Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oszczędność wody a baterie umywalkowe.

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 00:18:56

Szukam nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań do łazienki. Oświetlenie ledowe to wiadomo a jak można oszczędzić na wodzie? Czy są jakieś oszczędne baterie, ile można na tym zyskać, na co zwracać uwagę przy wyborze. Czy warto montować baterie elektroniczne?

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 10:08:53

Można zaoszczędzić to zależy od końcówki jaka jest na końcu kranu, od tego jak jest sterowana czy jednym czy dwoma uchwytami. Większość baterii ma w opisie technicznym podane ilość przepływającej wody na minutę. A jeżeli chodzi o elektroniczne to stosuje je się głównie w toaletach publicznych. Ja mam tylko w WC dla gości a tak to raczej nie ma sensu. Na wodzie możesz zaoszczędzić montując pisuar jak jest dwóch lub trzech facetów w rodzinie.

#3 PanizKadr

PanizKadr

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 luty 2013 - 15:55:24

Eee, to tak mało estetycznie wygląda, a panowie przecież bez problemu mogą korzytrsać z toalety.

#4 ~tmkserwis~

~tmkserwis~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 08:43:18

fakt jak jest jedna gałka z wodą to się oszczędza bo jak kiedyś miałam dwie gałki to najpierw się ustawiało temperaturę wody i to zawsze chwile trwało i woda wraz z pieniążkami sobie szła do odpływu

http://www.tmkserwis.pl/

#5 ~Monika13~

~Monika13~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 12:26:22

Słyszałam, że dobre i energooszczędne są baterie, które głowice wyposażone są w technologię Soft Turn, która zapewnia ograniczenia przy regulacji strumienia wody i pozwala ustawić pożądaną temp. i ciśnienie wody.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych