Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

151 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ulepa~

~Ulepa~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 20:00:21

Byłem w sobotę na pogotowiu w Kobylnicy.Przyjmowal bardzo miły i fachowy lekarz.Wszystko dobrze wytlumaczyl,zbadal,dostałem leki.

#22 ~Ulepa~

~Ulepa~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 20:01:06

Byłem w sobotę na pogotowiu w Kobylnicy.Przyjmowal bardzo miły i fachowy lekarz.Wszystko dobrze wytlumaczyl,zbadal,dostałem leki.

#23 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 20:16:29

Niektórzy lekarze to jakby łaskę robili, że tam w ogóle pracują... Moja mama z ciężką choroba płuc, dusznosxiami, została przewieziony na sor przez karetkę gdyż po podaniu leków przez ratowników jej stan się nie poprawiał... Czekała kilka godzin na przyjęcie i jeszcze lekarz zrobił jej awanturę, że niby zbyt często przyjeżdża na sor... Chociaż w ciągu zeszłego roku była tam tylko 2 razy i decyzja o przewieziebiubna sor była decyzja lekarza z karetki. Cały pobyt na sorze mama przeplakala co pogłębia duszności i źle wpłynęło na ciśnienie...

#24 ~joł~

~joł~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 20:19:04

Byłem 3 razy na SORZE zawsze super przemiła obsługa przez lekarzy.

A ty leszek jesteś ratownikiem czy lekarzem??? Bo normalny człowiek nie pisze takich kłamstw o SOR

#25 ~chwdPiS~

~chwdPiS~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 20:24:25

Jeśli długo siedzisz na sorze wystarczy iść do rejestracji, rzucić kilka qurew, hiuji, itp. poprosić o nazwisko konowała, który ma się tobą zająć i szybko zostaniesz zbadany. 

#26 ~maly~

~maly~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 20:30:29

ludzie trzeba chodzic skladac skargi na lekarzy do nfz i tyle krotko i na temat to oni sa dla nas nie odwrotnie

#27 ~kat~

~kat~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 20:30:59

Z bolem brzucha na Sor? Przeciez to smiechu warte, ta kobieta powinna sie wstydzic biec z taka bzdura do gazety. Ludzie to maja chore...glowy!

Chory to jest twój umysł. Mój syn o 12-tej pojechał na sror z bólem brzucha, po 5 godzinach i po aferze w rejestracji znalazł się znachor, który łaskawie go zbadał, a o 20 tej syn był po usunięciu wyrostka. Na USG za wiele nie było widać ale zdecydowali otworzyć. Na wypisie było ropne zapalenie wyrostka robaczkowego, więc nie piertol japacu o wstydzie!!!!

#28 ~Lekarz~

~Lekarz~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 20:40:59

W Słupsku są bardzo ale to bardzo chorzy ludzie, szkoda że tylko na umyśle z byle pier***a na SOR przyjdzie. No tak to bardzo male miasteczko z zacofanymi ludźmi, ludzie ze Słupska idźcie z tym z czym przychodzicie na sor w innym regionie polski to zobaczycie jak posiedzieć 10 godzin, aż zrozumiecie że chyba nie tu powinno się udać. Czas spędzony na SOR na pewno leczy...

#29 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 21:07:52

Dlaczego tylko tu narzekacie ??????? piszcie skargi do NFZ  lub do Urzedu Marszałkowskiego , bo mowia ze nie ma skarg , wszystko jest OK

#30 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 01 kwiecień 2018 - 21:08:18

Przeczytałem (wszystkie) komentarze w tym temacie. Część z nich potwierdza moją opinię o polskiej służbie zdrowia.  :unsure:   :wacko:

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 21:09:45

Dlaczego tylko tu narzekacie ??????? piszcie skargi do NFZ lub do Urzedu Marszałkowskiego , bo mowia ze nie ma skarg , wszystko jest OK

#32 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 21:12:54

A co maja mówić? Dlaczego na słupski sor przyjeżdża lekarz z Koszalina? Nie ma komu pracować. Taki chirurg zarabia niemałe pieniadze, a diagnozy typu “nic Ci nie jest” może postawić każdy i pewnie nie pogardziłby mniejsza kwota

#33 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 21:13:04

Popieram tego lekarza, to jest oddział RATUNKOWY, a nie przychodnia. Z kaszlekiem i bólem brzuszka siedzi się w domu i bierze paracetamol, a nie zabiera miejsce tym, którzy naprawdę go na SORze potrzebują

#34 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 21:17:08

Czy na prawde tak trudno zrozumieć, że czasami ból brzucha czy głowy nie jest zwykłym objawem przeziębienia? Sa bóle wręcz nie do wytrzymania. O to chodzi, aby objawy przyćmić paracetamolem czy innymi lekami?

#35 ~Malutka1993~

~Malutka1993~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 21:58:34

Czy chodzi o tego starszego learza takiego opalonego i chudego ?

#36 ~Malutka1993~

~Malutka1993~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 21:58:49

Czy chodzi o tego starszego learza takiego opalonego i chudego ?

#37 ~plebs się domaga a co~

~plebs się domaga a co~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 22:11:11

Niech w koncu zaczna doplacac do wizyt i bedzie spokoj.byle bol,goraczka i juz sa w sor,bo przeciez to za darmo.Jak sie bedzie płacic,to się bedzie szanowac.Podziwiam lekarzy,ze jeszcze w takich bajzlach pracuja,z ich zawodem i mozliwosciami moga kase na prywatach trzepac,a nie tyrac i czytac wypociny o coraz to bardziej niezadowolonym plebsie- konkubentach,konkubinach,partnerach,kochankach i inne bzdety.co za czasy,a autorytetow ni ma

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 22:14:27

mam nadzieję, że pan Sapiński i pani Szczypińska przeczytali artykuł i komentarze!!

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 22:17:20

Niech w koncu zaczna doplacac do wizyt i bedzie spokoj.byle bol,goraczka i juz sa w sor,bo przeciez to za darmo.Jak sie bedzie płacic,to się bedzie szanowac.Podziwiam lekarzy,ze jeszcze w takich bajzlach pracuja,z ich zawodem i mozliwosciami moga kase na prywatach trzepac,a nie tyrac i czytac wypociny o coraz to bardziej niezadowolonym plebsie- konkubentach,konkubinach,partnerach,kochankach i inne bzdety.co za czasy,a autorytetow ni ma

oto czym jest pacjent dla lekarza! plebsem!

spadaj lekarzu "trzepać kasę na prywatach"!!

może ci się poszczęści, zależy jaką masz specjalizację

#40 ~Fenix~

~Fenix~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 23:24:07

W dzisiejszych czasach już chyba żaden lekarz nie pamięta czym jest przysięga Hipokratesa liczą się tylko limity bo kasy z pacjenta by nie było. Większość lekarzy jak nie wszyscy powiedzą że działają z godnie z przysięgą lub że są ograniczani przez limity (a przysięga?). Głupiego tłumaczenia bo jak by im ktoś pewnie na stół wyłożył dniówkę lub chociaż pół to by czas nagle dla pacjenta znaleźć potrafili. Szkoda poruszać ten temat bo to temat rzeka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych