Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Otoz Animals schronisko w Słupsku

schronisko słupsk animalsi katarzyna rosińska

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 18:49:11

Julcia jest szpionem i dlatego wiemy, że to p. Renia Cieślik założyła tę stronę w celu szkalowania ludzi ze schroniska. Ogólny poziom wypowiedzi świadczy oczywiście o rozchwianiu psychicznym autorki. Jej stan jest dramatycznie niepokojący. Okazujemy współczucie i sygnalizujemy pilną potrzebę odwiedzenia wiadomego specjalisty. Pani Reniu: taka przypadłość - jeśli nie jest leczona - sama nie ustąpi.

Przestańcie już kłamać, na dobre wam to nie wyjdzie. Ludzie i tak poznają prawdę jak tak naprawdę jest w Schronisku prowadzonym przez OTOZ Animals. Na początku robiliście dobre wrażenie.. Może i nie które psy na tym zyskały bo miały szanse na znalezienie domu, ale na pewno nie te które zostały uśpione. Bo co ? Bo były starsze, może chore (po co leczyć), nie było miejsca dla nich.. Boże proszę, jak można ?   I wy macie czelność oczerniać Kobietę, która poświęciła całe życie dla ratowania zwierząt ? Która tak naprawdę nie ma życia prywatnego, bo chce pomagać ? Jesteście po-prostu straszni. Chcecie zniszczyć kolejną organizacje ? Żeby co ?  Żeby wyciągnąć jeszcze więcej pieniędzy, bo nadal jest mało ? Żeby ludzie nadal myśleli jacy jesteście wspaniali, aby nikt wam w tym nie przeszkodził ? Żenada.. Szkoda tylko tych biednych zwierząt, bo one cierpią najbardziej, a wy tylko na nich żerujecie.

#22 ~Pytanie~

~Pytanie~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 20:01:03

Pytanie do OTOZ Animals Schronisko Słupsk 

Dlaczego na Tablica.pl jest napisane że pies czy kot adoptowany z Schroniska jest "Za Darmo" , a przecież pobieracie "opłatę adopcyjną" ?   

Kolejne kłamstwo..

#23 ~animals~

~animals~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 08:51:56

Dlaczego schronisko wyrzuciło jakiś czas temu na ulicę kota ( padało niesamowicie ) i odjechało, nie przejmując się co z tym kotem bedzie?
Oczywiście kot NIE JEST dziki, jest u mnie w domu !!!
KLAMIECIE W GAZETACH, ZE ODSTAWIACIE KOTY BEZPANSKIE, DZIKIE... A TEN - WYRZUCONY PRZEZ WAS Z SAMOCHODU W ULEWĘ ??? POZBYWACIE SIE KOTÓW PO KOLEI W TEN SPOSÓB ? dodam, że kot nie był kastrowany/sterylizowany.

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 17:20:23

Zgadzam sie ze wszystkimi w ostatnich dniach zostalam potraktowana jak śmieć ci ludzie biorą pieniążki dla siebie a nie zwierzaków porażka totalna nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednim miejscu nie powinni tam pracować

#25 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 23:51:31

Witam 

Mało to wniesie co teraz napiszę ale , ja zrobiłem błąd ponieważ nie za reagowałem , a czas minął ...

rok temu braliśmy psiaka z tego schroniska (słupsk) opiekun nomen-omen podobno były policjant , oprowadzał nas i pokazywał pieski, wybraliśmy wilka który strasznie ujadał i rwał się do gryzienia, więc stwierdziłem że tego psiaka chcę ponieważ ma to coś w sobie i jest agresywny , zapewne z jakiegoś powodu ale pomijając to , ten koleś (były policjant) poszę to bo zapewne ci co wiedzą o kogo chodzi znaja tego człowieka, jak wszedł do klatki to tak nawalał tego psa że myślałem że go zatłucze, jak zapytałem po co go tak wali pięścią to powiedział że to agresywny pies i tak trzeba, teraz wiem że to dziad jeden który może jeśli pracuje tam nadal znęca się nad psami , u nas wystarczyło że zabrałem psa do auta i był posłuszny i spokojny, zapewne poczuł że wyrwał się z tego strasznego terroru, ostatnio było w wiadomościach że są problemy że ktoś się znęca z opiekunów nad tymi zwierzakami i tak mi przyszło do głowy że napisze o tej historii która była jakiś czas temu, bo może ten deb*** nadal tam pracuje , zadziwia mnie fakt że ktos badał tą sprawę i wyszło że wszystko w tym schronisku jest ok, to śmiech jak ręka rękę myję , że swoi kontrolują swoich , powinno się robić takie kontrole incognito na takie placówki , a nie na zasadzie że jest zgłoszenie idize jakiś koleś z urzędu do schroniska i pyta ... mam zgłoszenie że ktoś się znęca.... eeee nikt się nie znęca... dziękuje do widzenia .... masakra , na koniec dodam tylko dla tego opiekuna (byłego policjanta) że mam nadzieje że kiedyś odwiedzi cię ktoś taki jak Marcin Różal i wytłumaczy ci co to deb***u jest pies !!!!!

miłego, i będę wdzięczny jeśli mam racje ktoś przyłączy się do tego tematu

R. 

#26 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 00:13:56

Wogole mają gdzieś co się im pisze o zwierzętach... porażka a nie schronisko

#27 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 00:14:07

Wogole mają gdzieś co się im pisze o zwierzętach... porażka a nie schronisko

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: schronisko, słupsk, animalsi, katarzyna rosińska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych