Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Parafia Łupawa

• Zamknięty Temat jest zamknięty
411 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Strażak~

~Strażak~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 10:53:22

W naszej parafii ciekawie nie jest Ksiądz Czaja odprawia Msze tam gdzie chce.Gdy był proboszczem Ks.R.Czarnecki było Lepiej bo odprawiał Msze raz jeden raz drugi i nie ciągnął tyle kasy za intencje Mszalne.

#42 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 12:27:15

Ksiądz Tomasz Dawid Lubi być w centrum zainteresowania.Dlatego organizuje zimowiska itp.bo część pieniędzy trafia do jego kieszeni i dzięki temu kupuje słodycze i pasie swój wielki brzuch bo jak na 33 Lata to wygląda na 50.

#43 ~CWANA~

~CWANA~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 12:30:51

A ja mam w głębokim poważaniu i księdza T.Dawida i P.Czaje.Jeśli zdarzy się że będzie znowu kogoś zastraszał to zrobi się porządek.
Tu nie Kaszuby.

#44 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 14:11:38

Ksiądz Tomasz Dawid nie jest porządny.Jakaś Laska z Sulęczyna o nicku dzida założyła fotoblog i ciągle wypisuje o księdzu Tomaszu.Pozostaje pytanie:CO MIAŁ KSIĄDZ WSPÓLNEGO Z NASTOLATKĄ? ? ? ? ? ?

#45 ~Czarnula~

~Czarnula~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 00:49:56

Ksiądz Tomasz nie jest taki zły.
Znam go bardziej niż wy.Jest wrażliwy,popełnia błędy(jestem tego świadkiem)ale to człowiek jak każdy inny.To istota Ludzka.

#46 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 00:59:31

Kazik jełopie czy mógłbyś mnie zbanować ?! :D :P

... no jasne, tylko mi się nie chce, obrażać nie będęDołączona grafika(Kazik)

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 28 styczeń 2012 - 01:03:36

#47 ~SPAD KAZIK !~

~SPAD KAZIK !~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 01:01:10

Kazik jełopie czy mógłbyś mnie zbanować ?! :D :P

Z góry dziękuję. :D

... spokoDołączona grafika(Kazik)

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 28 styczeń 2012 - 01:04:19

#48 ~-Kazik-~

~-Kazik-~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 01:01:27

Nie to żebym coś się czepiał. Chciałem tylko nieśmiało przypomnieć zapisy Regulaminu gp24, a Waszmości róbta jak chceta - "3. Użytkownik publikując swoje wpisy (wypowiedzi) reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści. Właściciel nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum."
Mój znajomy powiedział kiedyś, "rób jak uważasz, tylko uważaj jak robisz", święte słowa, tak sobie myślę.

#49 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 01:04:38

Witam.Należe obecnie do scholi w Sulęczynie.Bardzo proszę wszystkich tutejszych parafian o wskazanie mi adresu e-mail lub numeru telefonu do Księdza wikariusza Tomasza Dawid.Pilne!

Dziękuję

#50 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 01:04:55

Z góry dziękuję. :D

Tylko się długo nie zastanawiaj, wnioskuj o to szybciutko dzieciaku. :D ;)
Tak będzie lepiej dla ciebie. :lol:
Chyba że znów mamy się bawić w cięcie moich postów po cichaczu.

... coś Ty, tęskniłem za Tobą i Twoimi wpisamiDołączona grafika(Kazik)

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 28 styczeń 2012 - 01:18:01

#51 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 01:12:08

Nie to żebym coś się czepiał. Chciałem tylko nieśmiało przypomnieć zapisy Regulaminu gp24, a Waszmości róbta jak chceta - "3. Użytkownik publikując swoje wpisy (wypowiedzi) reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści. Właściciel nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum."
Mój znajomy powiedział kiedyś, "rób jak uważasz, tylko uważaj jak robisz", święte słowa, tak sobie myślę.

Łał ! Czyli trochę to potrwa rozumiem, ok !
Nie martw się kozik, dam ci podstawy do tego abyś mógł mnie zbanować jak najszybciej (może już dzisiaj), bardzo będę sie starał o to. Zapewne już wkrótce się znów pożegnamy. :) ;)
p.s. Tak na początek przypomnę ci kozik o twojej czynności, mianowicie ...bujaj wory ! :D

... bujam cały czas, przynajmniej się staramDołączona grafika(Kazik)

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 28 styczeń 2012 - 01:16:27

#52 ~Zakochana~

~Zakochana~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 01:14:15

Cierniową drogą kroczy samotnie codzienna życia zawiłość wyciągnij ręce otwórz ramiona światu ofiaruj MIŁOŚĆ.

#53 ~Angel~

~Angel~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 13:03:20

jak widzą kapłana dzisiaj ludzie?

Jeżeli ksiądz jest dobroduszny i często się uśmiecha wtedy mówią, że się wygłupia
jeżeli bywa poważny i zamyślony, wtedy uważają go za wiecznie niezadowolonego i naburmuszonego.
jeżeli ksiądz jest powiedzmy ładny, ludzie często będą się zastanawiać i plotkować: ciekawe dlaczego się nie ożenił?
jeżeli jest brzydki stwierdzą bez cienia wątpliwości: na pewno nikt go nie chciał i poszedł na księdza!
jeżeli jest gruby, to podsumują złośliwie: O, takiemu to nic nie brakuje!
jeżeli jest chudy i choć trochę zaniedbany w ubiorze, wystarczy by nazwali go sknerą lub mało dbającym o swój schludny wygląd
kiedy mówi długie kazania, jest zawsze nudny i powtarza się
kiedy w czasie kazania zdarza mu się mówić podniesionym głosem, wtedy parafianie uważają, że nie potrafi utrzymać nerwów na wodzy
jeżeli przepowiada "normalnie", to oczywiście nic z tego nie można zrozumieć, bo mówi bez zaangażowania, albo po prostu nie ma talentu mówcy
jeżeli wasz ksiądz stara się często odwiedzać swoich parafian i wobec nikogo nie przejdzie obojętnie, wtedy wielu uważa, że wtyka nos w nie swoje sprawy
jeżeli zaś przebywa stale na plebanii lub w domu parafialnym, to jest człowiekiem zamkniętym i nie interesują go problemy i codzienne życie innych
jeżeli ksiądz przetrzymuje zbyt długo penitentów przy kratkach konfesjonału, wtedy jest gadułą, często skrupulatem lub nie zna reguł dzisiejszego życia
jeżeli w konfesjonale jest zbyt "szybki", wtedy mówią, że nie umie słuchać swoich penitentów, jest niecierpliwy i po prostu nie ma powołania
jeżeli ksiądz rozpoczyna punktualnie odprawiać Mszę świętą, wtedy jego zegarek zawsze śpieszy
jeżeli rozpoczyna z opóźnieniem , wtedy nie ceni i marnuje drogocenny czas innych
jeżeli chodzi w sutannie, wtedy uważają go za konserwatystę i nie przystosowanego do nowych czasów; natomiast
jeżeli często spotykają go ubranego po "świecku", wtedy ocenią, że strój duchowny jest mu ciężarem i określą go jako człowieka zbyt światowego i nie chcącego się określić w swoim powołaniu
jeżeli w kościele prosi lub dziękuje za ofiary na budowę czy remont waszego kościoła, wtedy mówicie, że za dużo mówi o pieniądzach; natomiast
jeżeli nic nie organizuje lub nie buduje od strony materialnej, to wtedy ocenia go się jako słabego gospodarza, a parafię za martwą, w której nic się nie dzieje
jeżeli wasz ksiądz jest młody, wówczas wszystko spisuje się na karb braku doświadczenia lub jeszcze seminaryjnej gorliwości i braku poczucia realizmu
kiedy jest już stary, to mówicie, że najwyższy czas, aby go posłali na odpoczynek w "zacisze" Domu Księży Emerytów.

Dobrze, że ludzie mówią o kapłanach. Źle byłoby, gdyby nic nie mówili. A to, że mówią świadczy o tym, że ludziom zależy na księżach.
więcej na: http://www.rockland.salezjanie.pl

#54 ~DODA~

~DODA~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 14:21:47

Nasz ksiądz wikary przecież się uśmiecha.Rządzić też rządzi.Co prawda remont Kościoła mi się nie podobał,fatalny gust ksiądz ma.

#55 ~ANIOŁEK~

~ANIOŁEK~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 14:33:52

O taaak. .Ludziom zależy na księżach zwłasza na księdzu Tomaszu z Łupawy.Przemawia ksiądz tak ciekawie że zasypiam na Mszy Św.a jak ksiądz zaczyna mówić to wodzi wzrokiem po Ludziach i zatrzymuje wzrok na mnie. .( )

#56 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 20:07:06

Ja bym chciała żeby w naszej parafii też były w Żochowie w tygodniu odprawiane Msze choć jedna tak jak w Gogolewie.

#57 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 20:12:09

Witam ciepło.A ja bym chciała żeby nasz ksiądz wikariusz ks.Tomasz żeby został w naszej parafii na długie Lata.Jest dobrym księdzem.

#58 ~Wrażliwa~

~Wrażliwa~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 22:08:46

Tyle się teraz słyszy o księżach pedofilach molestujących małych chłopców więc stąd też Ludzie negatywnie oceniają księży.Nie wszyscy są takimi kapłanami ale ziarnko niepewności zostało zasiane w naszych sercach.Jeśli ktoś mówi źle o księżach to po to by przywołać ich do porządku.
Sytuacja w Legionowie zmusza nas do głębokiej refleksji.Ksiądz sypiał z nastolatką dopilnował usunięcie jej ciąży a potem wziął się za następną nastolatkę.

#59 ~volkswagen~

~volkswagen~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 22:09:04

...

Użytkowniku ~ostra jazda~ nie wiem kim jesteś ale prosiłbym Cię o usunięcie numeru telefonu który użyłeś bo to naprawde nie jest śmiesze jeśli tego nie zrobisz to pujde z tym na policje

#60 ~Wrażliwa~

~Wrażliwa~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 22:14:12

Ksiądz ma być wzorem do naśladowania.Nienaganny w swym postępowaniu.Ma być dla nas przykładem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych