Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~K.K~

~K.K~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2010 - 22:38:31

:)

Użytkownik K.K edytował ten post 14 sierpień 2010 - 22:43:48

#2 ~K.K~

~K.K~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2010 - 22:41:28

Pani z nr 18 sama na sibie glosuje. Blyskawicznie rośnie jej ranking, z 8 miejsca zrobilo się drugie.. Ale wyslac na siebie 300 smsow po 1,22, -to chyba mniej wiecej tyle samo warte, co tatuaz w okolicach 500 zl hehehe. No ale jest jeszcze makijaz w Newage, no tak dwie nagrody w jednej. Pani chyba chce wytatuowac sobie kolejna landrynke, a kasy brak:) Jednak za abonament trzeba bedzie zaplacic po tylu smsahc oj rachuneczek bedzie spory . ZENADA- wysyłac na siebie!

Użytkownik K.K edytował ten post 14 sierpień 2010 - 22:44:21

#3 ~anetal26~

~anetal26~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 05:52:53

Niezła żenada by była jakby te tatuaże wygrały!!! Ludzie głosujcie na cos fajnego, a co niektóre tatuaże powinny nie brać udziału!!! Co wy sobie ludziska robicie z ciałem???? Wierzcie mi nie ma się czym chwalić(dotyczy co niektórych)!!!!!!!!!

#4 ~nataliax1987~

~nataliax1987~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 09:50:42

Pani z nr 18 sama na sibie glosuje. Blyskawicznie rośnie jej ranking, z 8 miejsca zrobilo się drugie.. Ale wyslac na siebie 300 smsow po 1,22, -to chyba mniej wiecej tyle samo warte, co tatuaz w okolicach 500 zl hehehe. No ale jest jeszcze makijaz w Newage, no tak dwie nagrody w jednej. Pani chyba chce wytatuowac sobie kolejna landrynke, a kasy brak:) Jednak za abonament trzeba bedzie zaplacic po tylu smsahc oj rachuneczek bedzie spory . ZENADA- wysyłac na siebie!

a Ty uboga w rozum kobieto pomyśl troszeczke zanim zaczynasz kogo kolwiek obrazac .... po pierwsze nawet jesli uczestnik wysyła sms na siebie nie ma w tym nic złego - każdy chce wygrać......po drugie osoba ta nie musiała jednak tego robić gdyż ma liczne grono przyjaciół, kochanych osób oraz rodzinę i to właśnie te osoby nie myśląc o cenie wysyłały te smsy.....natomiast po trzecie żal mi Ciebie starasz się ośmieszyć na forum osobę która jednak zasłużenie wygrała a Ty niestety godma pożałowania "k.k" nie wzbudziłaś żadnego zainteresowania a wręcz odwrotnie jedynie litość i pożałowanie pisząc taką wiadomość. A tak na koniec słodycze są słodkie i smaczne a Ty jakże wredna i określona! Zapamiętaj sobie powyższe słowa i więcej nie oceniaj nie mając ku temu podstaw i uwierz nie każdy jest tak płytki jak Ty!

#5 ~K.K~

~K.K~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 11:17:48

a Ty uboga w rozum kobieto pomyśl troszeczke zanim zaczynasz kogo kolwiek obrazac .... po pierwsze nawet jesli uczestnik wysyła sms na siebie nie ma w tym nic złego - każdy chce wygrać......po drugie osoba ta nie musiała jednak tego robić gdyż ma liczne grono przyjaciół, kochanych osób oraz rodzinę i to właśnie te osoby nie myśląc o cenie wysyłały te smsy.....natomiast po trzecie żal mi Ciebie starasz się ośmieszyć na forum osobę która jednak zasłużenie wygrała a Ty niestety godma pożałowania "k.k" nie wzbudziłaś żadnego zainteresowania a wręcz odwrotnie jedynie litość i pożałowanie pisząc taką wiadomość. A tak na koniec słodycze są słodkie i smaczne a Ty jakże wredna i określona! Zapamiętaj sobie powyższe słowa i więcej nie oceniaj nie mając ku temu podstaw i uwierz nie każdy jest tak płytki jak Ty!

A ty droga użytkowniczko NAUCZ SIĘ ROZRÓŻNIAĆ PŁEĆ- jestem facetem:)
Na szczescie ONA NIE WYGRALA, bo wygral facet, ktory cos prezentuje tym tatuażem, a nie jakies smieszne bez przekazu slodycze:):)
zresztą droga użytkowniczko- forum jest to po, jakbyś nie wiedziala, by się na nim udzielac i MAM PRAWO korzystac z niego i pisac na nim cokolwiek mi się rzewnie podoba.
Poza tym nie wierze ABSOLUTNIE nie wierze w to ze NAGLE znajomi tej Pani obudzili się w dzien ostatnich szans na glosowanie i nagle z 40 czy 50 glosow zrobiło se ponad 300:) Tak liczną ma rodzinę? Nie wierze absolutnie, poza tym zapewniam cię ze nikt w to nie uwierzy, ze NAGLE sie obudzili jak to mowią za pięc 12.00 i wysylali smsy.
owszem, ze kazdy mogl wysylac na siebie, ale kazdy kto ma mozg i sie nim polsuguje wie, ze nie ma szans by polowa albo i więcej z tych glosow nie nalezalo do samego wlasciciela tatuazu:)
A co Pani Podkasik sobie teraz wytatuuje? Czekoladke? A moze landryneczke? A i zajrzyj do slownika języka polskiego zanim zaczniesz używac zwrotów, nawet nie wiedząc co oznaczają. JESTEM OKRESLONA? hehehe dobre:) Widac z polskiego była pała jak dzieciątko chodzilas do szkoly, o ile w ogoel chodzilas. Zauwaz ze jakos Twoja poprzedniczka przyznala mi rację, ze te tauaze sa beznadziejne, a ten ktory zajal drugie miejsce jest godny wspolczucia.

Użytkownik K.K edytował ten post 15 sierpień 2010 - 11:20:13

#6 ~bedekPrawnik~

~bedekPrawnik~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 11:26:09

A ty droga użytkowniczko NAUCZ SIĘ ROZRÓŻNIAĆ PŁEĆ- jestem facetem:)
Na szczescie ONA NIE WYGRALA, bo wygral facet, ktory cos prezentuje tym tatuażem, a nie jakies smieszne bez przekazu slodycze:):)
zresztą droga użytkowniczko- forum jest to po, jakbyś nie wiedziala, by się na nim udzielac i MAM PRAWO korzystac z niego i pisac na nim cokolwiek mi się rzewnie podoba.
Poza tym nie wierze ABSOLUTNIE nie wierze w to ze NAGLE znajomi tej Pani obudzili się w dzien ostatnich szans na glosowanie i nagle z 40 czy 50 glosow zrobiło se ponad 300:) Tak liczną ma rodzinę? Nie wierze absolutnie, poza tym zapewniam cię ze nikt w to nie uwierzy, ze NAGLE sie obudzili jak to mowią za pięc 12.00 i wysylali smsy.
owszem, ze kazdy mogl wysylac na siebie, ale kazdy kto ma mozg i sie nim polsuguje wie, ze nie ma szans by polowa albo i więcej z tych glosow nie nalezalo do samego wlasciciela tatuazu:)
A co Pani Podkasik sobie teraz wytatuuje? Czekoladke? A moze landryneczke? A i zajrzyj do slownika języka polskiego zanim zaczniesz używac zwrotów, nawet nie wiedząc co oznaczają. JESTEM OKRESLONA? hehehe dobre:) Widac z polskiego była pała jak dzieciątko chodzilas do szkoly, o ile w ogoel chodzilas. Zauwaz ze jakos Twoja poprzedniczka przyznala mi rację, ze te tauaze sa beznadziejne, a ten ktory zajal drugie miejsce jest godny wspolczucia.

W pełni zgadzam sie z kolegą. Mnie byłoby wstyd wysyłac samemu na siebie mając tę swiadomosc, ze to sie nikomu nie podobalo tylko mnie... to uczucie musi byc straszne i pewno dlatego wysyłala na siebie. Ale przypuszczam, ze 3/4 osob tak robilo. A tatuaze ktore byly naprawde fajne sa gdzies w tyle. Tatuaz ma być sztuką, a jaka sztuka jest w "namalowaniu" na skórze cukierka czy loda :lol: :lol:
Portrety i tatoo robione ze zdjęc- to jest prawdziwa sztuka. Gdybym chcial wytatuowac sobie lizaka poszedl bym do dokorązcy i zrobil to za 50 zl, a gdybym chcial portret lub jakas "zywa historię" poszedl bym do profesjonalisty. Ten z pierwszego miejsca owszem fajny, ale drugie :o

#7 ~kaja123~

~kaja123~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 11:34:40

Wiecie co- specjalnie zalozylam konto, zeby sie wypowiedziec. bedekPrawnik ma racje. Te tatuaz, ktore naprawde byly znakomite sa gdzies w tyle, a szkoda. W ogole zasady są niefajne. Powinno byc tak, ze z jednego nr powinno wyslac sie tylko jeden sms- i koniec. Wtedy zapewne wynik chociązby drugiego miejsca bylby inny. Ale wiecie warto- dla darmowego nastepnego cukierka, i darmowego makijazu warto wydac nawet 350 zł na smski:)
Ale fakt, ze glosowanie na siebie jest zenujące, robia to osoby o niskiej samoocenie, ktore wiedza ze nikt inny by na nie nie zagłosowal.
Ja tez mam dwa tatuaze, ale udzialu nie biore, bo zobaczylam te dziela, to stwierdzialam, ze mam male szanse. Ale dziela- mam na mysli nie lody na patyku i cukierki zwyciezczyni drugiego miesjca- tylko te prawdziwe- portert, ktory jakiś pan ma na plecach jest genialny. Zamurowalo mnie jak go zobaczylam,wiec stwierdzilam, ze moje skromne motyle na lopatkach nie maja z nim szans. A widze, ze zwyciezyly osoby ktore tak naprawde niewiele pokazuja, a juz na pewno drugie i szoste miejsce to jakies koszmary . Ciekawe jak kiedys dzieci pani z drugiego miejsca spytaja dlaczego wytatuowala sobie lody to co powie: "Bo wiesz dziecko lubie lody i to dlatego:)" Ale jajca z tym konkursem. Popieram poprzedników.

Użytkownik kaja123 edytował ten post 15 sierpień 2010 - 11:40:57

#8 ~kaja123~

~kaja123~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 11:39:13

1. Kogokolwiek- piszemy razem dziecko
2. Cala Twoja wypowiedź jest chaotyczna, jest cos takiego jak znaki interpunkcyjne wiesz?
3. K.K to przeciez facet!!!!
4. Jakoś nikt się nie musi nad jego wypowiedzia litowac, bo napisal prawdę
5. Płytka Ty jestes
Zaloże się , ze owa forumowiczka to ALBO Pani z drugiego miejsca, albo jakas zapatrzona w nią oddana przyjaciola, albo rodzinka. Nikt obcy by takich rzeczy nie napisal:)
Pozdrowienia dla tych, ktorzy sa "dalej" niz na podium , bo i tak jesteście lepsi.

Użytkownik kaja123 edytował ten post 15 sierpień 2010 - 11:41:28

#9 ~FOG~

~FOG~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 21:13:35

Tak więc - gratuluję pierwszego ( zasłużonego miejsca ). Piszecie " tatuaż musi mieć przesłanie " - to ja pytam , gdzie kur.. widzicie przesłanie w czaszce na plecach , smoku na ramieniu , elfiku na łopatce czy innych pierdołach ?

Konkurs był jaki był, sporo niedociągnięć i nie jest to wina uczestników.

Drodzy użytkownicy, skoro żal wam pośladki ściska to nie wyżywajcie się na forum i nie obrażajcie innych uczestników snując wasze chore domysły. Każdy może się napinać przez internet prawda ?

#10 ~K.K~

~K.K~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 09:59:53

Masz rację FOG, malo bylo tatuazy z jakims prawdziwym przesłaniem, ale uwazasz ze jest jakies przeslanie w tatuowaniu sobie cukierkow, lodód lizaków itd? CHyba jednoznaczne!!! Uwazam ze te tatuaze ktore naprawde byly i sa fajne sa zbyt daleko ...Ale widac tym co zajeli pierwsze mmiejsca zalezalo na wygranej i wysylali na siebie:) A ci ktorzy wiedza ze maja naprawde fajny tatuaz nie osmieszali sie wysylaniem na siebie bo wiedza ze maja fajna dziarę i nie muszą nikomu udowadniac wysylajac na siebie by byc wyzej w rankingu.. i stać ich na wydanie smiesznych 500 zl na kolejny. bo tak naprawde czym jest kwota 500 zł jesli masz to miec na cale zycie-?niczym w porowaniu z tym ze nosic to bedziesz przez kilkanascie, czy kilkadziesiat lat.

#11 ~nataliax1987~

~nataliax1987~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 08:41:11

Masz rację FOG, malo bylo tatuazy z jakims prawdziwym przesłaniem, ale uwazasz ze jest jakies przeslanie w tatuowaniu sobie cukierkow, lodód lizaków itd? CHyba jednoznaczne!!! Uwazam ze te tatuaze ktore naprawde byly i sa fajne sa zbyt daleko ...Ale widac tym co zajeli pierwsze mmiejsca zalezalo na wygranej i wysylali na siebie:) A ci ktorzy wiedza ze maja naprawde fajny tatuaz nie osmieszali sie wysylaniem na siebie bo wiedza ze maja fajna dziarę i nie muszą nikomu udowadniac wysylajac na siebie by byc wyzej w rankingu.. i stać ich na wydanie smiesznych 500 zl na kolejny. bo tak naprawde czym jest kwota 500 zł jesli masz to miec na cale zycie-?niczym w porowaniu z tym ze nosic to bedziesz przez kilkanascie, czy kilkadziesiat lat.

#12 ~nataliax1987~

~nataliax1987~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 08:49:31

człowieku ale co to Ciebie obchodzi co ktos ma wydziarane to nie Twoje cialo i jak ktoś wyżej napisał smok czy czaszka- jakie to niby przesłanie wczesniejsze kobiety z pieskami czy elfikami równie słodkie co słodycze i co innych nie obrażasz. Racja forum jest dla wszystkich ale po co obrazasz ludzi nie masz swojego życia.....a ta kaja he zastanów się zanim coś napiszesz dobrze Ci to zrobi.... a moze zaczniemy kolejny temat pisząc o Tobie Twoich wadach wyglądzie jak się wtedy poczujesz...przykre że ludzie tacy są niemożna było napisac komentarza i na tym zakonczyc

#13 ~nataliax1987~

~nataliax1987~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 08:54:19

takich ludzi jak Ty jest chyba juz bardzo mało ....reszta cieszy sie do kompa z ubliżania komuś i chyba tak ich życie sie toczy .......dzięki za wpis miło wiedzieć ze jest ktoś taki....pozdrawiam

#14 ~nataliax1987~

~nataliax1987~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 08:57:04

nie obrażaj ludzi bo ktoś Ciebie obrazi żal Ci dupę ściska to zachowaj to dla siebie i nie poniżaj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych