Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

optyk okulary

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 21:57:13

Witam. W Opticonie co prawdanie bylem, lecz ktoregos dnia przeszedlem sie po innych optykachw celu zrealizowania recepty na progresy. Ciszewski i 2 inne ok 1400zl , z podstawowymi soczewkami progresywnymi i fotochromem. Najtaniej bo o kilkaset zlotych mniej bylo w budynku browaru "vision expert" soczewki okularowe z szerokim polem do blizy, fotochrom, powloka hydrofobowa... Badz co badz na razie jestem zadowolony. Co do pierwszych okularow - zawsze jest nieswojo , kwestia przywykniecia. Soczewki? Zmienne czy stale syntetyczne? Wystepuje "objaw" ₩poczucia tzw ciala obcego. Wrocmy do progresow. Mamy na odleglosci bliskie , dalekie i posrednie. Im szerzej do czytania tym lepiej. Jesli ktos sie zdecyduje to ZAWSZE Z FOTOCHROMEM! Bierzcie szary bo szaro-zielony tylko fajnie wyglada.. ew. Brazowy. Te szkla sa jednak dla ludzi np po operacjach czy ze wszczepionymi soczewkami.. sfera i cylindrem na dodatek. Nie jestem zadnym specjalista, lecz mialem sporo wariantow na nosie.. a teraz prosze sobie pomyslec, np. Okulary do dali z foto = ok400 , do dali bez foto ok 200. Progresy.. juz podstawowe kosztuja ok 700 + foto + oprawka.. - podstawowych nie bierzcie. Oczy sie mecza szybko i glowa czesto boli ;)

#22 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 21:57:52

Witam. W Opticonie co prawdanie bylem, lecz ktoregos dnia przeszedlem sie po innych optykachw celu zrealizowania recepty na progresy. Ciszewski i 2 inne ok 1400zl , z podstawowymi soczewkami progresywnymi i fotochromem. Najtaniej bo o kilkaset zlotych mniej bylo w budynku browaru "vision expert" soczewki okularowe z szerokim polem do blizy, fotochrom, powloka hydrofobowa... Badz co badz na razie jestem zadowolony. Co do pierwszych okularow - zawsze jest nieswojo , kwestia przywykniecia. Soczewki? Zmienne czy stale syntetyczne? Wystepuje "objaw" ₩poczucia tzw ciala obcego. Wrocmy do progresow. Mamy na odleglosci bliskie , dalekie i posrednie. Im szerzej do czytania tym lepiej. Jesli ktos sie zdecyduje to ZAWSZE Z FOTOCHROMEM! Bierzcie szary bo szaro-zielony tylko fajnie wyglada.. ew. Brazowy. Te szkla sa jednak dla ludzi np po operacjach czy ze wszczepionymi soczewkami.. sfera i cylindrem na dodatek. Nie jestem zadnym specjalista, lecz mialem sporo wariantow na nosie.. a teraz prosze sobie pomyslec, np. Okulary do dali z foto = ok400 , do dali bez foto ok 200. Progresy.. juz podstawowe kosztuja ok 700 + foto + oprawka.. - podstawowych nie bierzcie. Oczy sie mecza szybko i glowa czesto boli ;)

#23 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 21:58:27

#24 rama

rama

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 09:01:10

U mnie zawsze z fotochromem. Zwykłe - zbyt się odbija światło.

#25 Lanna

Lanna

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 13:03:22

Racja, też takie mam, a dodatkowo jeszcze mam bardzo wrażliwe oczy i niestety muszę je ciągle chronić przed światłem.

#26 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 12:48:09

Polecam wszystkim Ciszewskiego, za każdym razem jestem miłe zaskoczona z obsługi i rabatów. Gdy coś mi się stało z okularami nawet nic nie zapłaciłam a było to z mojej winy... polecam wszystkim

#27 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 12:48:39

Polecam wszystkim Ciszewskiego, za każdym razem jestem miłe zaskoczona z obsługi i rabatów. Gdy coś mi się stało z okularami nawet nic nie zapłaciłam a było to z mojej winy... polecam wszystkim

#28 prr

prr

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 09 marzec 2020 - 11:45:09

Polecam zorientowac się czy nie macie blisko salonu Trendy Opticians. 

https://trendyopticians.pl/

Moim zdaniem jest to jedno z najlepszych miejsc jeśli potrzebujesz nowych okularów. Na miejscu jest możliwośc wykonania badania wzroku za kilka złotych przy okazji kupienia nowych oprawek,a warto bo badanie wykonywane jest bardzo dokładnie (wcześniej badałam się wiele razy u okulisty i jednak badanie u optometrysty jest dokładniejsze). 
Niesamowicie fachowa obsługa, która pomoze dobrać odpowiednie oprawki. Poza tym wybór wyjątkowych modeli oprawek a do tego świetna atmosfera - naprawde warto jest zapytać sie kogoś z boku jakie oprawki będą do nas pasowały. 

Użytkownik prr edytował ten post 30 marzec 2020 - 08:22:03

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych