Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ortodonta

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2015 - 22:37:24

Mam pytanie, ile kosztuje w Lęborku aparat ruchomy na górę ?

#42 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2016 - 21:50:30

Ja noszę przeźroczyste nakładki Clear Aligner zamiast aparatu stałego. Mam prawie 40 lat. Jeszcze kilka miesięcy temu myślałam, że dla mnie już za późno na prostowanie zębów. Teraz nie dość, że leczenie postępuje wprost zadziwiająco sprawnie, nie musiałam usuwać żadnych zębów, to jeszcze do tego nie musiałam zakładać aparatu stałego i jestem taka szczęśliwa, że będę o tym krzyczeć całemu światu!!!! I polecam ogromnie gabinet doktor Sycz na Przymorzu jazzdent.pl

#43 vorexx

vorexx

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 14:31:39

Dla potrzebujących ze Śląska to mogę polecić http://stomatologia-palyga.pl/ tylko ciężko dojechać bez gpsa, ale bardzo tanio :) no i oczywiście profesjonalna robota!!! 

#44 ~anonimka~

~anonimka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 18:14:42

Post trochę Stary Ale może ktoś odpowie. Czy wie ktoś czy w Lęborku Pani Agnieszka Jurkiewicz Łaga zajmuje się także ortodoncją.

#45 ~anonimka~

~anonimka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 18:15:21

Post trochę Stary Ale może ktoś odpowie. Czy wie ktoś czy w Lęborku Pani Agnieszka Jurkiewicz Łaga zajmuje się także ortodoncją.

#46 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 19:48:30

Jak nazywa się ten polecany ortodonta z Sierakowic?

#47 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 12:41:34

#48 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 12:42:25

Tak

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 14:10:49

Wszytski poradnie na kase chorych to blef, twszytko sprywatyzowane.To co daje unia i nasz rząd dla pacjentów jest sprzedawane pod stołem, cięzko sie dostać, dentystyka ma kase chorych jest także sprywatyzowana, oni mają tupet aby okradać Pan stwo bez skrupułów, są beszczelni zawsze na wstępie dla ludu... tak im za komuny było dobrze że teraz okradają nas Polaków z godności, z godnego leczenia.

#50 prr

prr

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 14 styczeń 2020 - 14:32:40

Założenie aparatu kosztuje, ale nie da się tutaj określić jaki jest koszt z góry bo zależy to od wielu rzeczy

od tego czy zakładamy aparat na jeden łuk czy na dwa łuki

od tego czy chcemy metalowy czy moze kosmetyczny ( polecałabym jednak metalowy bo jest mniej delikatny a obecnie noszenie aparatu na zęby to nie jest żaden wstyd....)

oraz od tego kto będzie nam ten aparat zakładał, na pewno nie należy kierować sie jedynie ceną jaką oferuje stomatolog, ale tym jakie ma doświadczenie.

Polecam obejrzeć sobie zdjęcia jak zęby wyglaają po zdjęciu aparatu a jak wygladały przed. Róznica niekiedy jest bardzo duża.  https://www.ortoprotex.pl/

Użytkownik prr edytował ten post 04 luty 2020 - 11:56:30

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych