Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ortodonta

48 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2015 - 22:37:24

Mam pytanie, ile kosztuje w Lęborku aparat ruchomy na górę ?

#42 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2016 - 21:50:30

Ja noszę przeźroczyste nakładki Clear Aligner zamiast aparatu stałego. Mam prawie 40 lat. Jeszcze kilka miesięcy temu myślałam, że dla mnie już za późno na prostowanie zębów. Teraz nie dość, że leczenie postępuje wprost zadziwiająco sprawnie, nie musiałam usuwać żadnych zębów, to jeszcze do tego nie musiałam zakładać aparatu stałego i jestem taka szczęśliwa, że będę o tym krzyczeć całemu światu!!!! I polecam ogromnie gabinet doktor Sycz na Przymorzu jazzdent.pl

#43 vorexx

vorexx

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 14:31:39

Dla potrzebujących ze Śląska to mogę polecić http://stomatologia-palyga.pl/ tylko ciężko dojechać bez gpsa, ale bardzo tanio :) no i oczywiście profesjonalna robota!!! 

#44 ~anonimka~

~anonimka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 18:14:42

Post trochę Stary Ale może ktoś odpowie. Czy wie ktoś czy w Lęborku Pani Agnieszka Jurkiewicz Łaga zajmuje się także ortodoncją.

#45 ~anonimka~

~anonimka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 18:15:21

Post trochę Stary Ale może ktoś odpowie. Czy wie ktoś czy w Lęborku Pani Agnieszka Jurkiewicz Łaga zajmuje się także ortodoncją.

#46 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 19:48:30

Jak nazywa się ten polecany ortodonta z Sierakowic?

#47 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 12:41:34

#48 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 12:42:25

Tak

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 14:10:49

Wszytski poradnie na kase chorych to blef, twszytko sprywatyzowane.To co daje unia i nasz rząd dla pacjentów jest sprzedawane pod stołem, cięzko sie dostać, dentystyka ma kase chorych jest także sprywatyzowana, oni mają tupet aby okradać Pan stwo bez skrupułów, są beszczelni zawsze na wstępie dla ludu... tak im za komuny było dobrze że teraz okradają nas Polaków z godności, z godnego leczenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych