Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

84 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Kruk~

~Kruk~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 22:57:41

Tym razem zrobię dla ciebie wyjątek wrona. :)
...i jeszcze raz wyłuskam ci twoje błędy w rozumowaniu.
Do całego twojego postu nie będę się tym razem odnosił, gdyż to co piszesz jest bez sensu i nie jest warte komentarza. Rozumujesz w bardzo prosty sposób, dlatego odniosę się tylko do części twojego tekstu.

Pomyśl wrona....dlaczego taki Kaufland ma na swoim wyposażeniu kilkanaście kas, a biedronka tylko trzy ?
Pomogę ci zatem.....ponieważ Kaufland jest mniej więcej wielkości kilku biedronek ...zatem można się domyślić że obroty w Kauflandzie są przynajmniej kilka razy większe niż w Kauflandzie....kumasz teraz w czym sęk, wrona ? :D
Uczepiłeś się tego Kauflandu, a dlaczego nie upiąłeś się sieci Lidl ? Przecież jest tych sklepów w Słupsku chyba ze 6...a może i więcej.

Gratuluję ci zatem wrona samodzielnego myślenia..kolejny raz "błysnąłeś". :D

Nie wiem tylko dlaczego ubliżasz wszystkim ludziom hurtowo (czyt. to w niebieskim nawiasie).

Czyżbyś był jakimś drobnym sklepikarzem ? Stąd ta twoja frustracja ?

Następnym razem postaraj się przemyśleć to co napiszesz, żeby znowu nie wyszło tak niemądrze jak w tym twoim ostatnim poście, ok ?

Pozdrawiam cię wrona, trzymaj się. :)

Dlateog wszystkich jadę, bo mi się tak podoba i tego nie kryję, w odróżnieniu od Ciebie, udajesz przyzwoitusia, a brak szacunku do innych bije na kilometr...chociażby w tekście "błędy w rozumowaniu" dajesz do zrozumienia, żeś wszechwiedzący. Lidle dupidle reale sreale...ale my gadamy o Biedronce bo w tym mieście jest ich kilkanaście...Dla mnie jestes kretynem, nie wypowaidaj się na temat życia w tym mieście, skoroś za granicę spier***ił. 

p.s. skoro dla Ciebie Kruk to Wrona, to dla mnie Twój ryj to odbyt. Narty 

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2013 - 00:20:27

Koszalin nam nie pozazdrości Biedronki, ale ja już zazdroszczę Im Filharmonii.Obejrzałam zdjęcia i serce pęka z żalu. Mamy tak wspaniałą orkiestrę, jedną z najlepszych w kraju, a miejsca godnego dla niej w Słupsku nie ma.Ciasna, mało akustyczna sala w Teatrze.Koszalin ma już znany w Polsce festiwal kabaretowy, a teraz w nowej, pięknej Firharmonii też coś się będzie działo co rozsławi Koszalin. W Polsce nikt ironicznie nie powie "jestem z Koszalina..".Tak mówi się o Słupsku. Taki marsz jaki odbył się w stronę browaru, powinien odbyć się w stronę  Ratusza i powinien być skierowany do Burmistrza / dobrze napisałam/ Słupska i Rady miasteczka- niedługo wsi Smutnej. Słupsk kulturalnie upada, ale " jaki pan, taki kram"..Tak panie Kobyliński- jaka klacz, takie źrebaki. No cóż, będziemy jeździć na koncerty do Koszalina i nie przyznawać się skąd jesteśmy.Przykre.

#83 ~A damm~

~A damm~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2013 - 05:43:44

Mam wielkie wspułczucie wobec żałobników Słupskie piwo jedno z wielu browarów w Europie plasowało w pierszej piątce.Gdy się piło piwo Słupskie to była roskosz podniebienia.

#84 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 09:50:30

A u ruskich polskie Biedronki chwalone -

Reklama Polski w wykonaniu Kaliningradzkiego zespołu, polskie tłumaczenia - Zdraswuj LIDL, zdrastwuj Biedronka.

#85 ~lokis~

~lokis~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 10:42:21

Dlateog wszystkich jadę, bo mi się tak podoba i tego nie kryję, w odróżnieniu od Ciebie, udajesz przyzwoitusia, a brak szacunku do innych bije na kilometr...chociażby w tekście "błędy w rozumowaniu" dajesz do zrozumienia, żeś wszechwiedzący. Lidle dupidle reale sreale...ale my gadamy o Biedronce bo w tym mieście jest ich kilkanaście...Dla mnie jestes kretynem, nie wypowaidaj się na temat życia w tym mieście, skoroś za granicę spier***ił.  p.s. skoro dla Ciebie Kruk to Wrona, to dla mnie Twój ryj to odbyt. Narty

W koncu ktos powiedzial prawde o czarnej panterze. Szacun Kruk!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Browar, biedronka, Słupsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych