Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

153 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 00:10:01

Słupski Sor to komedia. Siedziałam z rozwalonym palcem 5 godzin.lekarze bardzo niemili. Według mnie zwolnić połowę z nich.

#142 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 00:10:25

Słupski Sor to komedia. Siedziałam z rozwalonym palcem 5 godzin.lekarze bardzo niemili. Według mnie zwolnić połowę z nich.

#143 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 08:28:19

Po co zwalniać?! Zamknąć SOR w cholerę. Po co nam to? Lepiej wydać kasę na socjal niż na służbę zdrowia! Przetrwają najsilniejsze geny. Przy okazji wyzdychają emeryci i będzie jeszcze więcej na socjal! Polska wstaje z kolan!

#144 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 16:26:09

Po co zwalniać?! Zamknąć SOR w cholerę. Po co nam to? Lepiej wydać kasę na socjal niż na służbę zdrowia! Przetrwają najsilniejsze geny. Przy okazji wyzdychają emeryci i będzie jeszcze więcej na socjal! Polska wstaje z kolan!

Ty szmaciarskie nasienie, jak emeryci wyzdychją toty tez szczurze padniesz z glodu, nagi i bosy.Szczury cie rozwloką

#145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 05:57:19

Ty szmaciarskie nasienie, jak emeryci wyzdychją toty tez szczurze padniesz z glodu, nagi i bosy.Szczury cie rozwloką

Japa kapciu. To emeryci płacą pensję pracującym czy pracujący dają pieniądze ze składek na twoją emeryturę? Nie gryzie się ręki, która cię karmi dzbanie.

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 17:06:51

200zl. na dzien dobry i ok. Da sie dogadac. Tylko rudy wiecej bierze.

#147 ~Malgorzata~

~Malgorzata~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 11:48:21

W piątek 23.08 upadłam i skrecilam nogę w kostce. Najpierw zostałam zawieziona na pomoc wieczorową, ale tam pani pielęgniarka stwierdziła że lekarz nic nie poradzi i powinnam udać się na SOR w Słupsku. Pani rejestratorka stwierdziła, że powinnam wziąć Opokan, a druga stwierdziła że jest to naświetlanie-ponieważ chciałam przeswietlic kostkę prywatnie. Jest to karygodne-taka pani powinna pracować w kamieniolomach a nie z ludźmi. Wyszlam z tej instytucji nie czekając na swoją kolejkę.

#148 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 17:11:34

Japa kapciu. To emeryci płacą pensję pracującym czy pracujący dają pieniądze ze składek na twoją emeryturę? Nie gryzie się ręki, która cię karmi dzbanie.

O czym burku skundlony chcesz szczekać, buda, morda w kubel

#149 ~Anetka~

~Anetka~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 16:29:52

Najlepsza jest typiara która siedzi na przyjęciach planowanych taka w czarnych włosach po 30tce. Napalona na cudzych mężów i widać że kompleksy ma.

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 08:26:34

Zamknąć to w cholerę! Będziemy jeździć na SOR do Gdańska. Zaoszczędzone pieniądze wydać na wałki,

#151 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 11:07:39

Najlepsza jest typiara która siedzi na przyjęciach planowanych taka w czarnych włosach po 30tce. Napalona na cudzych mężów i widać że kompleksy ma.

Typiara taka ąę gra z koleżankami rozmawia gdy pacjenci chcą się czegoś dowiedzieć.

#152 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:36:10

Moderatorzy na tym forum są idiotami - szczególnie Yktorn i smakosz.

#153 ~Qnik~

~Qnik~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 08:00:36

Moderatorzy na tym forum są idiotami - szczególnie Yktorn i smakosz.

Potwierdzam upośledzenie tego pierwszego.

#154 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 18:29:42

czarna pantera jest idiotą, to prawda objawiona

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych