Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ortodonta

48 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 17:21:24

polecam dentystów na ulicy Słowackiego. Korzystam z ich usług od dawna.

#22 ~zadowolona mama~

~zadowolona mama~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 17:39:48

Każdemu nie dogodzi ale ja bardzo sobie chwalę Panią Hannę. O cenach aparatów stałych można pisać długo bo ile gustów tyle cen. Są osoby które chcą mieć żelazny uśmiech Betty z Brzyduli i tu najtańsze aparaty się sprawdzają ale są też osoby które chcą mieć niewidoczny aparat i tu cena może sięgać nawet 4500 PLN za 2 łuki. Ogólnie takie leczenie jest dość drogie bo i materiały są drogie. Mój syn akurat 7 latek otrzymał aparat ruchomy (spał w nim całą noc) efekty są bardzo pozytywne. Teraz otrzymamy drugi podobny aparat ruchomy i to refundowany z NFZ bo właśnie Pani Hania stwierdziła że za taki fundusz zapłaci. Za wizyty prywatne co 2-3 miesiące płaciliśmy 60 zł.Profilaktykę stomatologiczną prowadzimy u innej Pani na co ortodontka nie protestuje a nawet daje wskazówki np które zęby mleczne usunąć. Pani Ortodontka ma doskonały kontakt z dziećmi, zawsze soć śmiesznego powie, mile zagada więc nie wiem skąd negatywne opinie. Ja nie żałuję wyboru, a jeśli nawet coś więcej płacę niż w innym mieście to nie tracę cennego czasu na dojazdy.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 20:45:22

Zedecydowanie odradzam ortodontę z Lęborka. Partaczka jakich mało. Polecam Gdynie- spółdzielnia stomatologiczna na I Armii WP

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 20:48:09

WITAM.JA KORZYSTAM Z USŁUG LĘBORSKIEGO ORTODONTY I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA .PO TRZECH MIESIĄCACH OD NOSZENIA APARATU WIDAĆ EFEKT .

Po 3 miesiącach? U mnie efekty były po kilku dniach. I wada była bardzo duża. Z tym że to była ortodontka z Gdyni, bo ta z Lęborka, kazała mi wypychać zęby łyżeczką od herbaty!

#25 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 22:51:40

WITAM! Ja osobiście korzystam z usług ortodonty w gdyni dokładnie gdynia fikakowo dr.czekała .Bardzo fajna babeczka konkretna i nie droga pierwsza wizyta 25 zł potem plan leczenia 70zł jak jest już aparat to wizyty kontrolne bezpłatne chodzi o aparat rozszeżający zęby mocowany na stałe .Co do pani dr.Kościelskiej to uchowaj boże tragedia nie miła ,droga ,i zielonego pojęcia nie ma o ortodoncji.Na ulicy Słowackiego w gabinecie dr.ruteckiego przyjmuje też ortodonta z gdyni jest podobno ok,co do Sierakowic to też słyszałam że dosyć dobry,

#26 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 10:51:53

Ja ze swoim synem jeżdżę do ortodonty w Sierakowicach.Poleciła mi go nasza pani stomatolog.Z czystym sumieniem mogę polecić tego pana :)

A jak z cenami u tego pana w Sierakowicach?

#27 ~nat~

~nat~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 23:53:05

A jak z cenami u tego pana w Sierakowicach?

pierwsza wizyta 30zl potem 50-100zl aparat 1 łuk 2200zl

#28 ~jaa~

~jaa~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 09:17:34

Ja jeździłam do Gdańska, znalazłam świetną ortodontkę ;) najgorsze były dojazdy, ale raz w miesiącu czy raz na dwa miesiące dało się przeżyć ;) Ostatnio słyszałam pochwały w kierunku p.ortodontki z Cewic :)

#29 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 15:10:54

Witam, moje dziecko ma krzywe zęby, jeździmy do Gdyni do ortodonty ponieważ słyszeliśmy, że ten lęborski specjalista potrafi zniszczyć zęby. Dojazdy są jednak kosztowne i męczące (często pęka proteza). Mąż chcę leczyć dziecko u ortodonty w Lęborku przy ul. Słowackiego. Czy ma rację? Jaka jest fachowość lęborskiego lekarza, jakie o nim opinie? Dziękuję za informace :rolleyes:

ja tez dziekuje

#30 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 14:43:51

( Dobry ortodonta)  naprawdę wiele znaczy. Niestety nie ma ich zbyt wielu.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 07 listopad 2013 - 14:55:41
Reklama

#31 ~poldek~

~poldek~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 17:57:09

Ja osobiscie od dziecka odwiedzialam wielu ortodontow az wkoncu wybralam sie do Sierakowic Gdzie Pan Doktor (nie pamietam nazwiska) powiedzial mi prawde ze nie bedzie naciagal mnie na koszty zwiazane z zalozeniem stalego aparatu bo nie jest w stanie mi pomoc i osiagnac dobrego efektu. Skierowal mnie do Akademii Medycznej w Gdansku gdzie juz jezdze 2 lata i widze efekty. 

#32 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 23:56:07

W Leborku na Legionów Polskich w gabinecie RUTECKICH przyjmuje ortodąta ,dwa czy trzy razy w miesiącu.Gorąco polecam,jestem stałą klientką ,a efekty naprawde widać szybko.Najważniejsze że dzieci się go nie goją.

#33 ~nat~

~nat~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 16:12:25

Ja jeździłam do Gdańska, znalazłam świetną ortodontkę ;) najgorsze były dojazdy, ale raz w miesiącu czy raz na dwa miesiące dało się przeżyć ;) Ostatnio słyszałam pochwały w kierunku p.ortodontki z Cewic :)

kiedys do cewic przyjezdzala ortodontka z gdanska i faktycznie ludzie ja chwalili, ale dentystka u ktorej wynajmowala gabinet sama zrobila specjalizacje ortodontyczna i obecnie ona tam przyjmuje, ale jesli ona jest takim samym ortodonta jak dentysta to bym odradzala tam wizyte. Obecnie sama szukam jakiegos dobrego ortodonty i do tej z cewic napewno nie pojde, jesli mialby ktos namiary na jakiegos dobrego ortodonte bylabym wdzieczna

#34 ~krzywusek~

~krzywusek~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 15:39:47

Wznawiam temat , szukam ortodonty dobrego i nie strasznie drogiego. Macie namiary na tego z Cewic ? 

#35 ~nat~

~nat~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 01:17:08

w cewicach przy osrodku zdrowia przyjmuje dr regina linsztedt jest stomatologiem i robila specjalizacje ortodontyczna jako stomatolog to do dupy jest ale jako orto moze jest lepsza numeru tel niestety nie posiadam po ostatniej wizycie jak mi zle zeba zrobila jej numer poprostu wyrzucilam :/ Krzywusek mam nadzieje ze wiesz ze dobra opinie o ortodacie w cewicach wyrobila poprzednia ortodontka ktora obecnie przyjmuje w gadansku

#36 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 21:26:42

Obecnie mam zalozony jeden łuk u ortodonty w Sierakowicach.. I przy pierwszej wizycie Pan zaznaczyl ze aparat bede nosila krocej niz 2 lata bo nie mam jakiejs strasznej wady. W lutym tego roku mijaja 2 lata a nawet dolu nie mam zalozone ;/ nie polecam !!! i strasznie drogo ! jeden łuk 2200 zl a kazda wizyta 100 zl.. 

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 03:31:44

Obecnie mam zalozony jeden łuk u ortodonty w Sierakowicach.. I przy pierwszej wizycie Pan zaznaczyl ze aparat bede nosila krocej niz 2 lata bo nie mam jakiejs strasznej wady. W lutym tego roku mijaja 2 lata a nawet dolu nie mam zalozone ;/ nie polecam !!! i strasznie drogo ! jeden łuk 2200 zl a kazda wizyta 100 zl..

Ja nosiłam aparat prawie 4l. jeździłam do Gdańska
koszt to 6600żł- (nie urosła mi 2)było bardzo długo
ale zębiska proste i równe

#38 ~Gajowy~

~Gajowy~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 12:49:52

Dobry ortodonta musi mieć dużą praktykę, sama specjalizacja nie nauczy sztuki. Ja zdecydowanie polecam aparaty bezligaturowe ( bez gumek) ból po zmianie drucika nieznaczny przez dwa dni, wizyty co osiem tygodni. Czas wizyty jeżeli wymieniany jest tylko drucik to około 5 min.

Samo prostowanie zębów jest dosyć proste ( kwestia umiejętnego przyklejenia zamków) i to, że widać efekty po trzech miesiącach jest oczywiste ale nic nie znaczy.

Należy jednak pamiętać, że by leczenie było szybkie trwałe i skuteczne czasami trzeba usunąć jakieś zęby przed założeniem aparatu.

Tak naprawdę cała filozofia zaczyna się gdy trzeba spasować górny łuk z dolnym tu jest potrzebna duża wiedza i ogromne doświadczenie w przeciwnym wypadku zaczyna się rzeźbienie w g...nie. Czas leczenia się wydłuża koszty rosną i wtedy widać z jakim ortodontą mamy doczynienia.

Znam przypadek chłopaka który jak sam mówi całe życie nosił jakieś aparaty zdejmowane, stałe trwało to w nieskonczoność dopuki nie pojechał do akademii medycznej gdzie rozwiązano jego problem ( a był poważny) w pół roku.

Dlatego jeżeli decydujecie się na aparat nie paczcie gdzie bliżej, bo dojazdy lub gdzie taniej , bo rachunek końcowy i tak będzie zbliżony a czasu i nerwów nikt wam nie zwróci.

Ja jeżdżę do Gdańska co 8 tygodni i nie żałuję bo widzę , że pani doktor wie co robi.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 13:30:30

Polecam Sopot. ul. Polna. Kto chce ten znajdzie. Rewelacja!

#40 ~Joasia~

~Joasia~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 12:59:00

A ja polecam z czystym sumieniem ortodontkę w Łebie zna się kobita na rzeczy Justyna Adamowicz- Proniewska

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych