Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oszukana Kobieta

tragedia w Miastku

275 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 10:02:47

Kończę bo żonka mi nie wybaczy flircików na necie :)
..zamykam swoje wywody na ten temat.
Żegnam ;)

#42 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 10:07:07

papa;) uwazaj bo zonka ci szlaban na gary da:D

#43 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 11:13:07

Ciptak, przez takie wypowiedzi o kobietach, my coraz bardziej gardzimy mężczyznami. Bo jak poważnie traktować kogoś, kto odgórnie zakłada, że wszystkie oszukujemy i już w szpitalu (WSZYSTKIM) powinno się nam robić test prawdomówności/na ustalenie ojcostwa? Dzięki takim opiniom kobiety wyrabiają sobie nienajlepsze zdanie o płci męskiej, jako podejrzanych typach, którym tylko jedno w głowie (sex i lekkomyślność, tudzież absolutne bezmózgowie).
W dalszych wypowiedziach precyzujesz, że to dotyczy tylko pewnej grupy dziewcząt...i i coraz bardziej plączesz się w wyznaniach, a tak naprawdę guzik o tym wiesz (pewnie tylko słyszałeś od kolegów gawędziarzy-erotomanów o bujnej wyobraźni, którzy lubią "błysnąć" przed kumplami swoim wyimaginowanym doświadczeniem). Zastanów się zanim coś napiszesz, bo działasz tylko na swoją i innych facetow niekorzyść, baranie. Czy twój nick świadczy o tym kim jesteś?

#44 ~nykita~

~nykita~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 11:48:17

Ciptak, przez takie wypowiedzi o kobietach, my coraz bardziej gardzimy mężczyznami. Bo jak poważnie traktować kogoś, kto odgórnie zakłada, że wszystkie oszukujemy i już w szpitalu (WSZYSTKIM) powinno się nam robić test prawdomówności/na ustalenie ojcostwa? Dzięki takim opiniom kobiety wyrabiają sobie nienajlepsze zdanie o płci męskiej, jako podejrzanych typach, którym tylko jedno w głowie (sex i lekkomyślność, tudzież absolutne bezmózgowie).
W dalszych wypowiedziach precyzujesz, że to dotyczy tylko pewnej grupy dziewcząt...i i coraz bardziej plączesz się w wyznaniach, a tak naprawdę guzik o tym wiesz (pewnie tylko słyszałeś od kolegów gawędziarzy-erotomanów o bujnej wyobraźni, którzy lubią "błysnąć" przed kumplami swoim wyimaginowanym doświadczeniem). Zastanów się zanim coś napiszesz, bo działasz tylko na swoją i innych facetow niekorzyść, baranie. Czy twój nick świadczy o tym kim jesteś?

Kobieto wyzwolona o co ci biega w twoim poście?Błądzisz w tym swoim życiowym tunelu i masz pretensje do mężczyzn myślących inaczej niż twój pół światek i nimfomanek.
O kobietach wyzwolonych jak ty,był wywiad Pana Cejrowskiego z tzw.kobietą wyzwoloną Frytką.

#45 ~nykita~

~nykita~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 12:02:18

Normalna polska dziewczyna,brrr kobieta.
Proszę posłuchać tej normalności..po niżej :)

ALE JA JESTEM NIENORMALNY,bo myślę i zachowuję się inaczej jak te pseudo panie na forum :)

#46 ~nykita~

~nykita~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 12:09:16

ciptak i ja podobnie widzimy i postrzegany świat kobiet feministek,kobiet wyzwolonych..
Pozdro dla tego chłopaka!

#47 ~nykita~

~nykita~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 12:11:04

ciptak i ja podobnie widzimy i postrzegany świat kobiet feministek,kobiet wyzwolonych..

#48 ~nykita~

~nykita~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 12:11:58

#49 ~gp~

~gp~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 14:13:15

Czasami już tak jest że trzeba uważać na szarlatanów. Dlatego warto wiedzieć więcej o tej historii http://oszukana-kobieta.blogspot.com/

sam jesteś pomylony.

#50 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 14:24:45

sam jesteś pomylony.

A może matka Madzi tak rozpacza..nie za dzieckiem,ale za byłym facetem??
Mam takie wrażenie a jak inni??

#51 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 15:18:59

Frytka nie jest dla mnie żadnym autorytem i jeżeli ktoś wyrabia sobie opinie na temat kobiet czy ruchu feministycznego na podstawie jej, pożal się Boże, wypowiedzi, to najwyraźniej jest nieco ograniczony. Ciptaku, jeżeli swoją wiedzę o świecie czerpiesz z programów "Big Brother", wulgarnych wypowiedzi Cejrowskiego, mało inteligentnych uwag Frytki lub gazety typu "Super Expres", to nic dziwnego, że głosisz tu takie prostackie hasła. Radziłabym wznieść się ponad poziom Ferdynanda Kiepskiego i nie utożsamiać kobiety wyzwolonej z prostytutką, cichodajką lub szastającą swoim ciałem na prawo i lewo. Kobiety chcą się wyzwolić od stereotypów, takich właśnie jakie ty rozpowszechniasz na tym forum. Sam napisałeś, że życie młodych Polek polega na tym, że "mówi kocham, a rękę trzyma w innym rozporku" i każdy facet powinien robić test na ojcostwo. Jestem młodą Polką, więc to dotyczy również mnie samej. Nie znam osobiście żadnej, która by tak postępowała.Tylko po to się odezwałam, aby wyrazić swoją niezgodę. Ubliżasz mi i wielu innym kobietom pisząc tu takie teksty. O TO MI CHODZI. Można by pominąć milczeniem twoją wypowiedź, bo wynika z niej, żeś człekiem niezbyt mądrym, ale milcząc daje się przyzwolenie takim półgłówkom na ich chore wynurzenia.
Zresztą ten wątek złożyła kobieta potrzebująca wsparcia, a zamiast tego mamy publiczne obrzucanie błotem kobiet i twój flirt pozamałżeńskim na necie. Bardzo mądry z ciebie człowiek... Tak właśnie mężczyznę obchodzą problemy kobiety, która jest w trudnej sytuacji zyciowej.
Dlaczego tylko Frytce obrywa się za publiczny sex w wannie? Mógłby Cejrowski poprosić w równie wulgarny sposób o wyjaśnienia wyzwolonego Kena. Pewnie byłyby to same rozsądne mądrości.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 15:27:26

Suka nie da pies nie weźmie...

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 15:59:11

Według postu "Kobieta" pies czyli mężczyzna to zło konieczne na ziemi.
Po prostu nie wypowiadać się na forum w tym temacie a sama się wypali i polegnie jak niejedna Frytka..

#54 ~wrednosci~

~wrednosci~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 16:20:00

guzik prawda, sami madrzy faceci tu pisza:)zawsze najgorsza kobieta, jak ona pojdzie w bok raz to dziwka a jak on sie puszcza ciagle to macho,poczytaj znaczenie slowo suka (nie chodzi o samice psa)a dlaczego kobiete tak nazywaja , pewnie chcialbys taka suke miec, chloptasiu:D

#55 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 16:52:53

co za dupek , nowy post jest

#56 ~Rico~

~Rico~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 22:17:32

No i mamy kolejny bezmyślnie powtarzany idiotyzm.
To się pochwaliłeś swoją mądrością ludową! Stwierdzasz w ten sposób, że mężczyzna niczym nie różni się od zwykłego podwórkowego burka, zwierzęcia, które nie panuje nad instynkami - żyje po to, aby zjeść, napić się i kopulować :D Chciałeś w ten sposób powiedzieć, że jak pojawia się samica to tracisz rozum? bierzesz na zasadzie odruchu niezależnie od tego kim ona jest? wystarczy, że ona chce i ty już nie masz nic do gadania :D Wow. I to jest dopiero paradoks - nazywasz kobietę pogardliwie suką i jednocześnie uznajesz jej przewagę nad sobą, która jest na tyle miażdżąca, że robi z ciebie bezmózgowego palanta :P Brawo! Całe zło tego świata przez kobiety. A mężczyzna to niewinna, pozbawiona możliwości podejmowania decyzji/myślenia istotka rzucona na pastwę wyrachowanych i rozpustnych samic. He he dobra wymówka! Pomyśl o tym za każdym razem, gdy zechcesz podzielić się tym prostackim porzekadłem, jełopie.

#57 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 22:22:45

No i mamy kolejny bezmyślnie powtarzany idiotyzm.
To się pochwaliłeś swoją mądrością ludową! Stwierdzasz w ten sposób, że mężczyzna niczym nie różni się od zwykłego podwórkowego burka, zwierzęcia, które nie panuje nad instynkami - żyje po to, aby zjeść, napić się i kopulować :D Chciałeś w ten sposób powiedzieć, że jak pojawia się samica to tracisz rozum? bierzesz na zasadzie odruchu niezależnie od tego kim ona jest? wystarczy, że ona chce i ty już nie masz nic do gadania :D Wow. I to jest dopiero paradoks - nazywasz kobietę pogardliwie suką i jednocześnie uznajesz jej przewagę nad sobą, która jest na tyle miażdżąca, że robi z ciebie bezmózgowego palanta :P Brawo! Całe zło tego świata przez kobiety. A mężczyzna to niewinna, pozbawiona możliwości podejmowania decyzji/myślenia istotka rzucona na pastwę wyrachowanych i rozpustnych samic. He he dobra wymówka! Pomyśl o tym za każdym razem, gdy zechcesz podzielić się tym prostackim porzekadłem, jełopie.

Jesteś kobietą to dlaczego podpisujesz się Rico??

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 22:27:43

Ty nawet nie jesteś kobietą..coś to już rozumie..głupkowato piszesz ,po prostu głupoty.

#59 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 09:08:30

nie wazne jaka plec, wazne co czuje;)i jak wyraza swe mysli;) jestem zdania ze faceci to wisnie;)

#60 ~mężczyzna~

~mężczyzna~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 09:40:28

"Nie ważne jaka płeć" ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie wrzucam wszystkich kobiet do "jednego worka..." Jeżeli Ty masz problem z mężczyznami lub mężczyźni z kobietami to już wasza sprawa ale co sobą prezentujecie drogie Panie i Panowie zniżając się do tak niskiego poziomu wypowiedzi na tymże forum ? Co chcecie osiągnąć ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych