Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Osiedle Next w Siemianicach

siemianice next osiedle domki

338 odpowiedzi w tym temacie

#321 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 09:26:08

woda stoi

#322 m0drzew

m0drzew

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 05:37:43

Bardzo powoli, ale budowa się posuwa do przodu, wtorek/ środa na dachu okna montowali

#323 ~sododod~

~sododod~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 12:18:14

budowa stoi w miejscu co się dzieje...

#324 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 18:31:06

budowa stoi w miejscu co się dzieje...

Raczej nic się nie będzie działo.... Szkoda słów, wszystko dawno po terminie, nie wiadomo w czym jest problem? Najgorsza ta nie niewiadoma kiedy to dobiegnie końca.... Brak kontaktu i ciągłe zwodzenie. Miejmy nadzieję, że to w końcu ruszy. Macie podane jakieś terminy oddania? 

#325 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 07:51:01

Brak jakiegokolwiek kontaktu z deweloperem. Facet totalnie niepoważny. Głowa w piasek i jakoś to będzie, ja daję umowę do adwokata mam dość zwodzenia.

#326 ~zawiedziona~

~zawiedziona~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 12:56:35

my to samo robimy.. Mamy dość jego kłamstw.

#327 ~----siemianice next3~

~----siemianice next3~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 19:13:48

A może powinniśmy się wszyscy spotkać i razem złożyć jakiś pozew bo to już się w głowie nie mieści zero kontaktu zero informacji tylko faktury do zapłaty przysyla w głowie się nie mieści dawno już źle się działo ale teraz to już wygląda mi na początek końca A my na tym najwięcej stracimy

#328 ~seksualna marchwiaczka~

~seksualna marchwiaczka~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 04:35:07

Nowa tablica stoi przy next1, że kolejną budowę zaczyna... ciekawe czy ktoś się jeszcze na niego nabierze...

#329 ~--ja----~

~--ja----~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 09:40:45

Czy ktoś dostał jakiś termin kiedy będzie gotowe next 3 te dwa od ulicy i dwa od tylu wygląda na końcówkę? Tylko kanalizy brak wciąż czy ktoś coś wie nowego?

#330 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 11:24:59

Podobno odbiory tych 4 domów maja być do końca listopada zostało nie wiele do zrobienia ale w takim tempie...

#331 ~---ja--~

~---ja--~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 15:56:45

No zostały piece parapety ale najgorsze że z tego co wiem nie pociagneli wciąż kanalizy więc nie sądzę żeby do końca listopada się wyrobili

#332 ~Zbych~

~Zbych~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 09:17:43

Powinniśmy zorganizować spotkanie z deweloperem i ustalić co dalej proszę o propozycje.

Jeśli nie ustalimy czegoś sensownego pozew zbiorowy do sądu i tyle.

#333 ~--ja----~

~--ja----~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 09:52:12

Też tak uważam że powinno odbyć się jakieś spotkanie póki co wiem tylko że do końca roku ma być oddanie osiedla ale to wciąż mogą być słowa na wiatr tak jak od kwietnia się słyszy że już niedługo ja już dostawalam 3 terminy i wciaz domu nie mam.Nie ma kontaktu z deweloperem skoro ma w planach dokończyć budowę dlaczego unika kontaktu ? Czy ktoś wie czy pociągnął kanalizację przy tych 4rech ostatnich domach co są na wykończeniu?

#334 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 15:58:12

Dwa od drogi podobno maja już kanalize poprowadzona, w przyszłym tygodniu hydraulik ma wieszać piece czy widać światło w tunelu nie wiem wszyscy się śmieją ze to budowa widmo...

#335 ~---ja--~

~---ja--~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 16:58:54

Acha no to chociaż tyle dobrego więc może do tych dwóch od wewnątrz też wrescie kanaliza dojdzie :) nie dziwię się bo tam na tej budowie kiedy nie jestem to pusto

#336 ~Stanio~

~Stanio~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 19:15:13

Witam
Jakieś szczególne postępy widać na budowie widmo czy dalej kaszana , jakiś krasnali bez pojęcia co robią nic związanego ze sztuka budowlana :)))

#337 ~Bocia~

~Bocia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 14:07:04

W dalszym ciągu nic się nie dzieje a mrozy tuż, tuż zachęcam do pisania opinii na temat Dewelopera, aby nikt się nie nabierał na takiego oszusta, bo to jest jawne oszustwo ludzie posprzedawali mieszkania ponoszą koszty a on nawet telefonów nie raczy odebrać.

#338 ~---ja--0~

~---ja--0~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 21:42:30

No wygląda na to że i do końca roku nic się nie zmieni brak kontaku to chyba już każdy który kupił doświadczył niestety nic dobrego to wszystko chyba już nie wróży tragedia zeby tyle czasu czekać na dom najgorsza ta świadomość że to może się źle dla nas tych którzy kupili dom na next 3 źle skończyć.

#339 ~obserwatorka..~

~obserwatorka..~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 10:03:59

Zawsze to było oszust... Ale teraz to co wyprawia.. nie do opisania... Na wszystko ma wytłumaczenie.. brak pogody... to wina fachowców itd. Do niczego nie poczuwa się odpowiedzialny.. NIKOMU TEGO DEWELOPERA NIE POLECAM. ODRADZAM ZAKUP- CHYBA ŻE KTÓŚ LUBI EKSTREME... Oszust straszny... NIE polecam....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych