Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Parafia Łupawa

• Zamknięty Temat jest zamknięty
411 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 16:45:44

KS.Z PARAFII

#2 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 16:52:32

Ks.PIOTR CZAJA-to rodowity kaszub z parafii Łupawa.Jest proboszczem a rządzi tak że SZKODA SŁÓW.Zero kultury!
MILUTKI TYLKO DLA TYCH CO MU w kopertach dają. .SZOK!

#3 ~Uczennica gimnazium~

~Uczennica gimnazium~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 16:57:15

Mi się nie podoba zachowanie
Ks.Tomasza Dawida.Oceny nam wstawia jakie mu się podoba.
Spotyka się z kobietą. .To nie jest normalne!

#4 ~Owczarek~

~Owczarek~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 17:01:53

Drodzy Parafianie Łupawy!
Nie dawajcie grubych kopert księżą.To nie jest pokorne!
Ksiądz Czaja papierosy kupuje a wikary Tomasz spotyka się z kobietą więc woła to o POMSTE DO NIEBA!

#5 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 17:21:54

Ks.Tomasz Dawid nie jest księdzem z powołania! To materialista patrzy na pieniądze. Zasłania się tym że jeździ golfem a kase od Ludzi ciągnie.Pokory żadnej w nim! Rodzice mu zmarli chciał być w centrum zainteresowania to napisał o tym w gazetce parafialnej.Na Msze Św. się spóźnia! Jest nieprzygotowany.Miał romanse i pytam was:JAKI Z NIEGO KSIĄDZ?!!

#6 ~Starsza pani~

~Starsza pani~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 20:13:14

Mi się nie podobała kolęda.
Ksiądz wszedł i dosłownie po minucie wyszedł.

#7 ~Gogolewo~

~Gogolewo~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 20:16:58

Ksiądz proboszcz z Łupawy zbyt dużo pozwala wikaremu.On jeździ gdzie chce i robi co chce.

#8 ~kotuś~

~kotuś~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 21:27:10

i pije,je i śpi

#9 ~kotuś~

~kotuś~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 21:29:30

sapie, stęka, jęczy, warczy

#10 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 21:39:38

Biskup Pikus opowiadał kiedyś, że spotkał samuraja, który przyjechał do jego domu przyjrzeć się Kościołowi katolickiemu "Wiesz co, jak tak się przyglądam waszym księżom, to stwierdzam że się różnią od naszych mistrzów samurajskich. Ani nie są wysportowani, raczej są otyli. Ani duchowo, moralnie nie wyróżniają się tak jakoś szczególnie, są przeciętni" stwierdził po jakimś czasie. I wtedy ten biskup powiedział "No, masz rację." i zapytał się, "No to może zmienimy temat. A jak to wygląda, że ćwiczycie te różne sztuki walki?". I samuraj mówi "Jest mistrz, jest uczeń. Jeśli mistrz pokazuje na księżyc to uczeń nie może patrzyć na palec, tylko ma patrzeć na księżyc". No i wtedy biskup mówi: "No widzisz, to tak samo jest z księżmi. Oni również jak ten palec pokazują na Boga i nie należy tak im się patrzeć, przyglądać, tylko patrzeć na Boga

#11 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 21:50:25

I słusznie. Na księży nie ma co narzekać. Są ludźmi.Mają uczucia , pasje i wrażliwość.Wszelkie piętnowanie cudzych przewinień czy szukanie win jest sprzeczne z wezwaniem "Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni"
źle sadzić o drugim człowieku to tak jak odbierać mu światło i stawiać go w mroku.Życzę samych godziwych parafian każdemu księdzu.

#12 ~EMILKA~

~EMILKA~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 22:22:43

Kapłaństwo-to inaczej otwarty zakon.A w nim nie ma miejsca na pasje i rozrywki! Ksiądz ma być sługą bożym a nie powołanie traktować jak prace! To nie jest osąd.Zło jest widoczne.Ks.Tomasz Dawid źle się prowadzi.Co to za ksiądz! Szkoda słów. .

#13 ~dziida~

~dziida~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 22:26:02

Gdyby ksiądz był taki wrażliwy nie ranił by innych! Sporo nie wiecie o wikariuszu.

#14 ~MARCIN~

~MARCIN~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 22:30:24

Aleś Ty naiwna? "odbierać mu światło?"on sobie sam je odebrał czyni źle.Parafianie narzekają na niego,więc ja też nie zamierzam udawać że jest ok jak nie jest!

#15 ~Mix~

~Mix~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 22:42:42

A ja nie narzekam.Na kolędzie mnie nie było.Nie mam zamiaru spotkać kogoś kto jest księdzem tylko z nazwy.

#16 ~Ministrant~

~Ministrant~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 22:47:49

Mi też się nie widzi to że w naszej parafii wikary organizuje np.zimowisko dla dzieciaków.
Rodzice tych dzieci alkohol piją a ksiądz zapłaci dzieciom przejazd to mogą dalej pić. .

#17 ~CZARNA~

~CZARNA~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 22:51:26

Nie martwcie się wikary wkrótce będzie w innej parafii.

#18 ~Aska~

~Aska~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 23:02:43

Ksiądz Tomasz Dawid to SZATAN W LUDZKIEJ SKÓRZE.

A ja nie narzekam.Na kolędzie mnie nie było.Nie mam zamiaru spotkać kogoś kto jest księdzem tylko z nazwy.

jeszcze się taki nie narodził by wszystkim dogodził. Zazdrość was zżera. A ty mirosław czemuś żeś na księdza nie poszedł?

#19 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 23:03:16

Proszę o kontakt księdza Tomasza Dawida z Łupawy o nr tel.lub adres e-mail.
PILNE!

#20 ~ostra jazda~

~ostra jazda~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 23:08:01

Proszę o kontakt księdza Tomasza Dawida z Łupawy o nr tel.lub adres e-mail.PILNE!

...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych