Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oszukana Kobieta

tragedia w Miastku

275 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 15:14:29

Zycie jest dziwne pełne różnych bolesnych doznań, gdy go poznałam myślałam że to ten jedyny.Na początku było cudownie jak w bajce, ale zaszłam w ciąże i przez 2 miesiące było super, ale chyba doszedł do wniosku że nie chce być ojcem i porzucił mnie i nienarodzone dziecko.

#2 wielbicielka :)

wielbicielka :)

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4040 postów

Napisano 16 lipiec 2012 - 15:27:20

Mężczyźni czasami w takich sytuacjach uciekają przed odpowiedzialnością... bo tak jest łatwiej...

#3 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 08:49:21

Czasami już tak jest że trzeba uważać na szarlatanów. Dlatego warto wiedzieć więcej o tej historii http://oszukana-kobieta.blogspot.com/

#4 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 18:20:50

Znając życie młodych polek..niejeden moczył patyk w stawie.Powinien zrobić test na ojcostwo..nic nie wiadomo z dziewczynami..patrzą ci w oczka i mówią Kocham Cię Misiu,a w tym samym czasie trzyma rękę w innym rozporku..

#5 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 19:42:58

ciptak, i nie jeden moczyl byle gdzie, pewnie ty tak zrobiles i teraz robisz tak samo jak tamten du....

#6 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 19:44:44

ciptak, i nie jeden moczyl byle gdzie, pewnie ty tak zrobiles i teraz robisz tak samo jak tamten du...., zawsze winna kobieta>? a wy co tacy slodcy, niewinni, jak sie zle dzieje tow nogi i zostaje kobieta sama z dzieckiem.....

#7 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 21:07:54

Znając życie młodych polek..niejeden moczył patyk w stawie.Powinien zrobić test na ojcostwo..nic nie wiadomo z dziewczynami..patrzą ci w oczka i mówią Kocham Cię Misiu,a w tym samym czasie trzyma rękę w innym rozporku..

Ta opinia to esencja męskiej HIPOKRYZJI.
Znając życie młodych Polaków.... kto moczy patyki w stawie?
Nasz kraj zamieszkują sami Poważni, Odpowiedzialni i Zaufania Godni Mężczyźni o Żelaznych Zasadach Moralnych, a sex z młodymi Polkami uprawiają emigranci :D
DOKŁADNIE TO SAMO można powiedzieć o mężczyznach. Niejeden facet ze zdjęciem ukochanej na piersi bzyka się z sąsiadką, koleżanką z pracy czy inną atrakcyjną niewiastą. Nie przeszkadza mu to nad życie kochać swojej żony. Ale oczywiście to mężczyźni są w porządku, a kobiety nienasycone, zepsute i w ogóle nic niewarte.

#8 ~taka jedna~

~taka jedna~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 21:54:17

Historii o zakochanych, wykorzystanych i porzuconych kobietach jest niestety na pęczki. Postępowanie takiego bęcwała świadczy przede wszystkim o tym, że wart on tylko tyle, żeby na niego splunąć, a nie płakać po nim. Gorzej, że to na kobietę spada potem cały ciężar obowiązków i odpowiedzialności związanych z wychowaniem i utrzymaniem dziecka, choć do ich spowodowania trzeba było dwojga. Jednak zawsze to lepiej samotnie wychowywać dziecko, ale w spokoju, niż z partnerem-durniem, który nie wnosi do związku nic poza problemami. Iwono, dasz radę!
Kobiety są silne, dzielne i zaradne o wiele bardziej niż wielu tzw. prawdziwych mężczyzn.
Z moich obserwacji wynika, że to właśnie niedojrzali, samolubni idioci, którzy sex traktują jak sport mają najwięcej do powiedzenia na temat złego prowadzenia się kobiet.

#9 ~goscinnie~

~goscinnie~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 21:56:40

Nie rozumiem dlaczego tak generalizujecie. Nie każdy facet zdradza, i nie każda kobieta. Śmiem twierdzić, że większość osób żyjąca w zawiązkach pozostają sobie wierni. To, że akurat ktoś z naszego bliskiego otoczenia dopuścił się zdrady, lub zachowuje się nie odpowiedzialnie nie znaczy, że wszyscy postępują podobnie.
Ponoć zgwałcona kobieta postrzega wszystkich mężczyzn jako potencjalne zagrożenie, ale czy tak jest w rzeczywistości?
Do autorki bloga: zastanawia mnie co chcesz osiągnąć zakładając bloga o takiej tematyce. Chcesz dać upust emocjom? Czy przestrzec inne kobiety/dziewczyny przed popełnionymi błędami? (pytam z czystej ciekawości, nie doszukuj się proszę żadnej ironii w tym co pisze)

#10 ~goscinnie~

~goscinnie~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 21:57:16

Nie rozumiem dlaczego tak generalizujecie. Nie każdy facet zdradza, i nie każda kobieta. Śmiem twierdzić, że większość osób żyjąca w zawiązkach pozostają sobie wierni. To, że akurat ktoś z naszego bliskiego otoczenia dopuścił się zdrady, lub zachowuje się nie odpowiedzialnie nie znaczy, że wszyscy postępują podobnie.
Ponoć zgwałcona kobieta postrzega wszystkich mężczyzn jako potencjalne zagrożenie, ale czy tak jest w rzeczywistości?
Do autorki bloga: zastanawia mnie co chcesz osiągnąć zakładając bloga o takiej tematyce. Chcesz dać upust emocjom? Czy przestrzec inne kobiety/dziewczyny przed popełnionymi błędami? (pytam z czystej ciekawości, nie doszukuj się proszę żadnej ironii w tym co pisze)

#11 ~goscinnie~

~goscinnie~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 21:58:24

#12 ~do sfrustrowanego ciptaka~

~do sfrustrowanego ciptaka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 22:32:58

Ciptak zapewne należy do ogromnej rzeszy "młodych polaków", którzy postanowili zachować dziewictwo/prawictwo do samej nocy poślubnej:D. Sex przedmałżeński z obrzydzeniem nazywa "moczeniem patyka" i oficjalnie źle wypowiada się o kobietach, z politowaniem spogląda na wszystkie rozwydrzone panny, o których tak naprawdę marzy skrycie po nocach :D

#13 ~taka jedna~

~taka jedna~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 23:23:49

Jestem zdania, że ta osoba po prostu potrzebuje wsparcia. Mądrych, pokrzepiających słów otuchy, nawet od obcych osób, bo może najbliższe otoczenie nie jest w stanie jej tego zapewnić. Najczęściej kobieta w takiej sytuacji słyszy od "życzliwych" sąsiadek i sąsiadów standartowe opinie, które wpędzają ją w jeszcze większe poczucie winy i beznadziei. Wyrzucenie z siebie wszystkich negatywnych emocji też jest potrzebne. Nie każdego stać (finansowo i emocjonalnie) na profesjonalną terapię u psychologa. Dobre słowo potrafi zdziałać cuda i to prawdopodobnie jedyny sposób, żeby je usłyszeć. Fajnie by było, gdyby takie się tutaj pojawiły (zamiast jałowych gadek o niewierności i pogardliwych wypowiedzi o kobietach).

#14 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 07:40:43

Co mam odpowiedzieć,jak stado feministek nie bierze do serca jakichkolwiek wyjaśnień.
Ojcowie w Polsce / inne kraje mnie nie obchodzą /,powinni zrobić test na ojcostwo!!
W Polsce certyfikat ojcostwa powinny wydawać szpitale zaraz po urodzeniu dziecka!!
To co dziewczyny teraz wyprawiają staje się powszechną normą moralną kobiet.
Taki frajer Ojciec wychowuje bękarta na swoje konto a potem jego ukochana fiu bzdziu,podaje o alimenty nieświadomego,przeważnie młodego mężczyznę.

Ciekawi mnie,kto odpowie na tego posta..bo będzie potem cięta moja riposta :)

#15 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 07:55:15

ciptak ty naprawde jestes jakis nierozgarniety, nie pisze sie o dzieciach bekart!a moze jest na odwrot i taki ojciec jest fiu.., nie pomyslales o tym?Jak wazniejsze sa inne dupy niz dziecko, to co na to powiesz?A moze to jest spokojna dziewczyna a ty zaraz robisz z niej bog wie jaka puszcalska, zanim cos napiszesz pomysl:)Wy mezczyzni jestescie winni bo latacie z tym swoim malym wszedzie a potem macie pretensje ze dziecko jest i musicie placic, zrobiles plac , a facetom powinni robic test na hiva czy nie zaraza przypadkiem jakies dziewczyny.jak ty trafiasz na same puszczalskie to nie nasza wina:)pewnie ciebie tez to spotkalo i muassiz placic:)ciptak nie mierz ludzi swoja miara

#16 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 07:56:06

ciptak ty naprawde jestes jakis nierozgarniety, nie pisze sie o dzieciach bekart!a moze jest na odwrot i taki ojciec jest fiu.., nie pomyslales o tym?Jak wazniejsze sa inne dupy niz dziecko, to co na to powiesz?A moze to jest spokojna dziewczyna a ty zaraz robisz z niej bog wie jaka puszcalska, zanim cos napiszesz pomysl:)Wy mezczyzni jestescie winni bo latacie z tym swoim malym wszedzie a potem macie pretensje ze dziecko jest i musicie placic, zrobiles plac , a facetom powinni robic test na hiva czy nie zaraza przypadkiem jakies dziewczyny.jak ty trafiasz na same puszczalskie to nie nasza wina:)pewnie ciebie tez to spotkalo i muassiz placic:)ciptak nie mierz ludzi swoja miara

#17 ~Krajan~

~Krajan~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:10:27

ciptak nie mierz ludzi swoja miara

Dokładnie to samo miałem napisać :)

#18 ~ciptak~

~ciptak~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:16:30

Do: ł- ona.
Moja riposta :)
Pisałem konkretnie o pewnej grupie dziewcząt..cwanych,puszczalskich inaczej kurewek,zwanych również galerianki ,młode szmaty czy potocznie TiRówki.
Dla kasy zrobią wszystko..ale to wszystko.Jak założą jakikolwiek związek,zawsze będą myślały tak samo,aby wydymać partnera,łącznie z alimentami.
Zaznaczam,jeżeli to dziecko faktycznie jest danego ojca,nie ma tematu w tej sprawie.
To,że jestem mężczyzną,będę wypowiadał się tylko z tej perspektywy i konkretnie do określonej grupy kobiet czy młodych kobiet w wieku 12-17 lat,gdzie zaliczyły więcej facetów niż ja wydałem na tacę dla księdza.

Teraz dlaczego,dostaję takie negatywne odpowiedzi na wcześniejszego posta??
Odpowiedź jest prosta.Trafiłem w sedno i sam środek opisywanych kobiet.

Kobietę,którą to nie dotyczy,na pewno by nie zabolało,prawda :)

#19 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:30:13

nie trafiles;)nie wiemy ile ona ma lat, wiec nie wpisuj jej w ta swoja okreslona grupe, a ze ty bierzez sie za dziewczyny do 17 lat to swiadczy o tobie , ze gustujesz w nielatach a to jest karalne:)i taki typ mezczyzny co lubi dzieci nazywa sie ..., , jak czytales dalsze posty jej wiesz ze nie zalezy jej na kasie tylko na tym by dziecko mialo ojca:, a dzieci to dzieci nie bekarty , chyba ze ty nim jestes , to zabolalo, wiec nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz, pisalam nie mierz ludzi swoja miara ze ty taki jestes to nie musi kazdy

#20 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:31:00

nie trafiles;)nie wiemy ile ona ma lat, wiec nie wpisuj jej w ta swoja okreslona grupe, a ze ty bierzez sie za dziewczyny do 17 lat to swiadczy o tobie , ze gustujesz w nielatach a to jest karalne:)i taki typ mezczyzny co lubi dzieci nazywa sie ..., , jak czytales dalsze posty jej wiesz ze nie zalezy jej na kasie tylko na tym by dziecko mialo ojca:, a dzieci to dzieci nie bekarty , chyba ze ty nim jestes , to zabolalo, wiec nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz, pisalam nie mierz ludzi swoja miara ze ty taki jestes to nie musi kazdy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych