Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Otwarcie Weterynaryjnego Centrum Zdrowia "Tygrysek " w Ustce

zdrowie weterynarz lecznica

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 14:49:27

W sobotę (04-05-2013)w Ustce przy ul.Dąbrowszczaków 1 odbyło się uroczyste otwarcie nowego Weterynaryjnego Centrum Zdrowia "Tygrysek", co oznacza ,że wszelkie zwierzęta z Ustki i okolic od dziś mają do wyboru nową lecznicę.Doktor Miłosz Kaźmierski po kilku latach powrócił do rodzinnej Ustki, aby podzielić się zdobytą wiedzą i szerokimi umiejętnościami z naszymi podopiecznymi.Jednak zdarzają się młodzi ludzie , którzy wracają do naszej Ustki, jest to godne podziwu.

#2 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 07:35:45

witam,
przeczytałam i poszłam sprawdzić, jest super, bardzo miły, sympatyczny doktor, super stosunek do psów, pełen profesjonalizm, gorąco polecam

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 07:42:49

jakiś nr telefonu?

#4 ~Sonia~

~Sonia~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 21:46:06

NIe polecam ..odradzam na 100% brak doświadczenia a do tego brak empatii dla cierpiących zwierząt !!! 

#5 ~Tamka~

~Tamka~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2014 - 02:41:16

Podejrzewam, że Pani Sonia pomyliła gabinety weterynaryjne?

A ja wprost przeciwnie- z całego serca polecam wszystkim doktora Miłosza Kaźmierskiego. Jest to lekarz z prawdziwego powołania-sumienny i oddany dla swoich pacjentów, który o każdej porze dnia i nocy służy pomocą cierpiącym zwierzętom i to nie tylko tym, które mają swoich kochających właścicieli, ale również tym biednym-bezdomnym. Cieszę się, że mój pupil ma tak wspaniałego lekarza!

#6 ~alison3492~

~alison3492~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 12:06:19

It is known that you can not bleach the teeth daily and to use an appropriate value even paste, for example supersmile, which is in 

#7 alison3492

alison3492

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 12:07:52

It is known that you can not bleach the teeth daily and to use an appropriate value even paste, for example supersmile,

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zdrowie, weterynarz, lecznica

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych