Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pałac Godętowo

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pałac Godętowo~

~Pałac Godętowo~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 12:47:02

Witam,
Chciałbym polecić uwadze Forumowiczów świetny lokal:

Hotel i Restaurację "Pałac Godętowo"

położony 9 kilometrów od Lęborka
Może niektórzy się orientują co nieco na temat tego miejsca-jeszcze parę lat temu była to ruina, obecnie jest to jeden z najpiękniejszych obiektów w regionie. Po więcej szczegółów zapraszam na stronę - ...

Elegancko jak w pałacu, smacznie jak u mamy, a tanio jak w fast foodzie ;)

#2 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:21:17

Jeść nie jadłem, ale niedawno zajechałem tam by zobaczyc efekt remontu. wynik przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kiedys łaziliśmy tam z byłą dziewczyna zauroczeni miejscem, parkiem, alejka z drzew, rozmyślaliśmy jak moznaby było odrestaurować ten obiekt. Kawał dobrej roboty, w wakacje postaram się podjechać na obiadek :)ps- jeszcze do tej pory w moim starym pokoju u rodziców wisi na \scianie plakat który moja była luba zrobiła mi ze wspólnie robionej sesji tego pałacu :) Jakby ktoś wpadł na pomysł by zrobić galerię zdjęć obiektu przed remontem i już po remoncie to służę ksero :) Zdjęcie jest czarno-=białe :)

#3 ~Pałac Godętowo~

~Pałac Godętowo~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 17:58:56

Będę wdzięczny za wszelkie zdjęcia Pałacu, z jakiegokolwiek okresu :) e-mail
Zajmuję się stroną www Pałacu Godętowo, i wiem jak dużą wagę przykładają właściciele do zbadania historii tego miejsca i jak najwierniejszego odtworzenia klimatu.
Co do stanu sprzed odbudowy, polecam galerię - Renowacja
Dzięki za miłe słowa odnośnie efektu renowacji, przekaże je "brygadzie" która karczowała chaszcze i gruzowisko.
Pozdrawiam.

Użytkownik Pałac Godętowo edytował ten post 07 czerwiec 2011 - 17:59:50

#4 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 18:13:33

Będę wdzięczny za wszelkie zdjęcia Pałacu, z jakiegokolwiek okresu :) e-mail
Zajmuję się stroną www Pałacu Godętowo, i wiem jak dużą wagę przykładają właściciele do zbadania historii tego miejsca i jak najwierniejszego odtworzenia klimatu.
Co do stanu sprzed odbudowy, polecam galerię - Renowacja
Dzięki za miłe słowa odnośnie efektu renowacji, przekaże je "brygadzie" która karczowała chaszcze i gruzowisko.
Pozdrawiam.

Niestety mam ten plakat w formie pspierowej, zdjęcia były zeskanowane ale system kiedys padł i zdjęcia przepadły, tak jak i z resztą uczucie między byłymi kochankami :) Drugi problem jest taki że plakat wisi w domu rodzinnym na pomorzu, a ja obecnie mieszkam w centralnej części naszego kraju. Ale w wakacje podrzucę go do Was a za to dostanę rabat na obiadek dla rodzinki B) :P

#5 ~Pałac Godętowo~

~Pałac Godętowo~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 18:24:46

Niestety mam ten plakat w formie pspierowej, zdjęcia były zeskanowane ale system kiedys padł i zdjęcia przepadły, tak jak i z resztą uczucie między byłymi kochankami :) Drugi problem jest taki że plakat wisi w domu rodzinnym na pomorzu, a ja obecnie mieszkam w centralnej części naszego kraju. Ale w wakacje podrzucę go do Was a za to dostanę rabat na obiadek dla rodzinki B) :P

Hmm, jako że jestem tylko małym stronorobem, nie mogę obiecywać rabatów w imieniu Właścicieli :(

#6 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 18:25:20

Obejrzałem galerie "sprzed" i "po" remoncie.. Jeszcze raz-kawał dobrej roboty... :)

#7 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 18:25:58

Hmm, jako że jestem tylko małym stronorobem, nie mogę obiecywać rabatów w imieniu Właścicieli :(

Hehe, żartowałem :)
Miłego dnia :)

#8 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 12:55:06

Opinia z 3 dniowego pobytu na "romantycznym weekendzie"

Pokój na piętrze 1 z widokiem na park. Pokoj w standardzie 5 gwiazdek, to nie zart. Bylem grand sofitel w sopocie i powiem Wam, strata kasy chyba ze ktos uwielbia morze, ktore z okna jest sine i martwe a wszechobecny halas jest przygnebiajacy. Zaznaczam, ze w godetowie mialem p. Standard za 250 zl ale nie bylem jeszcze w lepszej jakosci pomieszczeniu, idealna kompozycja, estetyka, materialy.
restauracja.
nie powiem wiecej: pani gessler chcialaby miec taka kuchnie u siebie a kelnerka podajac talerz ma biale rekawiczki.

Streszczenie.
Gdybym przyznawal nagrody to dostaja nobla. Tylko wokol nie ma nic. Dziura. Ale warto odetchnac od pseudoatrakcji w zagrzybialych spa.
I jeszcze jedno, ruter wifi jest w kazdym pokoju wiec nie musze mowic ze mozna tam spokojnie pracowac. Chcialbym miec takie mieszkanie.
MARCIN

#9 ~cwaniak TYTUS~

~cwaniak TYTUS~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:29:22

Jeść nie jadłem, ale niedawno zajechałem tam by zobaczyc efekt remontu. wynik przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kiedys łaziliśmy tam z byłą dziewczyna zauroczeni miejscem, parkiem, alejka z drzew, rozmyślaliśmy jak moznaby było odrestaurować ten obiekt. Kawał dobrej roboty, w wakacje postaram się podjechać na obiadek :)ps- jeszcze do tej pory w moim starym pokoju u rodziców wisi na \scianie plakat który moja była luba zrobiła mi ze wspólnie robionej sesji tego pałacu :) Jakby ktoś wpadł na pomysł by zrobić galerię zdjęć obiektu przed remontem i już po remoncie to służę ksero :) Zdjęcie jest czarno-=białe :)

TY TYTUS!!!! nie bądź taki do przodu, reklamujesz Gotętowo, bo ktos Ci dobrze za reklame zapłacił...a feeee nie ładnie ... i tak czyni pan .... panie moderatorze TYTUS......

#10 ~akurat~

~akurat~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:31:23

Opinia z 3 dniowego pobytu na "romantycznym weekendzie"

Pokój na piętrze 1 z widokiem na park. Pokoj w standardzie 5 gwiazdek, to nie zart. Bylem grand sofitel w sopocie i powiem Wam, strata kasy chyba ze ktos uwielbia morze, ktore z okna jest sine i martwe a wszechobecny halas jest przygnebiajacy. Zaznaczam, ze w godetowie mialem p. Standard za 250 zl ale nie bylem jeszcze w lepszej jakosci pomieszczeniu, idealna kompozycja, estetyka, materialy.
restauracja.
nie powiem wiecej: pani gessler chcialaby miec taka kuchnie u siebie a kelnerka podajac talerz ma biale rekawiczki.

Streszczenie.
Gdybym przyznawal nagrody to dostaja nobla. Tylko wokol nie ma nic. Dziura. Ale warto odetchnac od pseudoatrakcji w zagrzybialych spa.
I jeszcze jedno, ruter wifi jest w kazdym pokoju wiec nie musze mowic ze mozna tam spokojnie pracowac. Chcialbym miec takie mieszkanie.
MARCIN

Nie ma to jak AUTOREKLAMA HAHAH

#11 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 01:45:51

TY TYTUS!!!! nie bądź taki do przodu, reklamujesz Gotętowo, bo ktos Ci dobrze za reklame zapłacił...a feeee nie ładnie ... i tak czyni pan .... panie moderatorze TYTUS......

Nie wiem czy jesteś bardziej śmieszny czy bardziej żałosny... Jak ktoś chwali coś to od razu musiał mieć zapłacone? Sorry, ja w Twoim świecie nie potrafiłbym egzystować nawet, bo taki świat jest cholernie czarno-biały...

#12 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 09:18:44

Tym, którzy wpisują posty o jakiejkolwiek autoreklamie polecam wycieczkę do pałacu. To miejsce jest bajeczne! Wszystkie pozytywne słowa jakie są wyżej napisane są odzwierciedleniem standartu jaki panuje w tym miejscu. Klasa sama w sobie. Dziękuję tym którzy odnowili to miejsce i przywrócili mu blask :)

#13 ~Beta~

~Beta~
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 15:29:14

Jeść nie jadłem, ale niedawno zajechałem tam by zobaczyc efekt remontu. wynik przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kiedys łaziliśmy tam z byłą dziewczyna zauroczeni miejscem, parkiem, alejka z drzew, rozmyślaliśmy jak moznaby było odrestaurować ten obiekt. Kawał dobrej roboty, w wakacje postaram się podjechać na obiadek :)ps- jeszcze do tej pory w moim starym pokoju u rodziców wisi na \scianie plakat który moja była luba zrobiła mi ze wspólnie robionej sesji tego pałacu Dołączona grafika Jakby ktoś wpadł na pomysł by zrobić galerię zdjęć obiektu przed remontem i już po remoncie to służę ksero Dołączona grafika Zdjęcie jest czarno-=białe Dołączona grafika

Goscilam w Palacu ,jadlam smaczne jedzonko nie takie jak piszecie tanie ale na pewno smaczne .Jest tam uroczo i czysto Nie do wiary ze mozna bylo cos takiego zrobic pieknego z tej Ruiny Respekt dla tego ,kto mial doskonala Idee Pamietam ten Obiekt z lat dziecinnych,moj Tata pracowal tu To byly dawne PGR Zdjecia przed i po remoncie sa zamieszczone w Reklamie tego Palacu Jest to jeden z Obiektow ,ktore polecilabym ,,jezeli chodzi o przyjemnie spedzenie czasu wraz z super jedzeniem,poniewaz nawet w Leborku nie znajdziecie nic takiego fajnego miejsca

#14 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 21:15:22

A niech się reklamują , o to chodzi! A w Lęborku fajne miejscówki również są, zależy kto co lubi ....

#15 Badziaka

Badziaka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 13:51:42

W Pałacu jest sala bankietowa prawda? Może ktoś się orientuje na ile ona osób mniej więcej jest??

#16 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 16:15:17

Miejsce świetne, zawsze tam zapraszam na elegancki obiad ale wydatek niestety spory, tym niemniej na wielkie okazje warto skorzystać. Obsługa super, smacznie i ciekawie podane, za luksusy niestety sobie życzą :D

#17 ~mada~

~mada~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 19:32:40

witam
korzystałam kilka razy z kuchni Pałacu - nigdy się nie zawiodłam :) ceny w stosunku do miejsca i obsługi są przystępne - nie to, co w innych pseudo pałacach i zamkach. obsługa rewelacyjna - i zawsze w białych rękawiczkach :) polecam to miejsce zawsze - szkoda, że tak daleko mieszkamy. miejsce również piękne i gustownie urządzone :)

#18 ~Zauroczona~

~Zauroczona~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 12:37:07

W Pałacu jest sala bankietowa prawda? Może ktoś się orientuje na ile ona osób mniej więcej jest??

W zależności od ustawienia stołów. Maksymalnie na 85 osób. Tak Nam podała Pani zajmująca się tam organizacją imprez. Bardzo polecam to miejsce :)

#19 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 11:02:40

Park piękny,choć jeszcze nie skończony,pałac cudny,jednakże widać niedoróbki w postaci połamanych kafli na schodach,tandetnej osłony przewodów od klimatyzacji i stropów.Pedant nie urządziłby tam imprezy ze względu na takie szczegóły.

#20 Emka

Emka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 22:26:19

Bardzo ładne miejsce :) naprawdę warto tam pojechać.

Jedzenie na wysokim poziomie. Pokoje elegancko urządzone, komfortowe.

W wielu hotelach nocowałam, zaręczam że nie jeden 4 lub 5 gwiazdkowy się nie umywa ;)

Ktoś wyżej pisał że imprezy można robić na 85 osób, ja byłam na imprezie na ponad 100 os.  i nie miałam wrażenia że jest tłok :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych