Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pan Krzysztof Nalecz (naczelny)

moderator tytus

• Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 22:25:42

Dobry wieczór Wodzu ! :)

W związku z ponownym pojawieniem się na forum GP starego szkodnika o nicku >tytus< chciałbym ponownie rozpocząć dyskusję na temat szkodliwości jego działań.
Za chwilę podam kilka przykładów tego jego "moderowania", o ! :D

#2 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 22:27:47

Hahahahaha!!!!

zaczyna się, łooo matko :D

#3 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 22:29:32

...

standardzik- nie na temat...

Tytus

Oto jak tytus uzasadnia wykasowany post w temacie "Pomylił pepsi we Freshmarkecie..."
...czyli że wykasowany post był nie w temacie ? :huh:
:)

#4 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 22:30:29

Hahahahaha!!!!

Dokładnie ! :D

#5 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 22:37:21

O, i prorok sie pojawił :)

Skąd wiedział ze się zjawię?

Przygotował mi powitanie?

Jeśli tak to mam nadzieję że w lepszym stylu niż zazwyczaj hue hue hue

Mam nadzieję że nie będę zawiedziony, bo jaki jest taki jest, ale przyznam się ze odrobine lubię tą forumowa małpkę :P

Nie obok?

To proszę bardzo- widzę że znowu piszesz jakieś głupoty na mój temat...spoko loko, pisz sobie, wszak wszyscy tu wiedza żeś bajkopisarz pierwszej klasy...wiesz ze zrobiłbyś majątek pisząc opowieści kryminalne albo bajki?

Tak...zwłaszcza bajki, bo te juz od długiego czasu nam tu podrzucasz :)

A "po jajcach" to chyba ty ostatnimi czasu nagminnie dostajesz, i niestety chyba ci się to podoba, bo stale powracasz po następne "razy"...

Wiesz ze to jest zboczenie? Hihu, ale najciemniej pod latarnią, prawda?

Za cienki jesteś bolek zeby mówić o mnie "przyjacielu"nawet w ironii :P

Ojj pokazałes mi już wiele razy gdzie raki zimują...wszak spylałeś juz tam wiele razy na banicję prawda? :D

Widzę że bajkopisarz pierwszej wody jesteś...

Nic nowego widzę soba nie reprezentujesz- stare wyświechtane powiedzonka, które prędzej czy później doprowadzą cię tam gdzie chciałeś mi pokazać ze raki zimują...w kraju na zachodzie :D

...a to :rolleyes:  posty tytusa w temacie:
" Nowe placówki katolickie w Słupsku: szkoła podstawowa i przedszkole"

Ciekawe zatem dlaczego sam siebie nie wykasował ?
Czyżby te jego posty były w temacie tamtego forum ?

Ot i "moderowanie" tytusa ! :)

Czy to jest przykład przestrzegania regulaminu forum ? :D
...ale tak zawsze bywało jak tytus dorwał się do moderowania.

Dlaczego inni moderatorzy mogą moderować poprawnie/mądrze i zgodnie z przyjętymi zasadami, a ten troll nie ?

Odpowiedź jest prosta, bo to tytus. :)

#6 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 22:40:24

...a to :rolleyes:  posty tytusa w temacie:
" Nowe placówki katolickie w Słupsku: szkoła podstawowa i przedszkole"

Ciekawe zatem dlaczego sam siebie nie wykasował ?
Czyżby te jego posty były w temacie tamtego forum ?

Ot i "moderowanie" tytusa ! :)

Czy to jest przykład przestrzegania regulaminu forum ? :D
...ale tak zawsze bywało jak tytus dorwał się do moderowania.

Dlaczego inni moderatorzy mogą moderować poprawnie/mądrze i zgodnie z przyjętymi zasadami, a ten troll nie ?

Odpowiedź jest prosta, bo to tytus. :)

No proszę...cały pantera...podpuszcza, nakręca by odpisać, a potem na skagę...

załosne, ale ok, posty ukrywam, niech ci będzie.

Z tym że będe usuwał twoje wszystkie posty pisane nie w temacie i zaadresowane pod adresem innnego forumowicza...wszak jak sprawiedliwie to sprawiedliwie, prawda?

.

.

.

.

.edit: tak jak chciałes usunąłem posty nie w temacie, z prywatnymi jazdami i okazało się że...większosc z nich to twoje :D

Kto mieczem ...tzn kto regulaminem wojuje ten od regulaminu zginie :P

Użytkownik tytus edytował ten post 27 sierpień 2014 - 22:47:05

#7 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 22:54:26

Masz rację, właśnie taki wątek o tobie otworzyłem. :D

To nowy temat o szkodliwości twojego moderowania i tego złym wpływie na forum GP.
Ten nowy temat nosi tytuł "Pan Krzysztof Nałęcz (naczelny)".
Cieszę się zatem że Wodzu jest obecny i wszystlko widzi na bieżąco, mam nadzieję że odniesie się do tego wszystkiego, a jeśli nie, to przynajmniej postąpi tak jak o to prosiłem na samym początku (post # 1) bliźniaczego wątku na GK....nie ma miejsca dla nas dwóch na GP, chyba że się zmienisz tytus, ale niestety nic na to nie wskazuje.
Dlatego proszę Wodza żeby podjął decyzję, albo ja albo ty.
Domyślam się że decyzja Wodza w tym względzie może być dla mnie negatywna,  ale jestem wstanie "przyjąć to na klatę", tak jak to napisałem w poście # 1 (w Głosie Koszalińskim) w temacie o którym wspomniałem powyżej.
...wiem że równie dobrze może się zdarzyć tak jak poprzednio, że ty i że ja nie będziemy mogli pisać na forum GP...ale ja jestem jak najbardziej za tym żeby tak było. ^_^
Jestem wstanie się "poświęcić", żeby uchronić Głos Pomorza (który reprezentuje moje rodzinne miasto Słupsk) przed takim moderatorem jak ty tytus, bi niewiele masz wspólnego ze Słupskiem, tylko wiadomo z jakimi miejscowościami, dlatego dziwi mnie że moderujesz na dziale Słupsk. :)

...zatem decyzję pozostawiam Wodzowi, ja ze swojej strony bardzo chętnie zrezygnuję z pisania na forum GP, o ile ktoś taki jak ty też przestanie się udzielać i swoim nieudolnym moderowaniem psuć opinię i zabagniać fora GP.
...serio ! :)

#8 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 23:00:41

Nas mnie juz czas...pewnie będziesz miał pracowitą noc, której dużą część jak za starych dobrych czasów spędzisz na wlejaniu spamów na mój temat...

do jutra :)

#9 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 23:03:44

1. No proszę...cały pantera...podpuszcza, nakręca by odpisać, a potem na skagę...

załosne, ale ok, posty ukrywam, niech ci będzie.

Z tym że będe usuwał twoje wszystkie posty pisane nie w temacie i zaadresowane pod adresem innnego forumowicza...wszak jak sprawiedliwie to sprawiedliwie, prawda?

.

.

.

.

2. .edit: tak jak chciałes usunąłem posty nie w temacie, z prywatnymi jazdami i okazało się że...większosc z nich to twoje :D

3. Kto mieczem ...tzn kto regulaminem wojuje ten od regulaminu zginie :P

1. Bzdury piszesz jak zwykle. :)
Szkoda czasu na komentarz tego.

2. Ja tego chciałem ? Gdzie ?!

Nie było ciebie, było ok, jesteś to robi się szambo, czekać tylko aż twoje "kółko wzajemnej adoracji" powróci, wtedy będzie już totalne bagno, taki masz na to właśnie wpływ, sprzyjasz forumowym chamom...zresztą wszyscy to doskonale wiedzą, szkoda klawiatury strzępić.

3. Dokładnie, dlatego więc że nie wierzę w twoją odmianę, bo tylko strach przed utratą twojego sensu życia (czyli moderowania) może coś zmienić, dlatego jestem za tym co napisałeś...cyt.
"kto regulaminem wojuje ten od regulaminu ginie", a że twoja nazwijmy to "działalność" niewiele ma wspólnego z regulaminem, dlatego liczę na mądrość Wodza i na to że jednak znajdziesz sobie inne hobby niż moderowanie, bo do tego się zwyczajnie nie nadajesz.
Sorry, ale takie są fakty ! :)

#10 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 23:11:35

Nas mnie juz czas...pewnie będziesz miał pracowitą noc, której dużą część jak za starych dobrych czasów spędzisz na wlejaniu spamów na mój temat...

do jutra :)

:lol:  ha ha ha ! ...akurat ! :rolleyes:

Zawsze to samo, piszesz że zmykasz, a siedzisz obgryzając paznokcie ze strachu że znowu niepotrzebnie nabroiłeś. :D

Masz rację, pracowita noc przed nami....ja mam wolne, dlatego sobie posiedzę nieco dłużej...

...a że ty też masz wolne (zawsze) to też będziesz śledził co i jak będzie następowało w twoim temacie.

...było się nie wychylać, ale skoro nie mogłeś wytrzymać i dotrzymać przyrzeczenia danego swoim mocodawcom z GP, to stało się to co stało, za swoje czyny każdy musi odpokutować.

Dotyczy się to przede wszystkim moderatorów takich jak ty, którzy moderować nie potrafią niestety.
Mam nadzieję że Wodzu wkróce podejmie jakąś decyzję w tej sprawie, żeby uniknąć eskalacji problemu związaengo z twoją osobą na forum tytus...

#11 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 05:41:26

Oto jakim jest "" człowiekiem "" - chociaż nazwanie jego tym mianem jest uwłaczaniem dla normalnych ludzi - katolik, któremu kazano wierzyć od dziecka, jednak nie nauczono szacunku do innego człowieka.

Osobnik ów używa zwrotów, które w jego mniemaniu są wyznacznikiem "dobrego wychowania katolickiego" - nic mylnego.

Zwroty -
Witam, pozdrawiam, szczęść boże, bóg z tobą, pan z tobą - w jego ustach są jedynie wyświechtanymi słowami - nic nie znaczącymi.

W tym temacie przez niego założonym pisze na temat innej osoby zmyślone bzdury - konfabuluje i wierzy we własne konfabulacje, jednak jako katolik zapomniał o pewnych prawidłach go obowiązujących - mianowicie o Dekalogu, a w szczególności o przykazaniu nr. 8

1.Nie będziesz miał cudzych bogów przede Mną.

2.Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno.

3.Pamiętaj, abyś dzień święty święcił.

4.Czcij ojca swego i matkę swoją.

5.Nie zabijaj.

6.Nie cudzołóż.

7.Nie kradnij.

8.Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

9.Nie pożądaj żony bliźniego twego,

10.Ani żadnej rzeczy, która jego jest.

Teraz pytanie retoryczne - czy takiego człowieka należy "szanować", kiedy on nawet sam siebie nie szanuje ???

Wszak - szanuj bliźniego swego, jak siebie samego - dla niego nic nie znaczy- ot, taki pusty frazes.

Decyzja należy do piszących w tym temacie.

P.S.
Takim samym typem człowieka jest również zarejestrowany - VotumSeparatum i jego wypowiedzi na mój temat - zmyślone, nie posiadające odbicia w faktach - dodam - kolega katolika, który również się tym mieni i razem prawia sobie ""komplementa"".

#12 Cocodrilo

Cocodrilo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1098 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 08:26:15

Hahahahaha!!!!

Czy w GP są sami kretyni? ty jesteś tego najlepszym przykładem. Jak można się cieszyć, że ktoś zakłada wątek o twoich wypocinach, a ty jedyne co potrafisz....to wykasować post lub jego część i napisać: nie na temat! 

Gdyby ci się chciało, tak jak ci się nie chce, to poczytałbyś, ty i twoi koledzy (pseudo)moderatorzy forum, wówczas może dostałbyś objawienia ile postów jest nie na temat, ale najlepiej błysnąć raz w miesiącu aby ktoś z góry zobaczył, że są moderowane posty.

#13 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4979 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 09:22:34

Oto jakim jest "" człowiekiem "" - chociaż nazwanie jego tym mianem jest uwłaczaniem dla normalnych ludzi - katolik, któremu kazano wierzyć od dziecka,

jednak nie nauczono szacunku do innego człowieka.

Osobnik ów używa zwrotów, które w jego mniemaniu są wyznacznikiem "dobrego wychowania katolickiego" - nic mylnego.

Zwroty -
Witam, pozdrawiam, szczęść boże, bóg z tobą, pan z tobą - w jego ustach są jedynie wyświechtanymi słowami - nic nie znaczącymi.

W tym temacie przez niego założonym pisze na temat innej osoby zmyślone bzdury - konfabuluje i wierzy we własne konfabulacje, jednak jako katolik zapomniał o pewnych prawidłach go obowiązujących - mianowicie o Dekalogu, a w szczególności o przykazaniu nr. 8

1.Nie będziesz miał cudzych bogów przede Mną.

2.Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno.

3.Pamiętaj, abyś dzień święty święcił.

4.Czcij ojca swego i matkę swoją.

5.Nie zabijaj.

6.Nie cudzołóż.

7.Nie kradnij.

8.Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

9.Nie pożądaj żony bliźniego twego,

10.Ani żadnej rzeczy, która jego jest.

Teraz pytanie retoryczne - czy takiego człowieka należy "szanować", kiedy on nawet sam siebie nie szanuje ???

Wszak - szanuj bliźniego swego, jak siebie samego - dla niego nic nie znaczy- ot, taki pusty frazes.

Decyzja należy do piszących w tym temacie.

P.S.
Takim samym typem człowieka jest również zarejestrowany - VotumSeparatum i jego wypowiedzi na mój temat - zmyślone, nie posiadające odbicia w faktach - dodam - kolega katolika, który również się tym mieni i razem prawia sobie ""komplementa"".

...czasem sobie myślę, to mi się śni...

#14 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 09:37:10

P.S.

Jożin, wszystko ładnie pięknie, ale piszesz nie na temat tego forum. :)

Ten temat nie jest o mnie ani o Votum Separtum, tylko o poczynaniach pewnego moderatora/szkodnika,
jeśli chcesz pisać o mnie (abo o kimś innym) to załóż o tym temat. :D

Ty Jożin, jako bądź co bądź doświadczony forumowicz, wszak jesteś rekordzistą w banach i ilości zmienianych zarejestrowanych nicków powinieneś wiedzieć o tym najlepiej.

Cieszę się że wciąż wykazujesz się "znajomością" dekalogu i innych nauk kościelnych, ale to nie ten temat.
Uważam że odpowiednim do tego tematem jest temat który założyłeś będąc jeszcze po3gaczem :D ...coś o Rzeczypospolitej.

Tam już wkrótce wrócimy do tego co tak bardzo leży ci na serduszku.

P.S.
Wczoraj bohater tego tematu, czyli tytek, z marszu wszedł na forum GP i zaczął robić szambo.
Wykasował sporo wartościowych postów w temacie (nie tylko moich), jego jedynym uzasadnieniem było to że były one (ponoć) nie w temacie....napisał cyt" "standarcik - nie w temacie"...
...zatem ciekawe czy dostrzeże twój post Jożin, ten twój tutaj, który jest wybitnie nie w temacie tego forum.....szczerze w to wątpię, gdyż on takich postów jak twoje (czyli klasycznych chamskich spamów) nie dostrzega i nigdy nie dostrzegał.
Zatem problem tytusa powrócił i jest wciąż ten sam....czyli brak umiejętności w prawidłowym moderowaniu zgodnym z regulaminem forum, oraz sprzyjanie i wręcz ochranianie największych forumowych trolli takich jak Jożin i kilku innych.
Dlatego krucjata przeciwko tytusowi trwa, aż do końca...jego lub mojego. :D
Owszem, istnieje jeszcze trzecia możliwość, która pozwoliłaby na to żeby jednocześnie na forum GP mógł być obecny on i ja, warunkiem tego jest pozbawienie tytusa prawa do moderowania forum.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że tytus tego by raczej "nie przeżył" i zniknąłby z forum (ze wstydu), tak jak kiedyś podobny mu szkodnik/moderator Kazik...ale prędzej czy później do tego dojdzie, innej opcji nie ma. :)

#15 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 10:04:35

Czy w GP są sami kretyni? ty jesteś tego najlepszym przykładem. Jak można się cieszyć, że ktoś zakłada wątek o twoich wypocinach, a ty jedyne co potrafisz....to wykasować post lub jego część i napisać: nie na temat! 

Gdyby ci się chciało, tak jak ci się nie chce, to poczytałbyś, ty i twoi koledzy (pseudo)moderatorzy forum, wówczas może dostałbyś objawienia ile postów jest nie na temat, ale najlepiej błysnąć raz w miesiącu aby ktoś z góry zobaczył, że są moderowane posty.

Muszę przyznać że mnie tym razem pozytywnie zadziwiłeś Cocodrilo. :)
Napisałeś treściwy post w temacie tego forum. Zgadzam się z tym Twoim postem prawie w całości.
...a dlatego prawie, ponieważ ja nie widzę nieodpowiednich poczynać ze strony innych moderatorów GP, za wyjątkiem tego jednego o którym jest ten temat.
Wczoraj tytus dał po raz pierwszy od około 3- miesięcznej przerwy popis swoich "umiejętności" w moderowaniu, bardzo trafnie to ująłeś w swoim poście Cocodrilo, celnie !

Dowodem tego jest nawet post moderatora >peacemaker< który to post czytałem dosłownie kilka dni temu na forum GP...
...tenże moderator >peacemaker< napisał prawdę o forumowiczu po3gacz, że łamie on wszelkie zasady itd....ale nie ma o czym pisać, wszak wszyscy widzą co to za typ z tego Jożina.
Jożin jednak wrócił, tyle tylko że teraz jako kolega/kolegi, czy jakoś tak. :D

Przykład Jożina i jego poczynać, oraz opinię na jego temat moderatora "peacemaker" celowo teraz przytoczyłem, żeby uwidocznić jakim ślepcem jest tytus.
Czyżby tytus nie widział tego co widzą wszyscy ?! ...łącznie z innymi moderatorami.
...dlatego nieudany to moderator, gdyż swoje prywatne wojenki przedkłada nad dobre moderowanie na forum GP. Sprzyja on chamom i trollom co w widoczny sposób przekłada się na jakość forum GP.
Nie było tytusa na foruim przez 3 miesiące, był spokój i ład. Inni moderatorzy zronli porządek, ale wrócił szkodnik i szybciutko to wszystko zepsuł.
Rozumiem że tytus miał przerwę, bo wyjechał do ciężkiej pracy na zachód żeby zarobić na swoją wegetację przy szparagach i innych pracach sezonowych, to nie jest żaden wstyd.
Rozumiem że tam musiał ciężko fizycznie zasuwać, a teraz żądny jest moderowania, ale do jasnej ciasnej, takie moderowanie jak czyni to tytus to skandal.

Dlatego administracja GP powinna w trybie przyśpieszonym podziękować tytusowi za współpracę, a na jego miejsce zaprosić chociażby np. knura, tak knuar jaki jest taki jest, ma czasami dziwne poglądy i podejście do rzeczywistości, ale na 100% byłby lepszym moderatorem od tytusa, a wiadomo przecież że bardzo tego chce. :D  (...pewnie już wkrótce się do tego knur odniesie, do tego co napisałem :D )
Są też inni jeszcze lepsi kandydaci którym można zaproponować miejsce po tytusie, jest wielu takich porządnych i chętnych forumowiczów, jak trzeba to służę podpowiedzią którzy to.
Ja oczywiście się do tej funkcji nie nadaję, ponieważ nie mam na to czasu, a ponadto mógłbym być zbyt stanowczy i radykalny w tępieniu chamstwa na forum. :D

#16 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 10:26:27

...czasem sobie myślę, to mi się śni...

Cześć Niu, :)
niestety to nie jest sen, taki Jożin (kolega/kolegi) istnieje na forum GP i tym lepiej się on na nim czuje im większe ma przyzwolenie tytusa na swoje chamstwo.

Dlatego problem o którym piszę na tym forum, to nie jest problem z Jożinem, tylko z tytusem, bo to dzięki tytusowi chamstwo na forum GP kwitnie.
Ta smutna zasada jest prosta...im więcej obecności tytusa na forum, tym więcej chamstwa i zwyczajnego zbydlęcenia obyczajów ze strony klasycznych trolli jakim jest Jożin i kilku jemu podobnych. Wystarczy jedno właściwe posunięcie ze strony administracji, to znaczy ...podziękować tytusowi za współpracę i wszystko szybciutko wróci do normy.
Ja ze swojej strony jetem wstanie się poświęcić i zostać zbanowany, tylko po to żeby tytus przestał robić bagno w moim GP...tak w moim, bo Słupsk to moje miasto, a GP to mój Głos Pomorza.
...a kimże jest ten szkodnik zamieskujący miasto Uć, a wcześniej rejony Słowińskiego Parku Narodowego ? Jemu nie zależy na GP, nie czuje więzi z GP i ze Słupskiem, bo niby skąd miałby mieć takie odczucia, zresztą widać to po jego "moderowaniu". Tytusowi przyświeca pewna zasada podczas "modrowania", to widać, a mianowicie taka : > om gorzej tym lepiej <.
Czasami się zastanawiam czy tytus aby nie czerpie z tego jakiejś specyficznej "przyjemności" pod stołem. ;) :D

Mam nadzieje że już wkrótce tytus ponownie wyjedzie do roboty na zachód, np. przy zbiorach jabłek....a może zostanie też tam i na zimę ?! :D 
Oby ! Czego wszystkim forumowiczom i sobie życzę ! :)

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 11:02:03

Panowie spotkajcie się w realu i dajcie sobie po ryju ! 

#18 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 11:15:47

Panowie spotkajcie się w realu i dajcie sobie po ryju ! 

...była taka możliwość, była ! :D ...niestety niewielu się oferowało spotkać na spotkaniu które proponowałem swego czasu, ba, założyłem w związku z tym specjalny temat: "Spotkajmy się", tyle tylko że tytus dość skutecznie przeszkadzał i robił wszytko żeby do tego nie doszło, do tego spotkania forumowiczów, cóż... :)

Oczywiście nie chciałem na takim ewentualnym spotkaniu nikogo bić, bo i za co ?! :D

Za to że ktoś jest złym moderatorem ponieść można inne konsekwencje, ale żeby bić kogokolwiek za to ? ...nie !
Owszem w tamtym temacie padały propozycje, że może temu czy tamtemu wypadałoby strzelić w mordę, ale wiadomo byłoby że wtedy by nie przyszli...i może właśnie dlatego nie doszło do takiego spotkania, bo co niektórzy się bali, bardzo możliwe.
Szkoda że nie doszło do tego spotkania na przełomie lipca i sierpnia tego roku.
Ja oczywiście byłem w tych miejscach kilka razy (w tym proponowanym czasie) , w tych miejscach które proponowałem żeby się spotkać...ale cóż, zabrakło widocznie odwagi niektórym, a szkoda, bo mogłoby być naprawdę fajnie ! :)
Wracajmy jednak do meritum tego tematu, czyli do problemu związanego z "moderowaniem" przez tytusa.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 16:28:42

Oto jakim jest "" człowiekiem "" - chociaż nazwanie jego tym mianem jest uwłaczaniem dla normalnych ludzi - katolik, któremu kazano wierzyć od dziecka, jednak nie nauczono szacunku do innego człowieka.

P.S.

Ale ty jesteś mało domyślny, przecież "czarna pantera" to drugie konto Votum Separatum.

Konto "czarna pantera" odzwierciedla ciemne oblicze Pana VS.

Nie wiedziałeś?

Przecież to jasne jak słońce. Od dawna wszyscy wiedzą, a ty jakoś nie zakumałeś, JA dowiedziałam się od innej forumowiczki już jakiś rok temu.

#20 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 17:46:32

100% prawdy, pod warunkiem, że razem z tobą w jednej celi. Obydwaj żeście chorzy na nienawiść i oszołomizm (choć pod róznymi adresami kierowane), wbrew pozorom macie wiele wspólnego :(
Leczcie się obaj pliiizzz.... :D

Poplułeś, to obetrzyj pysk.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych