Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 06:05:38

W tym roku wyjątkowo będzie łagodniej finansowo z powodu programu 500+ 

A i handlowcy nie powinni narzekać ważne aby stosowne podatki oddawali do budżetu. 

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 06:47:29

w biedronce mają teraz ponoć promocję na wyprawkę szkolną. przy zakupach szkolnych za 59 zl. dostaje się 50% rabatu

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 07:32:15

Pier.....nie, co roku piórnik, kredki,przybory kreslarskie itp. a co tamte z zeszłego roku nie nadają się ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 09:01:21

Na szczęście podręczniki są ze szkoły! Moj syn idzie do pierwszej technikum i książek ze szkoły nie mam a tylko one kosztowały 600zl !!!a gdzie reszta. Skad te średnie wyliczone? Malo ze maja 500+to jeszcze płaczą, ze 300musza wydac!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 11:08:18

Na szczęście podręczniki są ze szkoły! Moj syn idzie do pierwszej technikum i książek ze szkoły nie mam a tylko one kosztowały 600zl !!!a gdzie reszta. Skad te średnie wyliczone? Malo ze maja 500+to jeszcze płaczą, ze 300musza wydac!

Wcale się  nie dziwię, bo papierosy są drogie i miesięcznie dla palacza to koszt ok 400 złotych.  Do tego kawka a i może coś mocniejszego z okazji  wpływu nowego przydziału pięćsetki.  A jak się ktoś jeszcze "szarpnie"  na piórnik za 100 złotych, to rzeczywiście może zabraknąć na wyprawkę dla dzieciaka.   Ale co tam.  Podatnik się spręży, i będą nowe pięćsetki,  więc trzeba zawczasu podkrzykiwać  "mało, mało".

#6 ~Raf~

~Raf~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 18:17:24

Ty gostek starzy chyba nazywali cię bachorem i ciągle narzekali że muszą takiego wychowywać.

#7 ~krzyś~

~krzyś~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 19:28:53

Przecież jest 500+ . Do tego książki za darmo. To o co chodzi. Mam jedno dziecko na które wydałem 1000 zł i nie żałuję, a dodam że jest w takim roczniku że niestety nie łapie się na darmowe książki.

#8 ~ewela~

~ewela~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 08:51:06

Komplet do trzeciej gim.300...to ja poprosze bo to chyba pomyłka he!Za książki zawsze sporo się płaciło ale  takie życie.Edukacja najważniejsza.A do złośliwych co do 500 plus to raczej nie wszyscy je dostają,więc może więcej kultury.Pozdrawiam

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 14:22:47

Ludzie trzeba było dzieci nie robic i nie płakać teraz

#10 ~NWUcznia.pl~

~NWUcznia.pl~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 13:28:34

Posyłając dziecko do szkoły warto pamiętać, by wykupić ubezpieczenie NW ucznia. Oferty są bardzo różne. Można porównać w internecie, np. na stronie nwucznia.pl

#11 ~NWUcznia.pl~

~NWUcznia.pl~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 12:41:17

NWUcznia.pl

Wyprawka dla ucznia to także ubezpieczenie NW. W ubiegłym roku w szkole było ponad 71 tys. wypadków. Dlatego warto kupić ubezpieczenie z dobranym zakresem ubezpieczenia do rzeczywistych potrzeb dziecka i odpowiednią sumą ubezpieczenia. Takie ubezpieczenia nie muszą być droższe i można je kupić przez Internet. Sprawdź na nwucznia.pl

#12 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 08:57:26

Ja ostatnio kupiłam całą wyprawke na szkolnezakupy.pl po naprawde niezłej cenie. Nawet nie trzeba szukać każdego produktu po kolei, bo wszystko jest dobrane, a do tego wyszło mi taniej niż rok temu z księgarni.  

#13 ~Zuzaa~

~Zuzaa~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 08:02:19

Oprócz książek ja jeszcze kupuję ubezpieczenie szkolne dla córki. Z bezpieczeństwem w szkole jest różnie a szkoła nie ma obowiązku ubezpieczania dzieci. Polisa w Cuk kosztuje 35 zł na rok, więc to nie jest duży wydatek. 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:58:58

Moderatorzy na tym forum są idiotami - szczególnie Yktorn i smakosz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych