Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Osiedle Next w Siemianicach

siemianice next osiedle domki

354 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 05:00:25

No ponoć w bytowie ostro działają, a i na next się wczoraj ruszyło dekarze po dachach skakali...

ale ogólnie padaczka, jakbym wiedział wcześniej to bym w życiu z tymi pajacami nie zawierał umowy...

#82 ~sflustrowany~

~sflustrowany~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 06:56:49

I co z tego że dach robią jak mogli by ocieplać budynki...piękna pogoda a tu chu.. z grzybnia.. zero ludzi. Zero fachowców... Piach wywozili może zwija się z roboty... Aa uwaga na koparkowego bo ostatnio jak otworzył drzwi to mało co nie wypadł... Jednym słowem budowa PORAŻKA!

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 11:44:43

ponoć koparkowy ma być od poniedziałku, wczoraj zapił...

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 21:06:45

Ekipa skupiona na innej robocie??! tego jeszcze nie słyszałem:/ VP chyba nie ruszy z innymi projektami deweloperskimi jak Next tak wolno idzie... myślę, że tez prowadzą kalkulacje i nie będą chcieli płacić kar za opóźnienia.

w jakim Ty świecie żyjesz.... jakie kalkulacje. Kasą z nowej inwestycji kończy się poprzednie.

Bytów, kamienica na Krasińskiego...

#85 ~Obserwwwaattor~

~Obserwwwaattor~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 18:09:10

Dziś byłem na budowie to ani jednej osoby nie było..a pogoda piękna pewnie w Bolesławcu kończyli te wysokie szkaradło za chajc z nexta..

#86 ~Tdvb~

~Tdvb~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 18:11:04

Dziś byłem na budowie to ani jednej osoby nie było..a pogoda piękna pewnie w Bolesławicach kończyli te wysokie szkaradło za chajc z nexta..

#87 ~robinson~

~robinson~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 02:43:30

ale kamienica na krasińskiego też stoi i nic się nie dzieje... mury są i koniec...

#88 ~Pelna nadziei~

~Pelna nadziei~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 10:53:07

Byłam w biurze i mówią ze od pon wchodzi chydraulik i będą robić. Te domy 4 co mają być do końca roku. Mówi ze żadnych opuznien nie ma. Teraz wystawiają faktory za te zeczy dodatkowe. I zdają sobie sprawę ze są kary umowne.mam nadzieje ze rusza z tym

#89 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 02:48:24

Hahaha... żadnych opóźnień... hahaha... no tak pól roku to nie opóźnienie...

#90 ~Pelna nadziei~

~Pelna nadziei~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 08:48:38

Nie wiem z czego się śmiejesz ja mam umowę i roba wszystko w terminie. A odbiór ma być z końcem roku.

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 19:37:31

Jak mogą robić w terminie skoro kończą jeszcze domy z pierwszego etapu? Te, które miały być oddane w lutym!

Dzisiaj "sajdingi" pomontowali.. i tyle

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 04:00:29

Nie wiem z czego się śmiejesz ja mam umowę i roba wszystko w terminie. A odbiór ma być z końcem roku.

Developer każde słowo, które powie to kłamstwo - z tego się śmieję... w terminie robią TYLKO pierwsze etapy, gdzie mają stosunkowo niskie koszty a duża kasy od naiwnych dostają... przy końcowych etapach, gdzie kasy już jest mniej a koszty wzrastają nie jest tak różowo.

Termin oddania marzec 2018 myślisz, że jest oddany ? w marcu, że do końca czerwca, w czerwcu do 20 lipca, potem za 2-3 tygodnie, w sierpniu, że za tydzień, od września już jutro /w piątek oddają do nadzoru ...

tyle, że  mięła połowa października... a za podwyższoną prowizję banku (bo nie może się wpisać do hipoteki) to KTO BĘDZIE PŁACIŁ???????????????????

tyle w temacie

#93 ~Pelna nadziei 0~

~Pelna nadziei 0~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 12:14:49

Bardzo mi przykro. U nas terminy nie są przekroczone. Pożyjemy zobaczymy. Płakać się chce

#94 ~Ttrred~

~Ttrred~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 16:36:44

Do grudnia macie terminy? Myślicie że zdąży deweloperek? Nie ma elektryki hydrauliki okien posadzek tynków drzwi wiat ocieplenia polbrukow i myślisz że w 2 miesiące to zrobią? Hahaha naiwna...

#95 ~Ttrred~

~Ttrred~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 16:37:41

Do grudnia macie terminy? Myślicie że zdąży deweloperek? Nie ma elektryki hydrauliki okien posadzek tynków drzwi wiat ocieplenia polbrukow i myślisz że w 2 miesiące to zrobią? Hahaha naiwna...

#96 ~Zal~

~Zal~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 16:38:54

Pogoda cudna zero fachowców powód prosty puste kieszenie dewelopera

#97 ~Pelna nadziei~

~Pelna nadziei~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 17:47:06

elektryka jest, okna są, schody wylane zobaczymy

#98 ~Tttt~

~Tttt~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 15:35:27

Mamy środę a na budowie zero ludzi.. co się dziwić na podjazd swój zbiera deweloper.

#99 ~Pelna nadziei~

~Pelna nadziei~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 18:50:16

Czy ktoś z was za spuznione oddanie domu zażądał kary??? Co jest w umowie???? Jak to wygląda. Ktoś był u prawnika?? Bo widzę ze on dużo obiecuje i nic więcej. Po ryju powinien dostać

#100 ~iksik~

~iksik~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 20:41:12

To nie wiesz co jest w umowie?

Jedyną karą jest to, że możesz bez konsekwencji zerwać umowę.

I kasa z rachunku powierniczego wraca do Ciebie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych