrawiam władze Słupska i słupską strefę parkowania. TAK TRZYMAĆ ŁUPIĆ WSZYSTKICH TAM GDZIE SIĘ DA NA KASĘ. Popatrzcie centrum Słupska jest wyludnione są tu tylko urzędy i banki.

#5 ~cwaniak~

~cwaniak~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:32:12

Tak z przymrużeniem oka - Ja tam nie mam naklejki identyfikacyjnej na szybie a na tablicach rej. z 3 zrobiłem 8 Parkuje gdzie chce, a mandaty wyrzucam, niech se robią zdjęcia i szukają w CEPIK Jak państwo do obywatela tak obywatel do państwa. Trzeba sobie radzić w miejskiej dżungli.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:43:06

Czy zaparkowany rower też musi posiadać bilet z parkometru ?.  Zapraszam naszą dzielną straż miejską na przystanek autobusowy na Wojska Polskiego (obok słynnego kasztana), gdzie od chyba 2 miesięcy parkuje przykuty do przystanku rower.  Że tak stoi sobie spokojnie, to świadczy tylko o tym, że w naszym mieście nie ma złodziejstwa - tu brawa dla mieszkańców. Jeszcze z miesiąc temu widziałem, jak w tłumie wsiadających i wysiadających pasażerów gość poruszający się o kulach zawadził o tan zabytek i się przewrócił.  Czy nasza straż będzie w stanie mimo nawału ciężkiej i odpowiedzialnej pracy pojawić się na tym przystanku i zrobić porządek z zawalidrogą skoro do tej pory nie pojawił się jego właściciel ?

#7 ~piotr mieczyslaw~

~piotr mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:43:28

karza mandatami - pytanie : czy łoni potrafiom robić cosik innego ?

ani oni ani ratuszowe łurzedniki czy radni nie widza potrzeb wyborców - w srodmiesciu sa place zagrodzone kołkami lub kamieniami uwalone blotem lub zarosniete

krzaczorami   slużące pijaczkom i pieskom do stawiania kloców .

nawet jak sprzedane - można wydzierzawic , uporzadkowac,utwardzic itp - ruszta ratuszowe ludziki tyleczki

przyrosniete do sluzbopwych foteli i zrobcie cos dla ludzi z podatkow

ktorych  wygodnie zyjecie !

#8 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:55:36

a gdzie parkować,co 2 lata jestem na badaniach u lekarzy i nigdy tam nie ma miejsca do parkowania.Miasto powinno wyznaczyć miejsca wolnego postoju a nie tylko kasa,kasa,kasa

#9 ~piotr mieczyslaw~

~piotr mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 09:06:37

jeszcze jedno z wielu badziewi w slupsku - srodmiescie ul.deotymy

placyk / podworko / miedzy galeria  slupsk,a budynkiem mieszkalnym  -  kacze  zasyfione błotne bajorko wizytówka wladz  miasta !!!!

drugiej strony ulicy naprzeciwko szkoly placyk - wertepy obstawione kamulcami ! byc moze wg ratuszowych tak ma wygladac jeden z klinów zieleni !

Pani na ratuszu - litosci ! przejdz sie pani wokoł miejsca swej pracy

i pogon do roboty tych ,ktorym pani płaci !!

#10 ~adam słupski~

~adam słupski~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 09:12:18

popieram , urzędnicy dla petentów, a parkingi dla pracowników instytucji mają być piętrowe w danym budynku

#11 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 10:14:00

Właśnie nikt nie pomyślał, że ludzie poruszają się autami a te auta muszą gdzieś pozostawić. Obecnie liczy się tylko kasa za parkowanie. Nie długo będziemy płacić za to że oddychamy powietrzem w Słupsku. MISTRZOSTWO ŚWIATA JEST NA PARKINGU BIEDRONKI NA UL. WOLNOŚCI. Wróć to już miejsca parkingowe płatnej strefy parkowania. Były tam 4 miejsca dla klientów sklepu bezpłatne. Ostatnio się przekonałem, że miejsca dziwnym trafem zostały włączone w strefę płatnego parkowania. Po zakupach w sklepie zdziwiłem się jak za szybą zobaczyłem mandat. PRÓBOWAŁEM ZAINTERESOWAĆ TYM SŁUPSKIE MEDIA. NIKT !!! NIE PODJĄŁ TEMATU. A to chyba ewenement na skalę kraju jak nie Polski. Jeżdżę trochę po Polsce, ale nigdzie nie widziałem parkingu przy Biedronce bez możliwości bezpłatnego parkowania dla klientów nawet tam gdzie są parkomaty jest dostępny bezpłatny bilet na klientów. Pozdrawiam władze Słupska i słupską strefę parkowania. TAK TRZYMAĆ ŁUPIĆ WSZYSTKICH TAM GDZIE SIĘ DA NA KASĘ. Popatrzcie centrum Słupska jest wyludnione są tu tylko urzędy i banki.

Tak wiem, też dostałam mandat. Byłam święcie przekonana, że parkowanie przy biedronce na tych 4 miejscach wyznaczonych dla klientów sklepu jest bezpłatne. Przechodzień zwrócił mi uwagę, że nie tylko ja jestem zdziwiona że mam karteczkę za szybą. Poszłam do biedronki pytając się czy już parkingu nie ma? Panie mi odpowiedziały - My tu tylko pracujemy. Proszę do rzecznika.

#12 ~biała pantera~

~biała pantera~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 10:16:31

Tak wiem, też dostałam mandat. Byłam święcie przekonana, że parkowanie przy biedronce na tych 4 miejscach wyznaczonych dla klientów sklepu jest bezpłatne. Przechodzień zwrócił mi uwagę, że nie tylko ja jestem zdziwiona że mam karteczkę za szybą. Poszłam do biedronki pytając się czy już parkingu nie ma? Panie mi odpowiedziały - My tu tylko pracujemy. Proszę do rzecznika.

Chcesz zrobić zakupy najpierw zapłać daninę, że autem stoisz pod biedronką ;)

#13 ~pp~

~pp~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 10:17:48

a nowy budynek teatru to ma miejsca parkingowe zabezpieczone?

#14 ~Karma~

~Karma~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 10:28:03

Już się napłakaliście ? To wiedzcie że nic się nie zmieni, a tym bardziej jak będziecie tylko na forum pisać. Pozdrawiam .

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 11:04:42

Chcesz zrobić zakupy najpierw zapłać daninę, że autem stoisz pod biedronką ;)

idzie nowe - czyli wokol slupska powstaja nowe sklepiki typu

biedronka - jeszcze troche bedzie sie oplacac jechac np do siemianic po zakupy .

parkomaty w slupsku padna z glodu  i wplywy z miejskich 

podatkow  do ratusza tez 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 15:54:38

idzie nowe - czyli wokol slupska powstaja nowe sklepiki typu

biedronka - jeszcze troche bedzie sie oplacac jechac np do siemianic po zakupy .

parkomaty w slupsku padna z glodu  i wplywy z miejskich 

podatkow  do ratusza tez 

Wtedy będą skamleć że miasto trzeba poszerzyć bo cwaniackie gminy wykorzystują wspaniałomyślny Słupsk.

#17 ~walić kleszcza~

~walić kleszcza~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 16:37:54

Biedrońka i prezydentka łupią nas aż miło, ja tam na imbecyli nie głosowałem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych