Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

ortopeda warszawa

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 rena123

rena123

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 08:36:57

Gdzie w Warszawie najlepiej pójść do ortopedy?

#2 katarzyna12

katarzyna12

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 08:50:24

Mój brat chodził na konsultacje tutaj: http://balumed.pl/sp...rosli-i-dzieci/ i nie narzekał. Profesjonalne podejście do pacjenta oraz fachowe doradztwo :) Nie było na szczęście żadnych komplikacji, także brat cieszy się pełnym zdrowiem ;)

#3 ~igles~

~igles~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 23:05:42

do kogo najlepiej zgłosić się z bólem śródstopia?

#4 ~kuki~

~kuki~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 07:44:35

Doszło do jakiegoś urazu? To idź do doktora Pisarskiego, przyjmuje w poradni na targówku. Świetny ortopeda, operował skomplikowane złamanie kości śródstopia u mojego ojca po wypadku w pracy. Wszystko na szczęście się udało, ale ma nauczkę by nosić obuwie ochronne żeby sytuacja się nie powtórzyła

#5 ~Frombetu~

~Frombetu~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 18:31:41

Jak chcesz się dostać szybko na wizytę to moim zdaniem najlepiej będzie iść do Rex Medica Sport . Tym bardziej, że teraz mają jakieś promocje na badania więc może uda Ci się to zrobić jakoś taniej.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 14:50:05

hej, ja moge polecić dobrego ortopedę, który przyjmuję w Warszawie: tommed.waw.pl/

#7 ~Judyda~

~Judyda~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 20:22:48

W Warszawie to niestety nie wiem, ale ja jeżdżę do Krakowa do dr Więcka. Ma dobre zaplecze badań i rehabiltacji, także polecam. numer tam to 698115115

#8 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 12:39:24

Polecam w Porta Medica doktora Małeckiego. Młody lekarz, ale naprawdę dobry. Chodziłam do niego z przewlekłymi bólami kręgosłupa, jest o niebo lepiej także jak dla mnie super. Zwłaszcza, że to jakiś czwarty ortopeda który mnie leczył. 

#9 ~Adrianna~

~Adrianna~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 20:55:33

W Warszawie to niestety nie wiem, ale ja jeżdżę do Krakowa do dr Więcka. Ma dobre zaplecze badań i rehabiltacji, także polecam. numer tam to 698115115

Ja też polecam tego lekarza. Razem z fizjoterapeutkami oddalili ode mnie widmo operacji, także wg mnie super. Ja się rejestruję przez stronę rehabilitacje.org

#10 ~mara~

~mara~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 08:27:26

a jakaś kobieta w Warszawie? mam uraz do panów lekarzy i chodzę tylko do kobiet, ciężko znaleźć kobietę ortopedę...

#11 ~kawianna~

~kawianna~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 10:35:05

a jakaś kobieta w Warszawie? mam uraz do panów lekarzy i chodzę tylko do kobiet, ciężko znaleźć kobietę ortopedę...

Jak kobieta to zdecydowanie Monika Florka, młoda pani doktor może dlatego na maxa zaangażowana i sympatyczna. W ober clinic przyjmuje, to klinika Śródmieściu. 

#12 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 20:28:44

Polecam wybrac się do FIMEDICA :) Na Nowogrodzkiej  :) Swego czasu chodziłam tam na fizjoterapię, po ktorej moje miesnie byly zregenerowane, przestaly bolec i aktywnosc fizyczna nie sprawiala mi juz trudnosci. 

#13 ~Blllazej224~

~Blllazej224~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 16:15:29

Ja ze swoimi problemami chodzę do dr Macieja Bazały do Wilmedu na Wilanowie. To specjalista ortopedii i traumatologii. Dobry lekarz to jest, ale też przystępny człowiek. Wytlumaczy spokojnie, jest uprzejmy. Każdy lekarz powinien taki być.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych