Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pan Krzysztof Nalecz (naczelny)

moderator tytus

• Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 19:02:23

Ale ty jesteś mało domyślny, przecież "czarna pantera" to drugie konto Votum Separatum.

Konto "czarna pantera" odzwierciedla ciemne oblicze Pana VS.

Nie wiedziałeś?

Przecież to jasne jak słońce. Od dawna wszyscy wiedzą, a ty jakoś nie zakumałeś, JA dowiedziałam się od innej forumowiczki już jakiś rok temu.

Cichoooo ! Nie piszcie mu tego ! :unsure: 
...i teraz cały misterny plan w pi... <_<
:D 

#22 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 19:08:08

Poplułeś, to obetrzyj pysk.

Dobrze żeś mu napisał Jożin, bardzo dobrze ! ^_^

...a co będzie sobie nami gębę wycierał, jak nie wie o co chodzi to niech się między nas nie wtrąca, prawda !? :D
Wróg to wróg, ale swój <_<  i nikomu nic do tego, o ! :lol:

P.S.
Tylko nie wierz temu gościowi co pisze do ciebie że ja to V.S. ...to oczywista nieprawda, V.S. to V.S. a ja to ja. :)

#23 votum separatum

votum separatum

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 19:36:03

P.S.
Tylko nie wierz temu gościowi co pisze do ciebie że ja to V.S. ...to oczywista nieprawda, V.S. to V.S. a ja to ja. :)

Cześć :)

Ale czekaj , czekaj ... bo jeżeli ja to jestem ja , bo ja to jestem ja , a Ty to jesteś Ty , bo Ty to jesteś Ty - to wtedy ja to jestem ja , a Ty to jesteś Ty . Znaczy tak to wygląda podchodząc do tego od strony filozoficznej . Jednak od strony praktycznej nieodgadnione są tajemnice naszej tożsamości ;) :D .

#24 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 19:45:39

Ale czekaj , czekaj ... bo jeżeli ja to jestem ja , bo ja to jestem ja , a Ty to jesteś Ty , bo Ty to jesteś Ty - to wtedy ja to jestem ja , a Ty to jesteś Ty . Znaczy tak to wygląda podchodząc do tego od strony filozoficznej . Jednak od strony praktycznej nieodgadnione są tajemnice naszej tożsamości ;) :D .

Cześć V.S. :)

(...kurka wodna, znowu muszę sam ze sobą dyskutować. <_< :wacko: )

Podchodząc w ten sposób do tego zagadnienia to i tak też może być jak piszesz,
bo w sumie ja siebie uważam że ja to ja, Ty zaś w swoim poście piszesz o sobie że Ty jesteś ja,
to już sam nie wiem czy Ty to ja, czy odwrotnie. :huh:

Reasumując ten krótki wywód można rzec że pewników w tym względzie nie ma !

Są podobno na świecie rzeczy/sprawy które nawet filozofom się nie śniły,
...ale mogły się śnić Jożiniwi. :D
...dlatego ciekawy jestem jak on podejdzie do tego zagadnienia i jak też wpasuje się swoimi postami w to zawiłe dość zagadnienie.

Poczekamy zobaczymy...bo na Jożina zawsze można liczyć, że coś mądrego napisze. :lol:

#25 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 19:52:13

Jest takie powiedzenie - ten się śmieje serdecznie, kto się śmieje ostatni

Co więcej,

pomówienie dokonane w Internecie ma szczególny charakter,

jako że kara za pomówienie za pomocą środków masowej komunikacji jest surowsza, niż w przypadku zwykłego pomówienia –

osoba pomawiająca może liczyć się z karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Jest też na takie postępowanie art. kk - poszukaj sobie, jest również w tym artykule podane, jak się z tego wycofać.

Użytkownik 1kolega2kolegi edytował ten post 28 sierpień 2014 - 19:55:08

#26 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 20:00:04

Hi hi hi ! :D
Votum ! ...nie wiedziałem że ty pomawiasz Jożina na forum GP. :lol:

P.S.
...a nie pisałem że Jożin z czymś mądrym wyskoczy ?! :lol:
Da się lubić ten Jożin, da ! :D

#27 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 20:09:57

Jest takie powiedzenie - ten się śmieje serdecznie, kto się śmieje ostatni

osoba pomawiająca może liczyć się z karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Pozwolę sobie odpowiedzieć w Twoim imieniu Votum Separatum,

wszak podobno ja to Ty i odwrotnie ! :D
Tak na marginesie to trochę jestem zazdrosny, kiedyś to Jożin pisał do mnie że go pomawiam,

widocznie za mało się staram teraz, że do Ciebie to pisze.
Jożin pisze tak już od lat, zazwyczaj wtedy kiedy już formalnie "leży i kwiczy", a jego jedyne argumenty (czyli inwektywy) nic nie dają.
Ciekawy jestem jaki będzie następny nick Jożina, kiedy pod tym nickiem zostranie zbanowany, trzeba przyznać że do "ludowych" nicków Jożin talent ma, oj ma ! :D

Wracając jednak do postu Jożina, to ja na Twoim miejscu V.S. wybrałbym jednak odsiadkę (pozbawienie wolności do roku), bo po co to marnować pieniądze na jakieś grzywny, szkoda. :lol:
Rok nie wyrok, szybko zleci ! :lol: :lol: :lol:

P.S.
Polecam też zainteresować się zaniedbywanym tematem Jożina pt. "O Rzeczypospolitej Parafialnej..." oj dzieje się tam też, dzieje. :)

#28 votum separatum

votum separatum

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 20:52:21

Oto jakim jest "" człowiekiem "" - chociaż nazwanie jego tym mianem jest uwłaczaniem dla normalnych ludzi - katolik, któremu kazano wierzyć od dziecka, jednak nie nauczono szacunku do innego człowieka.

Osobnik ów używa zwrotów, które w jego mniemaniu są wyznacznikiem "dobrego wychowania katolickiego" - nic mylnego.

Zwroty -
Witam, pozdrawiam, szczęść boże, bóg z tobą, pan z tobą - w jego ustach są jedynie wyświechtanymi słowami - nic nie znaczącymi.

W tym temacie przez niego założonym pisze na temat innej osoby zmyślone bzdury - konfabuluje i wierzy we własne konfabulacje, jednak jako katolik zapomniał o pewnych prawidłach go obowiązujących - mianowicie o Dekalogu, a w szczególności o przykazaniu nr. 8

1.Nie będziesz miał cudzych bogów przede Mną.

2.Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno.

3.Pamiętaj, abyś dzień święty święcił.

4.Czcij ojca swego i matkę swoją.

5.Nie zabijaj.

6.Nie cudzołóż.

7.Nie kradnij.

8.Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

9.Nie pożądaj żony bliźniego twego,

10.Ani żadnej rzeczy, która jego jest.

Teraz pytanie retoryczne - czy takiego człowieka należy "szanować", kiedy on nawet sam siebie nie szanuje ???

Wszak - szanuj bliźniego swego, jak siebie samego - dla niego nic nie znaczy- ot, taki pusty frazes.

Decyzja należy do piszących w tym temacie.

P.S.
Takim samym typem człowieka jest również zarejestrowany - VotumSeparatum i jego wypowiedzi na mój temat - zmyślone, nie posiadające odbicia w faktach - dodam - kolega katolika, który również się tym mieni i razem prawia sobie ""komplementa"".

Kurcza ... jestem tym razem pełen podziwu czytając twój post . To jeden z nielicznych oprócz tych gdzie używasz wulgaryzmów i chamstwa wpis napisany " z głowy " :D . Pomimo , że ostatni raz w kościele na mszy byłeś na własnym ślubie ponad czterdzieści lat temu to jednak pamiętasz dekalog :blink: . I wcale nie dziwię się , że wkradło ci się kilka przeinaczeń , ale po tylu latach to nie dziwota , można zapomnieć . Przecież nawet największym rutyniarzom przytrafiają się błędy . Też niedawno zwrócono mi uwagę , że przeinaczam słowo w " Ojcze nasz  ... " , a odmawiam codziennie . Może ty też odmawiasz i takie trafiły ci się rutynowe błędy ;) . Zdarza się .

W pierwszym przykazaniu od tej pory mów zawsze : Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną , w drugim mów : Nie będziesz wzywał imienia Boga swego nadaremno ( brać to ty możesz kolegę kolegi :wacko: ) . W dziewiątym mów : Nie pożądaj żony bliźniego swego .

Reszty się domyśl jak żeś taki szpeniora :blink: :D

Użytkownik votum separatum edytował ten post 28 sierpień 2014 - 20:54:01

#29 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 21:24:24

Kurcza ... jestem tym razem pełen podziwu 
(...)
Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną , w drugim mów : Nie będziesz wzywał imienia Boga swego nadaremno ( brać to ty możesz kolegę kolegi :wacko: ) . W dziewiątym mów : Nie pożądaj żony bliźniego swego .

Reszty się domyśl jak żeś taki szpeniora :blink: :D

Masz rację V.S. :)

Ja tym razem nie wnikałem w to jak napisał te 10 przykazań Jożin, bo też mnie często rutyna gubi w tym względzie (tak samo jak Jożina :D ) aż wstyd się przyznać. :blush:

P.S.
Ponadto trzeba przyznać Jożinowi że umiejętnie broni swojego "mecenasa" tytusa i zmienia temat w tym wątku...biorąc cały ostrzał na siebie, szczwany lis ! ...pewnie tytus jest dumny ze swojego trolla i tym bardziej będzie go chronił w razie potrzeby.
...cóż, świadczy to tylko o tym że bez tytusa Jożin może jedynie wpełznąć pod kamień, a jak jest tytus to chętnie wypełza i rozrzuca obornik na lewo i prawo.
Z racji tego że autorem tego tematu jestem ja, to dopuszczam zmianę tematu (na poboczne), czemu nie, ale nie zapominajmy o tym w jakim celu został rozpoczęty ten temat...

Oczywiście możemy się umówić, że zawieszamy ten główny wątek tego tematu (o tytusie) do czasu kiedy znowu zacznie broić swoim "moderowaniem"...nie ma sprawy, zgadzam się na to. :D

#30 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 21:47:07

jako że kara za pomówienie za pomocą środków masowej komunikacji jest surowsza, niż w przypadku zwykłego pomówienia –

...ale tak naprawdę o co ci chodzi Jożin ?!  :D
...o tego starego japońca (auto) z ubiegłego wieku i o to że jesteś grubaskiem niskiego wzrostu ? :D ...i że masz problemy z poruszaniem się ? ...ale z pisaniem wulgarnych postów na forum GP radzisz sobie jak mało kto, to jak to z tobą jest Jożin ?

Każdy jakiś jest i każdy (prawie) jeździ jakimś autem,

a to kim ty jesteś to już chyba wszyscy wiedzą, wybacz, ale jesteś dość charakterystyczną osobą i sam sobie na to zapracowałeś, takie są fakty.

Ciesz się że nikt nie daje na ciebie dokładniejszych namiarów, a można by oj można,
ale nie o to w tym wszystkim chodzi, bo któż chciałby brać ciebie na poważnie, raczej nikt. :)
Ciesz się życiem Jożin, a jak masz jakieś problemy to raportuj/pisz skargi/donosy i jak uznasz za stosowne to leć do prokuratora na skargę...
...przerabialiśmy już to od wielu lat i jak do tej pory to ty dostawałeś ostrzeżenia stąd i z tamtąd, dobrze wiesz o czym piszę. ;) :D

#31 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 29 sierpień 2014 - 09:04:09

Poniższy wpis jest przykładem.
===============================

Nie wiem czy pamiętasz , ale pisałem Ci , że mam na niego namiary . Teraz już wiem . Przypadek sprawił , że znalazłem się na tej samej drodze co ten nasz " gieroj forumowy " . Jechałem za nim ponad 20km . To typowy zawalidroga poruszający się z prędkością w granicach 60 km/h , a na obszarze zabudowanym 35 km/h , oczywiście wszystkim , którzy go wyprzedzali wygrażał ręką przez otwarta szybę :D . Miałem już dać sobie spokój , ale z drugiej strony ... przepuścić taki ubaw to nie w moim stylu :) . W końcu skręcił na stację paliw na Ryczewie . Podjechał pod dystrybutor , ja zatrzymałem się na parkingu tuż obok . Myślę sobie - podejdę i dam mu z liścia :D . Po pewnym czasie otworzyły się drzwi w jego japońcu , pierwsza pojawiła się drewniana laska , następnie noga z białym juniorkiem na stopie i tak po części zaczął mi się objawiać cały on . Spodnie miał chyba od garnituru , bo jeszcze ślady kantów było widać . Górna część tego czegoś obleczona była w koszulę w kratę z krótkim rękawem , a na to kamizelka z kilkudziesięcioma kieszeniami . Na nosie okulary z grubym szkłem . Wzrostu ma to może 165 cm, wagi na ty, ok 110 - 120 kg . Pewne jest , że szybciej można by przeskoczyć niż obejść dookoła . W tych kieszonkach miał jeszcze inne futerały na okulary , oczywiście kilka długopisów zatkniętych , wiadomo przecież on lubi zapisywać ;) . Ciężko się poruszał , szeroko tak nogi trzymał jakby biodra miał słabe . I teraz najważniejsze - wiek tego naszego bohatera . Dziadziuś tak ok. osiemdziesiątki , schorowany , zgorzkniały . Pierwsze moje odczucie to - Boże ... jak mogłem pomyśleć aby tego staruszka potraktować z liścia . Przecież to istota potrzebująca politowania i opieki od innych . Już miałem wyjść z auta i pomóc mu zatankować , ale przyszedł ktoś z obsługi . Nie obyło się bez scysji . Nasz gieroj miał pretensję , że na innych stacjach jest taniej i posłał wiązankę , coś w stylu jak na tym forum . Nawet się nie zbulwersowałem tym zajściem bo przecież wiem , że to normalka u niego , jak na forum :D . W końcu odjechał , a ja siedziałem jeszcze pół godziny w samochodzie zszokowany i nie mogłem sobie wybaczyć , że kiedyś tam odniosłem się do tego staruszka w sposób niewłaściwy , można powiedzieć , że było to i nie moralne i nie etyczne . Jedynym usprawiedliwieniem może być to , że internet to parada oszustów , pozwalająca na kreowanie czego i kogo się da .

Nie warto niu , ja bynajmniej odpuszczam mu , nie będę znęcał się nad schorowanym starcem .

Za, to ja nigdy nie odpuszczam.

#32 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 10:34:00

Za, to ja nigdy nie odpuszczam.

:lol:  ...czyli chodzi ci jednak Jożin o ten przytoczony post # 33 !? :lol:

Jożin ! Cieszę się że oficjalnie potwierdzasz że to wszystko prawda,
ale napiszę ci tak w tajemnicy, że o tym co tam jest o tobie napisane to już prawie wszyscy wiedzą od dawna....serio ! :D
To tak jakby ktoś napisał o mnie że mam 179 cm wzrostu, ważę 88 kilogramów i jeżdżę "terenową" Hondą z 2010 roku...i że jestem bardzo inteligentny i sympatyczny zarazem, ^_^
to co ja według ciebie miałbym zrobić ...lecieć z tym do prokuratury ?! :lol:

Przykro mi to stwierdzić, ale jesteś jednak niemądry (bardzo delikatnie to ujmując).

Skoro jednak nigdy nie odpuszczasz to dlaczego żalisz się tutaj na forum, czyń swoją powinność i pisz gdzie trzeba, wszak długopisów w twojej kamizelce ci nie brakuje. :D

Mam do ciebie taką prośbę Jożin, napisz nam o końcowych skutkach swoich poczynań, czyli jak to się zakończyło, to "straszenie murzyna latarką". :)
Cieszę się że uczestniczysz w dyskusjach na forum, dodaje to wiele uroku forum GP, oczywiście da się zauważyć że spuściłeś z tonu (mniej przeklinasz), czyżby zaszły jakieś zmiany ?
Tak czy inaczej, bardzo lubię czytać twoje posty, to jest studnia humoru...bez dna !
Jak byś to ty ujął....zabawa pierwyj sort, o ! :)

#33 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 10:48:37

...jeszcze jedno Jożin, dlaczego tak bardzo unikasz swojego tematu którego jesteś autorem ?
(...o Rzeczypospolitej parafialnej...).
Tak tam się żaliłeś że nikt się w tym twoim temacie nie chce wypowiadać, to co się z tobą stało że tam nie piszesz ?
Rozumiem,  że przeszła ci na to ochota ? ...tak bywa, ale jakby co to ja tam coś zawsze napiszę od czasu do czasu, pozwolisz ok ?
Teraz właśnie wkleję/skopiuję opis twojej postaci w tamtym twoim temacie, mam nadzieję że nie masz nic przeciwko temu.
To będzie taki post opisujący autora tamtego tematu, czyli ciebie, jak byłeś jeszcze po3gaczem. :D
Jak miałbyś taką chęć, to mnie też możesz potraktować w ten sposób o którym ostatnio piszesz, to znaczy że cię pomawiam o coś tam....
Bardzo chętnie podpisuję się pod tym opisem twojej postaci, a szczególnie podoba mi się w tym opisie to że masz dużo kieszonek w swojej kamizelce i wygrażasz kierowcom podczas jazdy. :lol:

To są doprawdy bardzo groźne pomówienia. :D

#34 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 29 sierpień 2014 - 11:41:50

panter, przestaniesz Ty w końcu pomawiać forumowicza, który innych wyzywa, wróć!, znaczy nie wyzywa, tylko On określa, u Niego to określenia, u Was pomówienia, od ''matołów'', ''jełopów'', ''kretynów'', "niewyparzonych gębów", czy tam "pysków", wszystko jedno :D , "chorych umysłowo", etc., etc.

Musisz zrozumieć panter, że Łon już tak ma...,

taki jest i już... i nikt, i nic tego nie zmieni..., a już na pewno nie krytyczne uwagi innych użytkowników, ani gniewanie się obrażanych, bo to jest ich problem...

Żaden moderator, administrator ani ban!

Taki juś Jego ziabawny śposiób wyraziania uciuć...

Zrozum, że albo się do tego przyzwyczaisz i zaakceptujesz, albo będziesz miał problem...

Bo, to jest Twój problem - nie Jego...

Na koniec, Ty przebrzydły heteroseksualisto, zapamiętaj sobie, że jako wyluzowany, posiadający dystans do siebie i nie przejmujący się tym, co o Nim piszą na forum człowiek, "uczynionych mu krzywd" "nigdy nie odpuszcza(m)''.

B)

Użytkownik niu edytował ten post 29 sierpień 2014 - 11:44:02

#35 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 11:56:10

panter, przestaniesz Ty w końcu pomawiać forumowicza,

...ale to nie ja ! :o
Ja tylko potwierdzam te "pomówienia". :D ...też go kiedyś widziałem, ale wtedy nie miałem pewności czy to on, teraz już mam pewność że to był jednak on.
Mam tylko niewielki żal do V.S. że jednak nie strzelił mu z liścia, tylko chciał mu nawet pomóc w tankowaniu. Ja tam bym się nie szczypał w tańcu...chyba że faktycznie teraz jego widok był aż tak wzbudzający litość, jak w tym opisie, dlatego mógł mieć dylemat i pewne wątpliwości. :D

Co do reszty Twojego postu Niu, to masz rację, cieszę się że zaczyna to wreszcie docierać do forumowej społeczności, że nie można dawać przyzwolenia na chamstwo i głupotę na forum GP, tylko należy takie zachowania (je2bnego/jaśka sowizdrzała/donkichotamazlancy/po3gacza/kolegikolegi ) zwalczać wszelkimi dostępnymi metodami, oczywiście zgodnymi z prawem i z regulaminem forum.

...a to że V.S. ujął to pół żartem/pół serio, to tylko się Votumowi chwali i honoruje, o !
Pozdrawiam. :)

#36 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 12:18:53

Taki juś Jego ziabawny śposiób wyraziania uciuć...

Zrozum, że albo się do tego przyzwyczaisz i zaakceptujesz...

Nigdy ! <_< :D
...jego posty należy traktować jako humor niskich lotów (taki humor dla ludu),
to że on funkcjonuje na forum GP zawdzięczamy tym wszystkim forumowiczom którzy ślą mu komplementy...jak np. salcie....i jego chamstwo zawdzięczamy też "moderowaniu" tytusa, którego działania dają wiatr w żagle Jożinowi.
Z takim zachowaniami tytusa i Jożina należy walczyć....żartem, a jak trzeba to i innym sposobem.
Tendencja póki co jest jedna...im mniej tytusa na forum GP, tym mniej chamskich postów Jożina, to chyba już każdy zauważył, prawda ? :)

#37 pacemaker

pacemaker

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 1195 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 15:48:07

Ok, dziękujemy bardzo za temat. Przyglądamy się działalności moderatorów. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych