Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

110 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 12:05:52

Kto bystry ten wjedzie i wyjedzie tyłem za rossmanem na parking

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 12:08:04

on jest najlepszy z nakjepszych a tacy wiadomo... :ph34r:

To on jest z tego lepszego sortu ? - To się dorobił.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 12:11:16

Kto bystry ten wjedzie i wyjedzie tyłem za rossmanem na parking

Papla !   O tym wiedziałeś tylko ty i ja,  a teraz 3/4 Słupska i cały nasz powiat.

#24 ~Panek~

~Panek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 12:33:46

I bardzo dobrze auta na sprzedaż do komisow a jeszcze niech zrobią porządek z firmowymi busami różnej maści panującymi na osiedlowych parkingach żeby było taniej.

#25 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 12:49:14

Bardzo dobrze, będzie porządek na parkingu.

Ale.

Ale 1. już widzę ogromne korki, zarówno przy wjeździe jak i wyjeździe z parkingu. Kołłątaja się zakorkuje. Szczególnie w okresach przedświątecznych.

Ale 2. Z doświadczenia wiem, że często zakupy trwają dłużej niż 2 godz (szczególnie jak się idzie z żoną  ;)  ) i co wtedy? Kontrolować czas i wyskakiwać po następny bilet? Do szlabanu? Przecież po samo mięso/wędliny stoi się tam często ponad 20 min. Tym niech się dyrektorek zajmie, zwiększeniem obsady na tym stoisku, bo to najwęższe gardło tego sklepu.

Nie wróżę z tego nic dobrego.

Chyba już były wasz klient

#26 ~renifer topless~

~renifer topless~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 13:10:03

@Bystry Dawid. Gdybyś naprawdę był bystry, to byś tam zauważył barierki. Musisz jeszcze nad sobą popracować.

#27 ~zet~

~zet~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 13:28:41

STRZAŁ W KOLANO :D

Strzał w kolano? A czemu?

2 godz. - te są bezpłatne - wystarczą na zrobienie nawet dużych zakupów. Przyznaję, że "procedura szlabanowa" jest jakimś utrudnieniem dla klientów Kauflandu, ale jak inaczej pozbyć się z parkingu samochodów z np. kartką "sprzedam"?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 13:37:42

W strzał w kolano bo ludzie przestaną przyjeżdżać i szwabski sklep straci klientów. ŻEGNAMY kaufland w Słupsku !!!

#29 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 13:43:17

Dyrektorowi Kauflandu proponuje nauki zarządzania w innym kraju. Często jestem w UK tam po prostu przy sklapach w centrum są tablice na wjeździe "parkowanie dozwolone do 2 godzin. Żadnych szlabanów, parkometrów po prostu samochód stoi dłużej masz za wycieraczką mandat.... i koniec. 

U nas płoty, szlabany, parkometry.... cuda... wszystko by odstraszyć klienta.. 

To w UK są sklapy buraku ??????????????????????????????

#30 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 13:43:58

Dyrektorowi Kauflandu proponuje nauki zarządzania w innym kraju. Często jestem w UK tam po prostu przy sklapach w centrum są tablice na wjeździe "parkowanie dozwolone do 2 godzin. Żadnych szlabanów, parkometrów po prostu samochód stoi dłużej masz za wycieraczką mandat.... i koniec. 

To w UK są sklapy buraku ??????????????????????????????

#31 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 13:50:39

Jak dla mnie super sprawa co do szlabanów. Przynajmniej ludzie przyjezdni będą mieli gdzie zaparkować żeby zakupy zrobić a tak to jeden wielki komis. Co prawda dziś przejeżdżałem obok i widziałem że korek mega się robi. Powinni zrobić pas zjazdowy taki sam jak jest jadąc od strony pks. Oczywiście znajdą się zwolennicy marudzenia bo w zimę taki Janusz z wąsem będzie musiał uchylić okno żeby pobrać bilet i już będzie źle bo mu was przymarznie do kierownicy

#32 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 13:51:56

szlaban szlabanem może i dobrze

ale najpierw niech zrobią porządek na dziale mieso-wedliny bo tam jest masakra tam trzeba stac w kolejce minimum 20min.

a pzed świetami z godzinę

niech Dyrektor i kierownictwo działu sie w koncu za to weznie :)

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 13:55:31

Słupscy kartoflano-buraczani radni niech pojadą do Koszalina. Tam strefa parkowania jest bardzo mała, a tym samym są sklepy w centrum, które u nas wyniosły się do "świątyń XXI wieku" jakim są galerie. Po kiego ch..ja pazerne buractwo /czytaj radni/ rozciągnęli strefę aż do ul. Kościuszki, tego nie mogę pojąć.Nadszedł czas aby nie wybierać takich niedouków.

radni nie pojada ,bo zabraknie kasy wy wojaze LBGT PREZYDENTA

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 13:55:59

Słupscy kartoflano-buraczani radni niech pojadą do Koszalina. Tam strefa parkowania jest bardzo mała, a tym samym są sklepy w centrum, które u nas wyniosły się do "świątyń XXI wieku" jakim są galerie. Po kiego ch..ja pazerne buractwo /czytaj radni/ rozciągnęli strefę aż do ul. Kościuszki, tego nie mogę pojąć.Nadszedł czas aby nie wybierać takich niedouków.

radni nie pojada ,bo zabraknie kasy wy wojaze LBGT PREZYDENTA

#35 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 14:10:06

Porażka,kto mi za paliwo odda stając w tych korkach.Juz zakupów tam nie robię.Żegnaj kuflandzie.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 14:17:22

jak tak płacą no to są kolejeczki na mięsnym.

#37 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 14:41:56

Przedświąteczny szał zakupów w tym miejscu....Bedzie szła lawina wyrozumiałości kierowcy do pomysłu właściciela terenu. Buahahaha

#38 ~GRATULACJE~

~GRATULACJE~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 14:46:38

KOŁŁĄTAJA  BĘDZIE NA 100% ZAKORKOWANA W OBU KIERUNKACH - GRATULUJĘ POMYSŁU !!!!!! 

#39 ~John~

~John~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 14:53:38

Obywatelom polskim proponuje nauki z przestrzegania przepisów, dobrych manier i współżycia w społeczeństwie.

#40 ~JADOWITY ARTUR~

~JADOWITY ARTUR~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 14:55:05

GWARANCJA  ZWROTU 5PLN ZA ZNALEZIENIE PRZETERMINOWANEGO PRODUKTU LUB 5 MINUT W KOLEJCE PAMIETAJCIE ZE NADAL TO OBOWIAZUJE MIMO TEGO ZE potezny NAPIS INFORMUJACY PRZY KASACH JUZ DAWNO ZNIKNAL!!! KAUFLAND "SLYBIE" Z TEGO ZE NA POLKACH MOZNA ZNALEZC MNOSTWO PRODUKTOW PO DACIE...NASTEPNYMRAZEM JAK ZNAJDE TO IDE DO SANEPIDU I INFORMUJE CENTRALE ZE JEST TO NAGMINNE...NIECH SOBIE NIE MYSLA ZE BEDA "TRUC" OYWATELI BO OBSLUGA TEZ POZOSTAWIA WIELE DO ZYCZENIA...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych