Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oszukana Kobieta

tragedia w Miastku

275 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:41:21

nie trafiles;)nie wiemy ile ona ma lat, wiec nie wpisuj jej w ta swoja okreslona grupe, a ze ty bierzez sie za dziewczyny do 17 lat to swiadczy o tobie , ze gustujesz w nielatach a to jest karalne:)i taki typ mezczyzny co lubi dzieci nazywa sie ..., , jak czytales dalsze posty jej wiesz ze nie zalezy jej na kasie tylko na tym by dziecko mialo ojca:, a dzieci to dzieci nie bekarty , chyba ze ty nim jestes , to zabolalo, wiec nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz, pisalam nie mierz ludzi swoja miara ze ty taki jestes to nie musi kazdy

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem..masz braki elementarne z nauki w szkole podstawowej.
Szkoda mojego czasu bo widzę,ze trafiłem w sedno opisywanych kobiet czy nieletnich dziewcząt.
Powinnaś odwiedzić psychologa bądź odłóż prochy na bok.
Brak Ci orientacji w omawianym temacie a tym bardziej w odpowiedziach moich postów.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:44:53

Do: ł- ona.
Moja riposta :)
Pisałem konkretnie o pewnej grupie dziewcząt..cwanych,puszczalskich inaczej kurewek,zwanych również galerianki ,młode szmaty czy potocznie TiRówki.
Dla kasy zrobią wszystko..ale to wszystko.Jak założą jakikolwiek związek,zawsze będą myślały tak samo,aby wydymać partnera,łącznie z alimentami.
Zaznaczam,jeżeli to dziecko faktycznie jest danego ojca,nie ma tematu w tej sprawie.
To,że jestem mężczyzną,będę wypowiadał się tylko z tej perspektywy i konkretnie do określonej grupy kobiet czy młodych kobiet w wieku 12-17 lat,gdzie zaliczyły więcej facetów niż ja wydałem na tacę dla księdza.

Teraz dlaczego,dostaję takie negatywne odpowiedzi na wcześniejszego posta??
Odpowiedź jest prosta.Trafiłem w sedno i sam środek opisywanych kobiet.

Kobietę,którą to nie dotyczy,na pewno by nie zabolało,prawda :)

Prawda boli a czasem czyni cuda.

#23 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:47:58

umiem:) teraz ja trafilam w sedno, racuja cie male dziewczynki:D bo skad bys znal ta tematyke:)a psycholog to jest tobie potrzebny a prochy tez odstaw i zmien lekarza bo ten cie oszukuje:)nie trafiles w sedno ciptaku :)ciagle mysle skad wiesz tyle o nielatach , musisz bywac w takim srodowisku, zmien upodobania bo te sie moga zle skonczyc,, to sa male dzieci...

#24 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:52:47

umiem:) teraz ja trafilam w sedno, racuja cie male dziewczynki:D bo skad bys znal ta tematyke:)a psycholog to jest tobie potrzebny a prochy tez odstaw i zmien lekarza bo ten cie oszukuje:)nie trafiles w sedno ciptaku :)ciagle mysle skad wiesz tyle o nielatach , musisz bywac w takim srodowisku, zmien upodobania bo te sie moga zle skonczyc,, to sa male dzieci...

Masz kuratora sądowego prawda??

#25 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:55:50

Tylko niepełnoletnia dziewoja może tak pisać po przejściach z kolegami z tej samej wioski :)

#26 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:57:18

zonk nie;)trafilam ze lubisz male dziewczynki:)zal.pl. :)musisz sie leczyc bo na ta twoja chorobe sa paragrafy:)sam napisales ze znasz tematyke dzieci w wieku 12-17 lat, wiec nie zmieniaj tematu:)

#27 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:03:10

znow nie trafiles;) jestem pelnoletnia i nie z wioski;)a ty bronisz sie jak cholera, uzywajac roznych argumentow;)nie zgaduj nie szukaj czegos czego nie ma;) pochwaliles sie ze lubisz dzieci, wiec uwazaj bym cie nie dorwala bo nie lubie takich typow jak ty:)w mrowisko

#28 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:03:36

Myślisz,że jesteś cwana:)
Tematykę nieletnich znają wszyscy,którzy czytają prasę,oglądają wywiady o podobnej tematyce i nic nadzwyczajnego.
Myślisz,że złapałaś pedofila..heh :)
Moje wcześniejsze posty ciebie zabolały i masz żal do wszystkich mężczyzn bo TEN TWÓJ KOPNĄŁ CIĘ W DUPKĘ :)
Płaczesz i rozżalasz się na łamach internetu :)

#29 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:08:06

A w mrowisko wsadź swoją rozczochraną :)

#30 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:13:58

znow nie trafiles;)ale ty jestes mistrzem w tym temacie;) wiec gustujesz w takich:) nie trafaiasz jestem mezatka;)nie zabolaly mnie:) smieje sie z takich facetow jak ty, co nie mysla co pisza i mierza swoja miara innych ludzi;)nie wiem czy jestes nim czy nie;)i dlaczego piszesz tylko o dziewczynach a nie ogolnie o mlodziezy ?z twoich postow jasno wynika ze lubisz mlode dziewczynki, mam zal do Boga jedynie ze faceci nie mysla glowa tylko glowka:Dale tu tez sa wyjatki, bo jak to w kawale bylo...gdy mysli dolna glowka to ta wieksza wtedy spi i mezczyzna dojrzewa do wieku 6 lat a pozniej tylko rosnie:D., nie wole twojego malego:D

#31 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:21:44

znow nie trafiles;)ale ty jestes mistrzem w tym temacie;) wiec gustujesz w takich:) nie trafaiasz jestem mezatka;)nie zabolaly mnie:) smieje sie z takich facetow jak ty, co nie mysla co pisza i mierza swoja miara innych ludzi;)nie wiem czy jestes nim czy nie;)i dlaczego piszesz tylko o dziewczynach a nie ogolnie o mlodziezy ?z twoich postow jasno wynika ze lubisz mlode dziewczynki, mam zal do Boga jedynie ze faceci nie mysla glowa tylko glowka:Dale tu tez sa wyjatki, bo jak to w kawale bylo...gdy mysli dolna glowka to ta wieksza wtedy spi i mezczyzna dojrzewa do wieku 6 lat a pozniej tylko rosnie:D., nie wole twojego malego:D

Mąż wyjechał??
To może..hm.

#32 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:27:07

same pudla :Dnie wyjechal:d i nie bedzie hm.ciekawe czy w oko w oko bys byl taki wygadany:Ddo hm poszukaj sobie a zreszta nie zadaje sie z dziecmi:D

#33 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:32:27

Mąż wyjechał??
To może..hm.

I mam ci uwierzyć,że jesteś mężatką ??
Po twoich postach widać,że byłaś skrzywdzona jako mała dziewczynka,mogę jedynie ci współczuć,bo przeszłość wpływa na przyszłość i wypowiadanie myśli skrzywdzonego dziecka.
Dużo piszesz o seksie może masz braki?? Czas powiedzieć to partnerowi,prawda??
Bo kobieta która ma chęć na seks,jest niezaspokojona zrobi wszystko aby uzupełnić braki,bez jakichkolwiek konsekwencji.

#34 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:37:15

same pudla :Dnie wyjechal:d i nie bedzie hm.ciekawe czy w oko w oko bys byl taki wygadany:Ddo hm poszukaj sobie a zreszta nie zadaje sie z dziecmi:D

Nie trafiłem,bo nie znamy się,a może ja jako dziecko gustuję w mamuśkach,bardziej doświadczonych..życiowo,potrafią pokierować i naprostować takiego jak JA.

#35 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:37:49

jestem, znow nie trafiles;)nie mam brakow w sexie;)zabolalo cie ze odrzucilam twoja oferte:Dty zacznij czytac ze zrozumieniem co;)nie bylam skrzywdzona, mialam szczesliwe dziecinstwo:) ciptak na snajpera sie nie nadajesz bo same pudla strzelasz, pewnie w zyciu tez slepakami:)a jak bede miala braki to przejde sie do sex shopu po wibrator bo lepszy taki niz taki co maczal w kazdej dziurze:)ile ty masz lat dziecko, co?

#36 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:38:22

jestem, znow nie trafiles;)nie mam brakow w sexie;)zabolalo cie ze odrzucilam twoja oferte:Dty zacznij czytac ze zrozumieniem co;)nie bylam skrzywdzona, mialam szczesliwe dziecinstwo:) ciptak na snajpera sie nie nadajesz bo same pudla strzelasz, pewnie w zyciu tez slepakami:)a jak bede miala braki to przejde sie do sex shopu po wibrator bo lepszy taki niz taki co maczal w kazdej dziurze:)ile ty masz lat dziecko, co?

#37 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:45:20

ciptak, ta mamuska by ci dupke skopala :D wolalabym sie wyhustac na galezi ;)ziomalku;) z ktorej wioski jestes?

#38 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:48:03

Małgosiu,bo tak wynika z twojego IP.
Może i strzelam ślepakami,ale to nie zaniża mojej męskości.
Latka nie mają tutaj nic do gadania,schowałem je do skarbonki,gdzie tata daje mi kieszonkowe..
Jeszcze nie odrzuciłaś mojej oferty bo takiej nie było..to była tylko spauzowana moja myśl w temacie :)
A po za tym, nie znamy się,aby myśleć o jakichkolwiek propozycjach,prawda??
I jeszcze publicznie heh:)

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:54:04

idealna pogoda żeby,pisać takie bzdury....

#40 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:56:52

znow nie trafiles Jasiu;)odrzucilam;)ale masz racje lata nei maja nic do dojrzalosci;)nie wiadomo czy sie nie znamy;) moze znamy, tego nie wiemy;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych