Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ortodonta

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~matkaa~

~matkaa~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2009 - 17:07:52

Witam, moje dziecko ma krzywe zęby, jeździmy do Gdyni do ortodonty ponieważ słyszeliśmy, że ten lęborski specjalista potrafi zniszczyć zęby. Dojazdy są jednak kosztowne i męczące (często pęka proteza). Mąż chcę leczyć dziecko u ortodonty w Lęborku przy ul. Słowackiego. Czy ma rację? Jaka jest fachowość lęborskiego lekarza, jakie o nim opinie? Dziękuję za informace :rolleyes:

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2009 - 21:24:20

też jestem zainteresowany ortodontą, ale widocznie w Lęborku nikt nie korzysta z tego lekarza

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2009 - 21:41:57

WITAM.JA KORZYSTAM Z USŁUG LĘBORSKIEGO ORTODONTY I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA .PO TRZECH MIESIĄCACH OD NOSZENIA APARATU WIDAĆ EFEKT .

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 10:27:57

WITAM.JA KORZYSTAM Z USŁUG LĘBORSKIEGO ORTODONTY I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA .PO TRZECH MIESIĄCACH OD NOSZENIA APARATU WIDAĆ EFEKT .

ja tez

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 22:20:48

a ja tyle strasznego pod tym względem słyszałem o Lęborku, sam ze swoim synem jezdżę do Słupska, słyszałem jednak, że ktoś w Wicku zrobił w tym kierunku specjalizację, prawda?

#6 ~karolka_anna~

~karolka_anna~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2009 - 12:15:50

Lęborski ortodonta ze słowackiego a dokładniej ortodontka to bardzo dobry lekarz po załozeniu aparatu bardzo szybko widać efekty

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2009 - 21:49:38

Lęborski ortodonta ze słowackiego a dokładniej ortodontka to bardzo dobry lekarz po załozeniu aparatu bardzo szybko widać efekty

Ludzie, to przecież nie jeat wiedza tajemna. Choć w każdym zawodzie , bez wzglęu na kierunek i dyplom, zdarzają sie dyletańci
Studia nie mają tu nic do rzeczy

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2010 - 20:54:25

Przez dwa lata byłam pacjętką dr K. Na chwilę obecną jestem już po zdjęciu aparatu stałego a w trakcie noszenia aparatu ruchomego w celu nie cofnięcia się wady zgryzu.Z leczenia jestem bardzo zadowolona.Szczerze polecam doktor Hannę K.

#9 ~greyx3~

~greyx3~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2011 - 20:08:13

A ja mam pytanko. Wie ktoś może ile kosztuje ten aparat staly u tej pani dr?

#10 ~Cudowna~

~Cudowna~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2011 - 21:58:35

Ja ze swoim synem jeżdżę do ortodonty w Sierakowicach.
Poleciła mi go nasza pani stomatolog.
Z czystym sumieniem mogę polecić tego pana :)

#11 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 10:50:48

Podbijam - jakie stawki ma pani Hania za aparat stały? Jakie są koszty konsultacji?

#12 ~aparatka~

~aparatka~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 12:33:32

Jak byłam mała(6 lub 7 lat miałam) to chodziłam do doktor, która w/w, tą ze Słowackiego.Nosiłam wtedy aparat ruchomy,a wadę miałam poważną. Zawsze z płaczem wychodziłam, rodzice byli zdruzgotani jej zachowaniem. Nie miła, krzyczała i zawsze miała o coś pretensje. Na korytarzu ludzie z niepokojem siedzieli, dzieci się jej bały. Rodzice z niej zrezygnowali.
Teraz jak ma prywatę to i pewnie stosunek do pacjenta zmieniła. Nie wiem. Nie chcę się wypowiadać na jej temat, bo przez z nią miałam lęki przed jakimkolwiek ortodontą.

Po paru latach, w wieku 21 lat zawzięłam się w sobie i postanowiłam, że kogoś poszukam z polecenia znajomych. I znalazłam Panią doktor w Wejherowie. Obecnie przyjmuje w Redzie. Podaję poniżej link:
http://ortodonta.wejher.pl/?s=kontakt

Pani doktor miła, cierpliwa, a co najważniejsze-delikatna. Wszystko krok po kroku tłumaczy jak całe leczenie będzie przebiegało. Co najważniejsze nie zdziera kasy z pacjenta. Słyszałam, że niektórzy potrafią 3 razy w miesiącu zaprosić na wizytę kontrolną by tylko kasę ściągnąć.

U tej Pani doktor jest inaczej;-)

Aparat miałam jeden łuk, i kosztował wtedy 1.500, 00 zł-teraz cena jest wyższa z tego co wiem ( możliwość zapłaty w ratach przy kolejnych wizytach).Wizyta-50zł. Jak coś się odkleiło w aparacie-mi raz klej puścił- to się dzwoni do doktor i mówi się co się stało i umawia się na wizytę, która jest bezpłatna. Wizyty miałam tak co półtorej miesiąca. Zawsze Pani doktor pyta się czy nie za mocno nie skręciła druciki, czy są jakieś nieudogodnienia, itd.

Nosząc aparat byłam taka dumna, jeszcze bym wróciła do tych czasów. Uważałam, że ,,jeśli chcesz być piękna-to musisz pocierpieć'':P

Dziś się mogę cieszyć pięknym uśmiechem:D

Gdzieś od półtorej roku nie noszę aparatu, i na razie co pół roku jeżdżę na wizytę kontrolną (bezpłatną), bo noszę wkładkę na jeden łuk.

Jak coś to mogę na jakieś pytania odpowiedzieć, jakby ktoś miał takie;-)

P.S. Jak miałam wizyty, to widywałam ludzi z Lęborka, którzy korzystają z usług Pani doktor.

#13 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 18:56:49

czy zdążyło się, że ta Pani ortodonta zniszczyła zęby, jakiemuś pacjentowi?

#14 ~aparatka~

~aparatka~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 19:15:02

czy zdążyło się, że ta Pani ortodonta zniszczyła zęby, jakiemuś pacjentowi?

O jakiego ortodontę Pani pyta?

#15 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 21:08:17

chodzi o lęborskiego ortodonte

#16 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2011 - 00:19:22

Powiem tak: Lębork bardzo drogi zgłosiłam się do ortodonty koszt aparatu 2tyś + wizyty 80zł-prawie dałam się skusić.
Dostałam adres pani w Gdańsku aparat góra dół 1200zł wizyty darmowe.Powiedzcie skąd lęborscy lekarze mają tak wysoki cennik ??

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2011 - 07:18:49

Powiem tak: Lębork bardzo drogi zgłosiłam się do ortodonty koszt aparatu 2tyś + wizyty 80zł-prawie dałam się skusić.
Dostałam adres pani w Gdańsku aparat góra dół 1200zł wizyty darmowe.Powiedzcie skąd lęborscy lekarze mają tak wysoki cennik ??

To aż nie wiarygodne, aby dwa łuki ( góra i dół ) kosztowały 1.200,00zł. To z jakiego drutu one są zrobione? A i wizyty darmowe? Przecież przy każdej wizycie gumeczki się zmienia na nowe, czasami drucik na grubszy lub cieńszy. To wszystko kosztuje. W jaki sposób w takim razie ten lekarz zarabia? Może ta Pani doktor w swym fachu dopiero raczkuje? Dlatego taki cennik?
,,To jest zbyt piękne by było prawdziwe'':P

P.S. Nasi lęborscy lekarze mają takie ceny, ponieważ w Naszym mieście to zbytniego wyboru wśród fachowców to nie ma;/ A muszą się jakoś utrzymać. Dowodem tego jest fakt, że lęborczanie wolą pojechać te kilkadziesiąt kilometrów do Trójmiasta i tam leczyć wady zgryzu niż w Naszym mieście.

#18 ~an~

~an~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2011 - 14:24:42

na słowackiego??BOŻE uchowaj ta kobieta-ANTYPATYCZNA PARTOLINIARA ,NIE ROZWIJA SIE , ROBI JAK ZA STARYCH LAT,HUMORKI MA STRASZNE A CENY KOSMICZNE-BO PRZECIEŻ ONA JEST TU TYLKO JEDNA!!!!!!NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2011 - 15:25:14

Ja ze swoim synem jeżdżę do ortodonty w Sierakowicach.
Poleciła mi go nasza pani stomatolog.
Z czystym sumieniem mogę polecić tego pana :)

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2011 - 16:37:01

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych