Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Orange odpowiada na pytania abonentów :: zobacz komentowany artykuł

PP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~no orange~

~no orange~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 07:49:28

orange? kompletny brak obslugi klienta - w razie awarii dzwonisz calymi dniami bez skutku.... nie polecam.

#2 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 08:31:21

Totalna porażka. Niekompetentni doradcy, kontakt prawie niemożliwy, zmieniają warunki umowy w jej trakcie, dla nich najwazniejsza jest kasa, jedyną rzecz którą robią terminowo to wysyłanie rachunków. Byłem w tej firmie prawie 5 lat,  ale teraz nikomu jej nie polecam.

#3 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 08:37:54

najlepiej wychodzi im wciskanie ubezpieczeń , nie wyrazisz zgody , a dostajesz rachunek do zapłaty , żenujące!!!!!!!!!!!

#4 ~Pawełek~

~Pawełek~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 08:54:05

Orange to syf. Są nastawieni wyłącznie na kasę, cec***e ich kompletny brak szacunku do klienta. Zarówno jeśli chodzi o  internet jak i telefon.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 14:17:51

a   tak na pocieszenie w T-mobile nie jest lepiej....

#6 ~gtt~

~gtt~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 16:44:02

to mi sie calkiem neidawno przytrafilo cos dziwacznego. przyslano mi smsa ze zrywa sie ze mna umowe za naruszenie regulaminu z okreslonego pkt zdaje sie 1.5 w ktrym bylo napisane ze powod "inne naruszenie regulaminu". po paru minutach zablokowano mi mozliwosc wykonywania polaczen. moj nr byl na karte. byl doladowany okolo 40zl w chwili wylaczenia. nikt mnie wczesniej w zaden sposob nie powiadomil ze cos takiego sie stanie. zmienilam siec na inna po okolo 8 latach uzywania tej sieci. i wcale nie zaluje

#7 Bo no

Bo no

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 09:51:19

Orange to najgorsza firma.Nie polecam nikomu.Im chodzi tylko o pieniądze.Przenoszę telefon stacjonarny do innego operatora dużo tańszego i o lepszych usługach.Łącze trzymam tylko ze względu na internet ale też chcę czasem zadzwonić.Abonament "plan na każdą kieszeń" w Orange płacę 32,36zł a za rozmowy tylko ok. 3zł miesięcznie.Jeżeli chodzi o awarie to jest trudny z nimi kontakt a na naprawę trzeba czekać ok 2tyg.Jak była TP to naprawa trwał 1-2 dni.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych