Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Otoz Animals schronisko w Słupsku

schronisko słupsk animalsi katarzyna rosińska

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Milena K.~

~Milena K.~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 14:10:39

Dlaczego ludzie, którzy piszą prawdę są natychmiast blokowani przez Otoz Animals Schronisko w Słupsku na facebook'u? Nawet nie otrzymując jakiejkolwiek odpowiedzi?

https://www.facebook...42851647&type=1

Otóż zabraliście psa zanim Gmina cokolwiek zdecydowała. Gmina również nie wiedziała o istnieniu tego psa. Żadna pani z jakiegokolwiek schroniska nie mogła szukać domu bo o psie nie wiedziała. Po informacji z gminy pies miał dostać opiekę wterynaryjną lecz nie zdążył dojechać ponieważ schronisko w Słupsku o informacji, że nieżyjąca wlascicielka przepisała na was majątek - nie pozwoliliście zawieść gminie psa do lekarza. Dla was jest to okazja na kolejne naciąganie ludzi na litość. Ostrzegam - nie szkalujcie ludzi bo skończy się to sądem. Az wstyd, że na forum spolecznościowym ziejecie takim jadem. nawet kobiete, która nie zyje opluwacie - chociaz nie znacie prawdy ALE łapy wyciągneliście po dorobek jej życia.

#2 ~ZZ~

~ZZ~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 14:30:14

Dostali spadek, ludzie beda wysyłać pieniądze na starszego psa ( Bogu Ducha winnego ). Pies zdechnie - kasa zostanie... Jest biznes? JEEEEST :D
btw. tak jak całe wasze czipowanie, psów NIE MA w bazie danych.. ciekawe dlaczego??

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 14:32:49

Dlaczego ludzie, którzy piszą prawdę są natychmiast blokowani przez Otoz Animals Schronisko w Słupsku na facebook'u? Nawet nie otrzymując jakiejkolwiek odpowiedzi?

https://www.facebook...42851647&type=1

Otóż zabraliście psa zanim Gmina cokolwiek zdecydowała. Gmina również nie wiedziała o istnieniu tego psa. Żadna pani z jakiegokolwiek schroniska nie mogła szukać domu bo o psie nie wiedziała. Po informacji z gminy pies miał dostać opiekę wterynaryjną lecz nie zdążył dojechać ponieważ schronisko w Słupsku o informacji, że nieżyjąca wlascicielka przepisała na was majątek - nie pozwoliliście zawieść gminie psa do lekarza. Dla was jest to okazja na kolejne naciąganie ludzi na litość. Ostrzegam - nie szkalujcie ludzi bo skończy się to sądem. Az wstyd, że na forum spolecznościowym ziejecie takim jadem. nawet kobiete, która nie zyje opluwacie - chociaz nie znacie prawdy ALE łapy wyciągneliście po dorobek jej życia.

W opluwaniu to oni akurat są najlepsi. Życie pokaże co będzie dalej, ale długo im nie wróżę. Niech Pani Gebert w końcu się za nich weźmie bo to co oni wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie.

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 16:20:10

Dzwoniłam do schroniska kiedyś czy przyjadą po ciężko chorego i zagłodzonego psa to usłyszałam " Nie, to nie nasza gmina, do widzenia " pies był na wycieńczeniu!!! Dlaczego Ksenie pomogli? BO JEJ WLASCICIELKA PRZEPISALA PIENIADZE na te hieny ot co !!!

#5 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 16:49:04

No oczywiście, bo przecież schronisko jest najlepsze i nie przyjmuje jakiejkolwiek krytyki.

Czemu Ludzie nie mogą dowiedzieć się jaka była prawda, kłamią tylko i kłamią,

Nie dość że dostali spadek po starszej pani, którą jeszcze oczernili. 

To jeszcze łapią ludzi na litość, żeby tylko jak najwięcej pieniędzy się dorobić.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 17:41:16

" Zdjęcie RTG potwierdziło wadę serca i zapadającą się tchawicę."

Zapadanie Tchawicy występuje tylko u York'ów. Pozdrawiam weterynarza który rzekomo badał psa. Albo po prostu panie ze schroniska, które wymyśliły taką chorobę aby wzbudzić u ludzi litość..i wyciągnąć więcej pieniędzy.

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 21:09:05

" Zdjęcie RTG potwierdziło wadę serca i zapadającą się tchawicę."

Zapadanie Tchawicy występuje tylko u York'ów. Pozdrawiam weterynarza który rzekomo badał psa. Albo po prostu panie ze schroniska, które wymyśliły taką chorobę aby wzbudzić u ludzi litość..i wyciągnąć więcej pieniędzy.

U yorków i innych malutkich piesków. Ale nigdy nie u dużego psa.. a w szczególności u tej Dogowatej suni... rzeczywiście, wystarczy nawet sprawdzić w internecie!

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 21:18:23

Zastanawia mnie jedno... dlaczego wolontariuszka ze strazy ochrony zwierzat jest w schronisku a co sobote przyjezdza do Pani Renaty Cieślik? wpuszczono kreta do schroniska, żeby przekazywał informacje?

#9 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 23:06:26

Zastanawia mnie jedno... dlaczego wolontariuszka ze strazy ochrony zwierzat jest w schronisku a co sobote przyjezdza do Pani Renaty Cieślik? wpuszczono kreta do schroniska, żeby przekazywał informacje?

no tak..... julia :)

#10 ~Zly pies~

~Zly pies~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 01:21:04

A

A dlaczego nie moze byc tu I tu ? Chyba Soz nie ma z tym problemu?! Chociaz jest cos na rzeczy.Widze ja czesto na Armii Krajowej.

#11 ~Człowiek~

~Człowiek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 10:25:27

A

A dlaczego nie moze byc tu I tu ? Chyba Soz nie ma z tym problemu?! Chociaz jest cos na rzeczy.Widze ja czesto na Armii Krajowej.

Ponieważ to już jest taki typ człowieka. przekazuje informacje ze schroniska do SOZ a ze straży ochrony zwierząt do schroniska  

#12 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 22:01:09

Dajcie Julce spokoj ona sie przyjazni z pania Renia ale to wcale nie znaczy ze jest szpiegiem.

#13 ~Były Kolega~

~Były Kolega~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 23:00:10

Dajcie Julce spokoj ona sie przyjazni z pania Renia ale to wcale nie znaczy ze jest szpiegiem.

No na pewno nie  <_<  ja już ją poznałem, i wiem co to za papla.

Potrafi tak zagadać człowieka, zrobić wrażenie takiej miłej dziewczynki, a pójdzie do innej osoby i obrobi Ci tyłek. Myślę że z tymi schroniskami do których chodzi jest  podobnie.

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 21:35:21

W schronisku drażni mnie tylko wyciąganie pieniędzy za jakiegokolwiek psa. " Opłata adopcyjna " - nie ma czegoś takiego. To jest SPRZEDAŻ psa, a nie opłata adopcyjna! nazywajcie to jak chcecie, ale to jest HANDEL. trochę to głupie, bo za te 50 zł mogę kupić psu paczkę smakołyków, a tak to nie wiem gdzie te pieniądze dalej idą.

#15 ~Bogusia~

~Bogusia~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 22:24:15

W schronisku drażni mnie tylko wyciąganie pieniędzy za jakiegokolwiek psa. " Opłata adopcyjna " - nie ma czegoś takiego. To jest SPRZEDAŻ psa, a nie opłata adopcyjna! nazywajcie to jak chcecie, ale to jest HANDEL. trochę to głupie, bo za te 50 zł mogę kupić psu paczkę smakołyków, a tak to nie wiem gdzie te pieniądze dalej idą.

Z kotami jest to samo, też kasę ściągają.. Szkoda tych zwierzaków tylko, biedne pod taką opieką :(

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 22:37:42

:(

#17 ~Sowa~

~Sowa~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 23:24:20

Musza sciagac kase za byle co nie ma sie co dziwic . Taka fucha drugi raz sie nie trafi trzeba chapac poki mozna .Banda naciagaczy zerujacych na psim zasranym losie.Bandyci ,holota ,handlarze i prostaki.tfu z gnojstwem I nieukami w policyjnych mundurkach.

#18 ~OTOZ~

~OTOZ~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 23:09:30

Julcia jest szpionem i dlatego wiemy, że to p. Renia Cieślik założyła tę stronę w celu szkalowania ludzi ze schroniska. Ogólny poziom wypowiedzi świadczy oczywiście o rozchwianiu psychicznym autorki. Jej stan jest dramatycznie niepokojący. Okazujemy współczucie i sygnalizujemy pilną potrzebę odwiedzenia wiadomego specjalisty. Pani Reniu: taka przypadłość - jeśli nie jest leczona - sama nie ustąpi.

#19 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 23:57:48

Julcia jest szpionem i dlatego wiemy, że to p. Renia Cieślik założyła tę stronę w celu szkalowania ludzi ze schroniska. Ogólny poziom wypowiedzi świadczy oczywiście o rozchwianiu psychicznym autorki. Jej stan jest dramatycznie niepokojący. Okazujemy współczucie i sygnalizujemy pilną potrzebę odwiedzenia wiadomego specjalisty. Pani Reniu: taka przypadłość - jeśli nie jest leczona - sama nie ustąpi.

Hehe.. śmieszni jesteście   :) Z tego co mi wiadomo pani Renata nie przesiaduje całymi dniami przed komputerem i  nie robi z Siebie nie wiadomo kogo. Za każdym razem kiedy widuje panią Renate a widuje ją często to albo coś robi przy zwierzakach albo gdzieś jedzie im pomóc. Nawet sprawując funkcje Komendanta mogła by siedzieć i nic nie robić tak jak to robi pani Kierowniczka schroniska, ale pani Renia wykonuje wszystko  przy psach czy też innych stworzeniach. (Sprząta, karmi, jeździ na interwencje itp.)  Nie ma czasu na przesiadywanie przed biureczkiem.. Stronami internetowymi zajmują się wolontariusze. Heh, a pani Kierownik to co psychiatra i jasnowidz ? Dam pani radę do psychologa pani niech się uda, on pani pomoże w rozwiązaniu swoich problemów, o i jeszcze do szkoły żeby pani się dokształciła, bo poziom pani pisowni jest równy podstawówki :)

#20 ~milena~

~milena~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 16:28:25

Sam OTOZ się udzielił, brawo za osądzanie ludzi po " domysłach " ;)
Ale czego można się spodziewać po sprzątaczce i reszcie rodziny?
Po sprzątaczce, która zakłada mundur policyjny - prawie antyterrorystyczny i zachowuje się jakby pracowała w CBŚ?
Dobra rada: psychiatre to Ty panienko zostaw w spokoju i wróć po jakieś wykształcenie, bo pzesiadywaniem na facebook'u to Ty kariery nie zrobisz.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: schronisko, słupsk, animalsi, katarzyna rosińska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych