Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

84 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~mradny~

~mradny~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 19:13:51

Totalna porazka slupszczan - olewala swoje miasto ,czy taka bedzie frekwencja na referendum ??????

Dokladnie taka A jaka ma być Gówno te sprawy mieszkańców obchodzą, ktorzy nie mają jak żyć, Panie Premierze

#42 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 19:22:18

Jeśli udział brało ok 50 Słupszczan /a ja widziałem może ze 30/ to znaczy pozostałe 90 tysiecy ma d...co te trzydziestka gada i chce Biedronki.

Sprzeziw połeczny jak widać jaest na poziomie błędu statystycznego !

widziales ze 30 osob, w tym 15 to dziennikarze:)

#43 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 19:24:32

nazwę męskiego członka piszemy przez "ch"

akurat w tym slowie obie formy sa poprawne i H  i CH. :)

#44 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 19:26:29

Zawsze to miejsce mogło wygladać inaczej: http://www.gwiezdnyb...r.slupsk.edu.pl

Wiecej zabawnych grafik z Biedronkowa na: http://www.kicz.slupsk.edu.pl

A ja się pytam - gdzie w galerii słupskiego kiczu architektonicznego są nasze hale sportowe - Gryfia oraz przede wszystkim hala przy ul. Grottgera?

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 19:28:47

Pantero, Twój pisowski patriotyzm, to wyjeżdżanie za granicę?  Siedzisz wygodnie za granicą, to już cię los kraju nie obchodzi. Typowy ignorant. O smoleńsku to byś godzinami spiski knuł, a jak trzeba zabrać głos w obronie rodaków to ogon skulony, bo za granicą siedzi i ma to w du***. Uważasz, że jak państwo zmusza do wyjazdów za granicę to jest ok? Myslisz, że ilość biedronek nie ma wpływu na bezrobocie w tym mieście?  W miejscu biedronek mogłoby stać coś 10 razy bardziej pożytecznego. Widzę, że polityka Pisu idzie za rękę z Kobylińskim i całym SLD. Gratuluję obłudy. 

#46 ~bonus1000~

~bonus1000~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 19:29:43

akurat w tym slowie obie formy sa poprawne i H  i CH. :)

obie formy są używane lecz ta z "ch" jest poprawna

możemy o tym podyskutować na Akademii Pomorskiej jutro o 10.00 zapraszam do Dziekanatu

#47 ~Kruk~

~Kruk~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 19:32:00

możemy o tym podyskutować na Akademii Pomorskiej jutro o 10.00 zapraszam do Dziekanatu

Jak chcesz na takie tematy porozmawiać, to może idź do gimnazjum lepiej albo pod budkę z piwem.

#48 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 19:47:52

:D  dobre !
Wystarczy jednak zajrzeć do słownika ortograficznego, tam to słowo również występuje.

Jak chcesz na takie tematy porozmawiać, to może idź do gimnazjum lepiej albo pod budkę z piwem.

...ech wrona wrona ! Gdzie podziały się te czasy, kiedy stały jeszcze budki z piwem. :D
Jeśli wiesz coś o takiej, to daj znać gdzie jest.

Takie klimaty (spod budki z piwem) są teraz rzadkością. :)
Teraz to tylko wszędzie biedronki stawiają. <_< :D

#49 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 20:11:55

(...) Myslisz, że ilość biedronek nie ma wpływu na bezrobocie w tym mieście?  W miejscu biedronek mogłoby stać coś 10 razy bardziej pożytecznego...

Drogi "gościu" ;)  , nie chce mi się komentować całego twojego postu, ponieważ wiele razy już o tym pisałem i zwyczajnie mnie to już nudzi. Zresztą to nie jest tematem tego forum.
Postanowiłem jednak odnieść się do tego co tutaj powyżej przytoczyłem.
Uważam że ilość biedronek nie ma większego wpływu na bezrobocie w Słupsku....może takie,  że jednak w tych dziesięciu biedronkach ma zatrudnienie ponad 100 osób, a i towary w nich sprzedawane pochodzą w ponad 90ciu procentach od polskich producentów.

Ponadto biedronki tak jak inne wielkopowierzchniowe sklepy płacą niemałe podatki.

Owszem, w tych miejscach gdzie są biedronki mogłoby powstać wiele innych "rzeczy". Jednakże jak zwykle o wszystkim przesądziła kasa, tak to w tej sferze życia bywa.
W jednym miejscu gdzie jest teraz biedronka było kino, do którego od lat prawie nikt nie chodził.
W drugim miejscu gdzie ma powstać biedronka jest stara hala przeznaczona do rozbiórki, a tylko biedronka zainteresowała się tym miejscem.

Jeśli miałbyś jakiś pomysł i kasę na to miejsce to trzeba było zainteresować się tym miejscem, a nie teraz pisać kacapoły. :) 

p.s. Tak na marginesie, to ciekawe skąd ta nagła nagonka akurat na biedronki ?? ;)
Przecież jest bardzo wiele innych sieci sklepów o podobnej wielkości i większych, których też jest multum w Słupsku.
Zachodzi zatem uzasadnione podejrzenie że ta sprawa może mieć drugie dno.

...a może konkurencja celowo podsyca tą sprawę i sztucznie "bije pianę" ? Przecież nie od dzisiaj wiadomo że to właśnie ta sieć (biedronki) kumuluje w Polsce największe zyski w tym sektorze.
Ja osobiście lubię te sklepy i żałuję że tutaj gdzie mieszkam ich nie ma. Dlatego zawsze jak odwiedzam Słupsk, to zaopatruję się najczęściej właśnie w tych sklepach, o ! :D

#50 ~majk~

~majk~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 20:31:34

dobrze ze cos sie dzieje ze zgnusnialymi budynkami, ciekawe czemu przez 50 lat nie zrobili marszu zeby dac zycie temu miejscu, podobnie z milenium gdzie byl brod smrod i ubostwo

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 20:32:36

JEDNO JEST TYLKO CIEKAWE ..... DLACZEGO TAK POWAZNA I SZANUJACA SIE SIEC SKLEPOW BIEDRONKA PRZEJMUJE SIE MALA GRUPKA LUDZI..... CIEKAWE KTO KAZAŁ IM TŁUMACZYĆ SIE ZA NASZE SŁUPSKIE WŁADZE .... WŁADZE KTORE ZA WSZELKA CENE CHCA ZNISZCZYC LOKALNY ZDROWY HANDEL.... A DLA TYCH ZAFASCYNOWANYCH SKLEPAMI SIECIOWYMI , SAMI ZASTANOWCIE SIE CO JECIE.... SIEDEM LAT PRACOWAŁEM U PRODUCENTA "ASORTYMENTU SPOŻYWCZEGO" ....WIDZIAŁEM CO BYŁO DODAWANE DO WYROBU ABY TEN MAŁY PRODUCENT ZMIEŚCIŁ SIĘ W ŻADANEJ CENIE .... W WIEKSZOŚCI PRZYPADKÓW JECIE PRZEROBIONE ZWROTY Z HURTOWNI .....SMACZNEGO

#52 ~aa55~

~aa55~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 20:42:49

Rywalizacja Koszałkowa ze Słupskiem 

Wygrywamy Biedronkami, hura!

Koszałkowo ma browar, nowa hale widowiskowo - sportowa, amfiteatr i wiele wiele wiecej 

Czy aby nie odwrotnie? Może raczej rywalizacja Słupszczyka z Koszalinem? Zawiścią, nienawiścią i zazdrością przepełniona. I to od niepamiętnych czasów?

A do katalogu nowoczesności u sąsiadów, dodać trzeba nowoczesną filharmonię

http://ekoszalin.pl/...przed-otwarciem

#53 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 20:46:37

powstawało makro i jakoś nie słyszałem o protestach, teraz biedronka i już wielkie halo, teren prywatny i każdy chce zarobić, dla mnie może tam też powstać kolejny real, kaufland, nowe tesco i co tam sobie kto wymyśli, byleby znaleźli się klienci. Bo jak browar stał zamknięty i nikt tam nie miał wstępu to nikt nie zrobił akcji w stylu niech powstanie muzeum piwa, bynajmniej nie słyszałem. Pozdrawiam 

#54 ~omoj~

~omoj~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 21:21:52

Już w tytule czytamy SŁUP..CZANIE

Kupa śmiechu.

przeczytaj komentarze pod swoim linkiem baranie

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 22:17:13

Biedronka do aqwaparku pls

#56 ~Frank Drebin~

~Frank Drebin~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 23:28:31

Czy aby nie odwrotnie? Może raczej rywalizacja Słupszczyka z Koszalinem? Zawiścią, nienawiścią i zazdrością przepełniona. I to od niepamiętnych czasów?

Rywalizacja jest gdy są równe szanse, a tu fakty są takie:Browar Słupsk (późniejszy BROK/oszalin/), podobnie jak np. rzeźnia i inne firmy, za komuny jeszcze, jak powstało województwo koszalińskie, podległe były pod centrale w Koszalinie. Inwestycje kierowane były do Koszalina, a gdy nastąpiły kłopoty (w latach 90-tych) to zamykanie zakładów zaczynali od tych niedokapitalizowanych, tłumacząc, ze trzeba za dużo zainwestować i tu zawsze padało na Słupsk! Browar w Koszalinie działa dalej a tu nie!Takich przykładów można mnożyć!

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 06:36:43

A DLA TYCH ZAFASCYNOWANYCH SKLEPAMI SIECIOWYMI , SAMI ZASTANOWCIE SIE CO JECIE.... SIEDEM LAT PRACOWAŁEM U PRODUCENTA "ASORTYMENTU SPOŻYWCZEGO" ....WIDZIAŁEM CO BYŁO DODAWANE DO WYROBU ABY TEN MAŁY PRODUCENT ZMIEŚCIŁ SIĘ W ŻADANEJ CENIE .... W WIEKSZOŚCI PRZYPADKÓW JECIE PRZEROBIONE ZWROTY Z HURTOWNI .....SMACZNEGO

Ale jak taki mały sklepikarz kupi produkt w Biedronce czy Lidlu i postawi u siebie na półce oraz doda 150% narzutu to od razu jedzenie jest lepsze i nabiera proekologicznych właściwości i można je jeść bez obaw..... niema co...

#58 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 06:39:06

Wiecie co tak się zastanawiam czy Ci wszyscy, którzy są przeciwko biedronce w browarze daliby po 100 zł na renowację? Bo my słupszczanie tylko krytykujemy wszystko ale jak trzeba dać coś od siebie nawet z własnej kieszeni to nikt się nie odzywa albo jest stanowczo przeciwko. Też jestem oczywiście przeciwko biedronce w browarze czy kinie millenium ale czy My sami dbamy o Nasze miasto???

#59 ~realista...~

~realista...~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 06:51:06

TOTALNA PORAŻKA ORGANIZATORÓW - FRUSTRATÓW

ale jaja , a przy otwarciu beda pierwszymi co wyrywaja sobie koszyk by płacić taniej.Te nieszczesne 50 osob na codzien kupuje w biedronce,jakie muzeum ? NIECH ZYJA BIEDRONKI !!!

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 07:02:22

paranoją, jedna sypiąca się hala, a gadają że burzą znaczną część browaru, chyba że ktoś nie zna znaczenia sława znaczna. czyli ponad połowę a nie jedna część z 10.

zawsze znajdzie się grupa która narzeka , może niech sami dadzą pomysł na zagospodarowanie budynków i fundusze na realizacje a nie zajmują się gadaniem

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Browar, biedronka, Słupsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych