Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Parafia Łupawa

• Zamknięty Temat jest zamknięty
411 odpowiedzi w tym temacie

#401 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 14:39:45

Je

żeli jesteś kulturalny to miej jedną zasadę.NIECH LEWA RĘKA NIE WIE ILE DAJE PRAWA.Nie znasz ani godziny ani minuty
kiedy opóścisz ten świat i w proch się obrócisz.Nie chdż do kościoła i nie będziesz miał kłopotu. A spójż kim ty jesteś.Tylko CHrystus był i jest bez grzechu.

#402 ~niezainteresowany~

~niezainteresowany~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 15:08:38

Co wy ku*** chcecie od tych księży są spoko! Do c***a pana chcecie żeby byli nowi księża tacy jak Czarnecki?! I byście kościół omijali szerokim łukiem. Byście się zastanowili nad tym co piszecie jak mogą się czuć ci księża. Barany zaje***e jak coś macie to powiedcie to prosto w oczy im a nie ukrywacie się pod pseudonimami.
Pozdrawiam!!!

Jeżeli mogę to co do tych pseudonimów, jeżeli chcecie się wypowiadać to pod własnymi pseudonimami a nie wykorzystujecie tożsamości innych osób!!! Nie życzmy sobie więcej żadnych komentarzy pod nazwą użytkownika MAJKA Z MALCZKOWA, bo jest to naruszanie praw danych osobowych i można ponieść konsekwencje.

#403 ~sasiad~

~sasiad~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 15:44:26

Ks.Tomasz Dawid nie jest księdzem z powołania! To materialista patrzy na pieniądze. Zasłania się tym że jeździ golfem a kase od Ludzi ciągnie.Pokory żadnej w nim! Rodzice mu zmarli chciał być w centrum zainteresowania to napisał o tym w gazetce parafialnej.Na Msze Św. się spóźnia! Jest nieprzygotowany.Miał romanse i pytam was:JAKI Z NIEGO KSIĄDZ?!!

Taki kozak bo masz rodziców. Ciekawe jak byś się czuł jak byś stracił oboje rodziców w jednym roku. Tylko Ciebie ma kto wesprzeć, a ksiądz kogo ma? Wygadał się w gazetce, bo przecież komuś w oczy nie może bo Wam to przeszkadza. Zresztą nikt Ci tego nie kazał czytać ani kupować. A po drugie zajrzyj do Łk 6, 41-42 i wyciagnij wnioski.

#404 ~Sebastian 97~

~Sebastian 97~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 16:09:04

Co wy macie do naszych księży ? Wogule ich nie znacie a krytykujecie ! Nie warto czytac tych bzdór .. Księdzu w ubiegłym roku zmarli rodzice ,a wy zamiast go wspierac w trudnej sytuacji to jeszcze piszecie takie bzdury !!
Ludzie opamiętajcie się .
a admin niech usunie ten temat .

#405 ~sss~

~sss~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 16:14:21

Co wy macie do naszych księży ? Wogule ich nie znacie a krytykujecie ! Nie warto czytac tych bzdór .. Księdzu w ubiegłym roku zmarli rodzice ,a wy zamiast go wspierac w trudnej sytuacji to jeszcze piszecie takie bzdury !!
Ludzie opamiętajcie się .
a admin niech usunie ten temat .

z tego wszystkiego to jeszcze błędy robie .
w ogóle . *

#406 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 16:23:00

Ci co wypisują te negatywne komentarze na forum nie nazywają sie KATOLIKAMI.W cudzym oku drzazgę widzicie , we własnym oku belki nie dostrzegacie.Przeczytajcie 10 razy to co napisała Basia i zastanówcie sie zanim coś napiszecie.I chciałam jeszcze zwrócić się do Ministranta....wiesz ile dzieci nigdy na basenie nie było, czy też na nartach...ponieważ rodzice nigdy nie mieli na to pieniędzy.To co robi Ks.Wikary to świetny pomysł...wiesz co to znaczy zorganizować dla takiej grupy dzieci i młodzieży zimowisko...jaka to jest odpowiedzialność...jeśli macie coś do przekazania Wikariuszowi to miejcie odwagę i powiedzcie Jemu to w cztery oczy, wypisywanie takich komentarzy na forum to żadne rozwiązanie...

#407 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 16:53:51

Zgadzam się z wami po co oczerniać w internecie jak można porozmawiać z nimi w cztery oczy. Przecież tyle zrobili dla ludzi i w kościele! Może trochę wyżej przesadziłem z przekleństwami żałuje teraz tego ale jak inaczej wyrazić złość na tych co dają negatywne komentarze.

#408 ~p123~

~p123~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 17:07:11

Ponad czterysta postów w wątku najeżonym jadem i arogancją.
Czy nikt z tych, którzy ciskali obelgi nie zorientował się jeszcze, że droga, którą obrał zaprowadzi go "oślej ławki" naszej społeczności?
Nie czujecie, że ludzie Wami gardzą?
Czy naprawdę nikt nie ma odwagi, żeby przyznać się do błędu i napisać proste PRZEPRASZAM?
Nikt?

#409 ~Majaa~

~Majaa~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 19:12:13

To że pisałam jako użytkownik "Majka z Malczkowa" to nie znaczy że się podszywam pod kogoś.
Jestem Majka i jestem na feriach w Malczkowie! Nie jednemu psu na imię BUREK pusta dziecino! Nie życze sobie takich komentarzy!!

#410 ~Mężczyzna~

~Mężczyzna~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 19:30:38

BARDZO PRZEPRASZAM PANIĄ DOROTE Z DARŻYNA ZA OCZERNIANIE I FAŁSZYWE OSKARŻENIA.PISAŁEM POD WPŁYWEM ALKOHOLU.PROSZĘ O WYBACZENIE RÓWNIEŻ KSIĘDZA TOMASZA ZA WYPISYWANIE NIEPRAWDZIWYCH INFORMACJI.JA WIEM ŻE TO,ŻE BYŁEM POD WPŁYWEM ALKOHOLU WCALE MNIE NIE USPRAWIEDLIWIA.ZDAJE SOBIE SPRAWE O NARUSZENIU PRAWA.
PRZEPRASZAM KSIĘDZA TOMASZA
I OBIECUJĘ ŻE TO JUŻ WIĘCEJ SIĘ NIE POWTÓRZY.PRZEPRASZAM!!!

#411 ~Fabian~

~Fabian~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 20:24:41

Ty przepraszasz?! Teraz? Jak cała Polska to przeczytała?? Wstydź się Teraz to jedź do Darżyna i na kolanach proś dziewczyne o wybaczenie żeby Ci sądowego bałaganu nie narobiła.I czasem nie zapomnij przeprosić księdza.
Bo Twoja podłość nie zna granic! Módl się o swoje zdrowie, bo o rozum za późno!!!!!!!

#412 ~p123~

~p123~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 20:27:15

BARDZO PRZEPRASZAM PANIĄ DOROTE Z DARŻYNA ZA OCZERNIANIE I FAŁSZYWE OSKARŻENIA.PISAŁEM POD WPŁYWEM ALKOHOLU.PROSZĘ O WYBACZENIE RÓWNIEŻ KSIĘDZA TOMASZA ZA WYPISYWANIE NIEPRAWDZIWYCH INFORMACJI.JA WIEM ŻE TO,ŻE BYŁEM POD WPŁYWEM ALKOHOLU WCALE MNIE NIE USPRAWIEDLIWIA.ZDAJE SOBIE SPRAWE O NARUSZENIU PRAWA.PRZEPRASZAM KSIĘDZA TOMASZAI OBIECUJĘ ŻE TO JUŻ WIĘCEJ SIĘ NIE POWTÓRZY.PRZEPRASZAM!!!

Jeśli to prawdziwe to- SZACUNEK za odwagę!
To mogłaby być pointa całego wątku.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych