Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Outsourcing IT

outsourcing IT

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ryszard8~

~Ryszard8~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 19:13:17

Witam,

Czy ktoś z Was kojarzy firmę ze Słupska zajmującą się Outsourcingiem IT jak ta: http://integratedsol...outsourcing-it/ będę wdzięczny za jakieś polecenia. Chodzi o sprawdzonych fachowców, za rozsądną cenę. Muszę podsunąć kogoś szefowi, a niestety nic nie przychodzi mi do głowy ...

#2 Biwin

Biwin

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2014 - 12:18:52

Szczerze mówiąc to nie słyszałem o outsourcingu IT (o HR owszem) a już o firmie to wogóle. Ja bym Ci polecał sprawdzić rankingi a jak chcesz jakiejś pewniejszej opinii to możesz zadzwonić do ich klientów i zrobić mały rekonesans, żeby wymienili wady i zalety firmy. Rekomendacje od klientów pewnie mają na swojej stronce

#3 ~ambroży~

~ambroży~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 14:38:47

Dobrym wyjściem jeżeli chodzi o outsourcing jest wydzielenie części działan dotyczących zarządzania majątkiem i rozliczeniami w firmie. Nie trzeba do tego wynajmować oddzielnej firmy, wystarczy jakies sprytne oprogramowanie typu Offigo i już mamy duże oszczędności i profesjonalną uslugę.

#4 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 15:39:23

Z kolei ja nie słyszałem o outsourcingu HR, a o IT sporo, ze względu na korzystanie z tego rozwiązania (współpraca z IT Serwis), a co do oprogramowania to niestety, ale nic nie zastąpi kontaktu z luidźmi, którzy się na tym znają.

#5 ~marcin68~

~marcin68~
  • Goście

Napisano 20 luty 2015 - 16:37:51

Outsorcing HR to nic innego jak np. korzystanie z biur zatrudnienia, gdy szukamy pracownika lub biur księgowych do rozliczania czasu pracy itp. Z kolei outsorcing IT to tak jak wyżej np. korzystanie z wirtualnych serwerów lub chmury obliczeniowej. W sumie to firma z pierwszego postu, tym się zajmuje integratedsolutions.pl/pl/oferta/services/konsulting więc nie rozumiem dlaczego akurat ma być z Słupska, skoro cała oferta opiera się na usługach online.

#6 ~renaki~

~renaki~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 13:30:06

u mnie działa właśnie outsourcing i księgowości i kadr i it. I wszystkim zajmuje się jedna firma e-izi, przy takim połączeniu wychodzi taniej i lepszy kontakt z firmą 

#7 JanekFranek

JanekFranek

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 12:00:33

W mojej firmie korzystamy z usług od unit4bs. Zajmują się naszą księgowością, kadrami, płacami oraz IT. Wybraliśmy właśnie ich, ponieważ są liderami na rynku usług BPO, SaaS. 

#8 WTessa

WTessa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 07:57:49

Jeśli chodzi o outsourcing IT to świetne rozwiązanie, szczególnie jeżeli potrzebujemu pracowników tylko do okresowej pracy. Nie łatwo jednak znaleźć rzetelną firmę, która spełni nasze wymagania. Ja miałam szczęśćie dopiero za drugim razem, skorzystałam z usług Positive Power http://www.positive-...outsourcing-it, był bardzo dobry kontakt i współpracę uważam za udaną.

#9 ~alberto~

~alberto~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 13:29:09

uslugi dla firm w tym wlasnie z sektora IT zajmuje sie firma Impel impel.pl Maja sporo przedstawicieli w kraju wiec nie bedzie pewnie problemu z dogadaniem jakiegos spotkania w sprawie przedstawienia oferty

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 10:07:42

Myslę o outsorcingu IT właśnie bo doświadczyłem pozytywnych wyników jak sie zdecydowałem na outsorcing Call center przez firmę CCIG ( ccig.pl )

może i to będzie skuteczne

#11 Kamil_owski

Kamil_owski

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 19 październik 2015 - 18:44:43

Firma, w której pracuje chyba z 2 lata temu zrezygnowała z budowania własnego działu IT i zleciła wszystko do http://itelligencegroup.com/pl/, generlanie wiązało się to podobno ze sporymi oszczędnościami tym bardziej, ze sama firma nie ma nic wspólnego z IT i wszystko trzeba by było budować od podstaw.

#12 ~sdwww~

~sdwww~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 13:38:13

Miałem problem z magazynowaniem papierowej dokumentacji. Zleciłem w effolan.pl wykonanie systemu do multimedialnego zarządzania dokumentacją oraz nadzorowanie wszystkimi aspektami administrowania bazami danych. To była jedna z najlepszych inwestycji. Z wyszukiwaniem dokumentów nie ma problemu. Poprawiły się relacje na linii klient – pracownik – kadra zarządzająca. Mam też stałą kontrolę nad kluczowymi danymi. Firma bardzo rzeczowa. Szkolą też kadrę na życzenie.

#13 Tosia93

Tosia93

Bywalec

• PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 11:25:20

Mam wrażenie, że każdy tu dorzuca coś na dokładkę, a nikt nie napisał niczego o podstawach takich jak zarządzenie firmowymi danymi i ich analiza. Najlepszym narzędziem Business Intelligence dotyczącym tej kwestii jest Tableau. Każdy przedsiębiorca powinien zacząć od lektury http://newdatalabs.c..._dziala_tableau. Tylko dbając o prawidłowe zarządzanie danymi można sprawić, że firma będzie się rozwijała i przynosiła zyski.

#14 mmarketer

mmarketer

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 18:37:59

Interesujące rozwiązanie. Czytam o tego rodzaju usługach coraz więcej i może się skuszę.

#15 magda33

magda33

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 luty 2016 - 14:27:49

Spotkałem się z jedną i drugą formą outsourcingu, bo takich usług jest teraz bardzo dużo. To jest tańsze i często wygodniejsze rozwiązanie dla firm, by móc korzystać z pomocy zewnętrznych ekspertów. I to w każdej dziedzinie. U nas akurat dotyczyło to działu IT i sprawdziliśmy software studio z naszego miasta - https://studiosoftwa.../outsourcing-it - w razie czego polecam :)

#16 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 23:26:33

Przykładem takich usług zlecanych na zewnątrz są szkolenia z bezpieczeństwa IT, jakie niektóre firmy organizują dla swoich pracowników. Firmy, takie jak itcomit.pl lub inne o podobnym charakterze często mają takie usługi w swoim port folio.

#17 antonina1974

antonina1974

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 16:49:11

Chyba najbardziej popularną formą outsourcingu jest praca wykonywana przez call center. W większości przypadku call center jest jedynie firmą pośredniczącą między zleceniodawcą a klientem. Dobrze, jeśli w call center wykorzystywane są odpowiednie narzędzia, np takie - predictive dialer, które znacznie poprawiają jakość obsługi.

#18 damina223

damina223

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 maj 2016 - 14:27:50

Witam! Ja z kolei chciałbym polecić firmę kamlegIT.

Zajmuję się ona outsourcingiem IT, ale nie tylko... Zapraszam do obejrzenia oferty! http://www.kamlegit....ourcing-it.html

Firma ma oddziały w różnych miastach.

#19 bonobo

bonobo

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 30 maj 2016 - 18:59:23

Pytanie w kwestii rozwiązań IT jeśli chodzi o obsługę procesu rekrutacji. Z tego co się orientuję jednym z najbardziej popularnych programów rekrutacyjnych jest https://www.vulcan.e...ogramy/nabor-52 - czy są jeszcze jakieś inne tego typu programy, które mają podobne możliwości i są w podobnym przedziale cenowym?

#20 Aniabal

Aniabal

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 10:40:25

Korzystałam z usług wielu firm i z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie każda jest godna zaufania. Najlepiej wybierać takie, gdzie dana firma posiada już dłuższe doświadczenie w branży. W tej chwili korzystam z usług firmy http://dataconsulting.pl/ i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. W moment uporali się z bałaganem jaki zostawiła poprzednia firma, wszystko teraz funkcjonuje tak jak powinno. Ponadto współpracują z firmą Oracle, korzystając głównie z ich rozwiązań i oprogramowania.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych