Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

110 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~non alcoholic~

~non alcoholic~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 14:57:22

Obywatelom polskim proponuje nauki z przestrzegania przepisów, dobrych manier i współżycia w społeczeństwie.

cos czuje za dyrektorek zamiaat pracowac pisze sobie pozytwne komentarze,prawda czy wciaz idziemy w zaparte i oceniamy innych na podstawie swoich doswiadczen?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 15:03:33

Jak brać za darmo 500+, ale jak ju z zapłacić jakieś śmieszne grosze za parkowanie to wielkie larum. Takie to już są te pisiory.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 15:06:18

Słupscy kartoflano-buraczani radni niech pojadą do Koszalina. Tam strefa parkowania jest bardzo mała, a tym samym są sklepy w centrum, które u nas wyniosły się do "świątyń XXI wieku" jakim są galerie. Po kiego ch..ja pazerne buractwo /czytaj radni/ rozciągnęli strefę aż do ul. Kościuszki, tego nie mogę pojąć.Nadszedł czas aby nie wybierać takich niedouków.

Ot, kaczysta się odezwał. :D

#44 ~ANONIM~

~ANONIM~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 15:08:13

Pierwsze 2 godziny gratis :) :

- 5 min na znalezienie miejsca i zaparkowanie,

- 5 na zabranie wózka i wejście,

- jakieś 15 min na przejście działu z warzywami, owocami, zabawkami, AGD aż do mięsnego,

- 50 minut w kolejce by zakupić mięso - czas z wczoraj,

- 25 minut by zakupić wędlinę i żółty ser - z autopsji,

- jakieś 10 minut do kasy.

Pozostaje 10 minut na pozostałą część sklepu, dojście do samochodu, spakowanie zakupów i wyjazd. A muszę zaznaczyć ze na zakupach byłem bez żony i dziecka w związku z czym czas przejścia pomiędzy regałami z produktami został znacznie skrócony. ;)

Spokojnie przeciętny klient da radę, a jak nie wspomoże kasę firmy. Brawo "ZARZĄD"

Coś mi się zdaję że pewne markety na drogach wyjazdowych na Szczecin znów zdobędą klientelę. Wielu spoza Słupska zamiast cisnąć się w korkach i kolejkach bezpośrednio po pracy będzie wolało w drodze do domu wstąpić do sklepu gdzie wszystko płynnie idzie.

#45 ~Obsługa parkingu~

~Obsługa parkingu~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 15:10:47

Chyba już były wasz klient

To dobrze. Jednego cymbała mniej. Barzdzo nas to cieszy.

#46 ~twoj byly kolega~

~twoj byly kolega~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 15:19:12

pseudo ochroiniarze po cywilnemu w kauflandzie bez kultury,twarze do wymiany tyle zlosci i cwanaictwa na twarzach

#47 ~John~

~John~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 15:21:35

cos czuje za dyrektorek zamiaat pracowac pisze sobie pozytwne komentarze,prawda czy wciaz idziemy w zaparte i oceniamy innych na podstawie swoich doswiadczen?

Cholerka, skąd wiedziałeś, że to ja? Cały misterny plan w p...

Idę się wyżyć na jakieś kasjerce.

#48 ~Dyrektor~

~Dyrektor~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 15:23:54

Cholerka, skąd wiedziałeś, że to ja? Cały misterny plan w p...

Idę się wyżyć na jakieś kasjerce.

Hola, Hola! To ja jestem Dyrektorem.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 15:24:04

Bardzo dobrze, nareszcie!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 16:03:11

Bardzo dobrze, będzie porządek na parkingu.

Ale.

Ale 1. już widzę ogromne korki, zarówno przy wjeździe jak i wyjeździe z parkingu. Kołłątaja się zakorkuje. Szczególnie w okresach przedświątecznych.

Ale 2. Z doświadczenia wiem, że często zakupy trwają dłużej niż 2 godz (szczególnie jak się idzie z żoną  ;)  ) i co wtedy? Kontrolować czas i wyskakiwać po następny bilet? Do szlabanu? Przecież po samo mięso/wędliny stoi się tam często ponad 20 min. Tym niech się dyrektorek zajmie, zwiększeniem obsady na tym stoisku, bo to najwęższe gardło tego sklepu.

Nie wróżę z tego nic dobrego.

Chyba już były wasz klient

2 godz. w spożywczaku, lecz się ty i twoja stara.

#51 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 16:17:33

W całej strefie powinna być 1-sza godzina gratis. To jest nasze miasto. Nie będą sobie kieszeni nabijać starzy UB-ecy na emeryturach.

#52 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 16:20:42

Jak brać za darmo 500+, ale jak ju z zapłacić jakieś śmieszne grosze za parkowanie to wielkie larum. Takie to już są te pisiory.

Nie pajacuj.

#53 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 16:46:31

Ot, kaczysta się odezwał. :D

Ty ubecka gnido kaczystom powinieneś nogi całować za to, że nie zajęli się wami tak jak wy w 46-tym.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 17:01:53

Ty ubecka gnido kaczystom powinieneś nogi całować za to, że nie zajęli się wami tak jak wy w 46-tym.

.... nogi mówisz. A może doopy?. Zwłaszcza te osrane. :D

Widzę, dla mas każdy kto ma inne zdanie niż wy, to zaraz ubek. No ale jak barak argumentów to najlepiej .....

Kto to powiedział, że wasz typowy reprezentanto-przedstawiciel  (Antonio M.) stosuje ubeckie metody?

Więc kto tu jest ubekiem?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 17:03:49

Nie pajacuj.

Zabolało piosiorku?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 17:11:36

Już sobie wyobrażam te kolejki przed szlabanem i na Kołątaja aby bilecik pobrać.Bo rozumiem,że nie wjedzie się na parking bez pobranego biletu.

#57 ~master~

~master~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 17:18:15

Dno!! zamiast lawetą ten cały komis usunąć na koszt właścicieli to teraz bąda jeszcze klientów naciągać. Hańba, swołocz i woda na młyn odwetowców z Bonn -> WONN!! Kupoland...

#58 ~Toska~

~Toska~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 17:31:39

Same deb***e jak to czytam

#59 ~Adek~

~Adek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 17:59:33

Podjechałem pod kauf, kupiłem coś może ze 20min  wychodzę i brak 4 nowych kołpaczków, idę do bok oni mówią że kamer na parking nie mają itd   niech spadają ze swoim parkingiem nie daleko jest pełno biedronek lidli i innych u których nie kradną i nie trzeba bulić i stać w kolejce.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 18:11:14

Co tak sie podniecacie tym niemieckim sklepem, ja kupuję tylko w polskich sklepach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych