Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oszustka z Agencji Pracy

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~luka~

~luka~
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 13:24:11

Ktoś może z Was miał do czyczynienia z babą o imieniu Barbara,która ma emaila rolnictwo.niemcy@interia.pl.Krowa wysyła ludzi do pracy do Niemiec, oferta była w Oldenburga i dała du...wystawiła ludzi, co innego pisała w e-mailach a na miejscu okazało się co innego.Teraz nawet babolica telefonu nie odbiodbiera.

#2 ~zet~

~zet~
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 14:59:31

co tak się jąkasz  :lol:

#3 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 10:14:14

A jak was wystawila? Przyjechaliscie i co?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 20:21:51

Dawałyśmy dupy :(

#5 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 23:30:56

Domnie też dzwoniła z ofertą pracy przy składaniu namiotów okolicznościowych w Niemczech w Gescher. Prosze powieccie jeśli wiecie w jaki sposób oszukała was ta kobieta? Ja ma jechać w poniedziałek do tej pracy ale teraz to już sam nie wiem co myśleć.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 09:47:33

Domnie też dzwoniła z ofertą pracy przy składaniu namiotów okolicznościowych w Niemczech w Gescher. Prosze powieccie jeśli wiecie w jaki sposób oszukała was ta kobieta? Ja ma jechać w poniedziałek do tej pracy ale teraz to już sam nie wiem co myśleć.

W jaki sposob? Wystarczy ze oszukala. Odpusc sobie i szukaj pracy na konkretnych stronach o pracy w UE.

#7 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 10:45:40

Chciałbym się dowiedźieć jak oszukuje ta Barbara czy chodzi o to że na miejscu dana firma daje mniejszą stawke na godzine czy wogòle nie chciała was przyjac do pracy. Nie chciała zadnych pieniedzy za zalatwienie pracy,mòwila ze po moim wstawieniu sie do pracy dostanie ona jedno razowo pieniadze od niemca. Jej szew nazywa się niby Pan Hipers a posrednictwo Hipersunternejmen niewiem jak to sie pisze ja napisałem tak jak mi mówila przez telefon jezeli nie chcecie pisac na forum to prosze o bliższe iformacje na moj adres email dawid-kowalski77@wp.pl

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 23:17:41

Jak to czytam to coś mnie trafia ale szukajcie pracy w innych agencjach zobaczycie warunki Adrian

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 23:23:09

A co do szczegółów to ta pani Basia odbiera telefon praktyczne przez całą dobę nie jak inne agencje i nie pobiera żadnych kosztów ja już kilka razy korzystałem i jestem zadowolony

#10 ~Bogusław~

~Bogusław~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 22:02:11

Ja tez polecam

#11 ~Minil~

~Minil~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 17:25:17

Polecam ją jak najbardziej. Pomaga we wszystkim. Korzystam od 3lat

#12 ~Majtek~

~Majtek~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 17:37:29

Ma ktoś numer do tej Basi? Pilnie potrzebuję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych