Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

151 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ukulele~

~Ukulele~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 17:24:49

Wiecie co,siedzialem.ostatnio pol dnia na sorze czekajac na wolne miejsce na.oddziale.Tam.polowa ludzi niepotrzebnie przychodzi,taka jest prawda.Przylaza z bolami brzucha i glowy,zanim przejda selekcje to wszelkie dolegliwosci im przechodza i siedza jak czubki i zajmuja kolejke.Sam bylem swiadkiem jak mamusie siedzialy z corkami ktore bolaly rano brzuchuy.Ale zanim trafily do lekarza to juz po bolu nie bylo sladu bo spacerowaly,chichotaly i zarly chipsy z automatu.
Ludzie zrobili sobie z soru lekarza rodzinnego taka jest prawda.

#2 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 17:26:57

Na pewno dr bokowski cham do kazdego

#3 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 17:28:23

Borkowski

#4 ~Zaopatrz się w leki~

~Zaopatrz się w leki~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 17:31:16

Jest świąteczny weekend i normalnym/?/ zjawiskiem są bóle brzucha. Skoro dziewczyna mogła iść o własnych siłach po schodach, to trzeba było alb zażyć środki przeciwbólowe, albo wcześniej udać się do lekarza. Zachowanie lekarza jest karygodne, to nie ulega wątpliwości, a pacjentka powinna mieć świadomość, że Święta trudno o poradę lekarską,

#5 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 17:37:11

Byłem 3 razy na SORZE zawsze super przemiła obsługa przez lekarzy.

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 17:37:22

To pewno doktor Kryska bo to cham i prostak!!!

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 17:37:53

To pewno doktor Kryska bo to cham i prostak!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 18:01:59

Ostatnio tak długo czekałem na SOR, że zanim mnie przyjęto to katar mi minął.

#9 ~...JA...~

~...JA...~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 18:04:26

Z bolem brzucha na Sor? Przeciez to smiechu warte, ta kobieta powinna sie wstydzic biec z taka bzdura do gazety. Ludzie to maja chore...glowy!

#10 ~madi~

~madi~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 18:05:18

nie bierzecie pod uwagę że na sor są kierowani różni ludzi z różnymi dolegliwościami i przez lekarza rodzinnego czasami ja się dobrze czułam chodziłam nie jeczalam z bólu A jednak musiałam czekać na przyjecie na oddział bo miałam zaburzenia rytmu serca (choruje na tachykardie i choroba wiencowa)

#11 ~Doktorek~

~Doktorek~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 18:14:00

Było wziąć węgiel i smekte a jakby nie pomoglo to zrobic lewatywę

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 18:23:58

Co wy na to? Pojechałem z córka na sor bo skręciła nogę. Po 2 godzinach zrobili zdjęcie i trafiliśmy do tego sympatycznego doktora. On wykręcił dziecku stopę i rzekł, że następnym razem życzy złamania, bo on nic nie widzi. Spytałem czemu tak mówi, a on że nie będziemy wówczas jego czasu marnować.Skubany dał skierowanie do poradni tylko pytam po co skoro stwierdził że córka symuluje. Pozbył pacjenta. Po dwócg dniach wysłałem żonę z córka do poradni. Noga skręcona, orteza. Jak bym mógł wrócić to bym mu nie tylko nogę wykręcił. Pozdrawiam tego chirurga z Koszalina. Może sę zdarzyć, że będzie ode mnie pomocy potrzebował. Czekam. Karma wraca.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 18:31:19

Gdy czekaliśmy na SOR, z gabinetu wyszła starsza kobieta. Chwilę później wybiegł za nia lekarz wymac***acy stanikiem. Mężczyzna zwrócił się do pacjentki słowami “księżniczko, chyba czegoś zapomniałaś, z gołymi cyckami na miasto?”. Starsza kobieta została poniżona przed gronem ludzi. Można było załatwić to inaczej, a taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 18:38:58

Trafiłam do tego lekarza ze skręcona noga. Po wejściu do gabinetu lekarz usiadł naprzeciwko mnie i patrzył w oczy nieodzywajac się słowem. Kiedy spytałam czy zdjać skrpetke, nie otrzymałam odpowiedzi. Zssunełam ja, aby odsłonić kostkę i usłyszałam “nie jesteśmy na rozbieranej randce”. Ból nie był na tyle mocny, aby nie móc zacisnać zębów, lecz co maja powiedzieć cierpiacy ludzie, czekajacy na SOR po pare godzin. Wydaje mi się, że natrafienie na takiego lekarza nie wesprze ich w chorobie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 18:45:47

Super lekarz

#16 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 19:09:35

pacjent trafiajàcy na SOR według lekarzy jest zawsze pijany takie mają podejście -rozumiem pracę lekarzy i pielęgniarek ale nie stawiajcie wszystkich w jednym rzędzie rutyna rutyną ale przysięgaliście.Wydaje mi się że największą robotę odwalają pielęgniarki a lekarze jak paniska się zachowują i te odzywki gdzie Wasza kultura a tacy niby wykształceni-mądrzy -pamiętaj doktorku nigdy nie wiesz co jeszcze Ciebie czeka-trochę szacunku!.

#17 ~lucek~

~lucek~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 19:11:58

Pamiętajcie!!!!!! Karma Wraca

#18 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 19:14:55

a ja spędziłem tam 13 godzin i móģłbym powieść napisach o sytuacji w szpitalu.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 19:15:57

Prawnik, czy lekarz? Lekarz, czy prawnik?
Nie wiem, ktora profesja napawa mnie większym obrzydzeniem.
Naturalnie, obie wymienione przebija tzw. polityk.

#20 ~slupsk~

~slupsk~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 19:22:14

Wywalić z roboty i niech udzie na kuroniówkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych