Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

optyk okulary

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gabrysia~

~Gabrysia~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 22:21:10

Witam wszystkich forumowiczów:)
Mam do Was pytanko. Czy robił ktoś okulary w optyku vis a vi LO1 na Zwyciestwa? Słyszałam ze ma dobre opinie a sama musze zrealizować receptę i byłam tam, mają świetny wybór i w drugim sklepie na Staromiejskiej tez maja punkt i super wybór ale co z jakością? Ktoś już to może sprawidzil? Dzieki z góry za pomoc!!!

#2 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 23:11:19

Mam do Was pytanko. Czy robił ktoś okulary w optyku vis a vi LO1 na Zwyciestwa? Słyszałam ze ma dobre opinie a sama musze zrealizować receptę i byłam tam, mają świetny wybór i w drugim sklepie na Staromiejskiej tez maja punkt i super wybór ale co z jakością? Ktoś już to może sprawidzil? Dzieki z góry za pomoc!!!

#3 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 23:18:46

Też jestem zainteresowana, byłam w pasażu , na armi krajowej i u Ciszewskieo ale ceny mnie pogoniły, w tym chyba opticonie na staromiejskiej mają ceny atrakcyjne ale słyszałam od 2 osób że z jakością tak sobie, poczekam na opinie.

#4 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 00:04:42

Witam Panie. Robiłem okulary w Opticonie na Zwycięstwa dwa lata temu, mam je do dziś i są w świetnym stanie, aczkolwiek do pedantów okularowych nie należę.Miałem mały problem z usznikiem ale zamówiono mi nowy i nic nie płacilem mimo że po gwarancji.Żona u Ciszewkskiego kiedyś za wymianę jednego noska zapłaciła krocie, przesada! Córka kupuje tam soczewki i faktycznie ceny rewelacja. Myśle więc, że wreszcie pożądny optyk w mieście. Ja moge polecić.

#5 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 07:50:35

Ja od lat robie okulary u Ciszewskiego.Wytrzymuja lata cale,wcale nie biora kroci za naprawe,a obsluga bardzo mila.Polecam z czystym sumieniem. Dodam,ze ceny maja bardzo zroznicowane,

#6 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 10:07:25

Opticon ma RayBana czego nie ma żaden inny optyk. RayBan ma super okulary słoneczne. Polecam tą marke

#7 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 23:18:55

Co z tym optykiem kolo Kebaba? Jest zamkniety a jak ide na druga strone ulicy to juz 2 razy tez zamkniete i to krotko po 10. Mam do reklamacji okulary. Nigdzie nie ma do nich numeru tel. Moze ktos pomoc?

#8 ~Okularnica :)~

~Okularnica :)~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 17:49:14

(59) 862-21-02 taki nr znalazłam w Internecie :) ale skoro pisze Pan, że jest zamknięte, to nikłe szanse, że można się będzie dodzwonić:( dziwne, bo jakieś namiary powinny być na pieczątce z koperty po zleceniu jaką dostał Pan razem z okularami:) przynajmniej ja tak mam:) co prawda robiłam okulary w Opticonie ( naprawdę gorąco polecam - fachowo, szybko i fajnie potrafią doradzić ) mam 3pary;D jestem studentką, więc dostałam 20%rabatu;D muszę się jeszcze wybrać na Staromiejską bo słyszałam, że tam też mają salon:) wie ktoś gdzie dokładanie się znajduje?;> a co do Pana problemu Panie Zbyszku to nie wiem co poradzić, może uda się dodzwonić na ten nr, który podałam:) powodzenia z reklamacją życzę:):):)

może warto zmienić optyka?:):):)

#9 ~Bozena~

~Bozena~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 15:21:57

Potrzebuję namiar na Panią która uczy soczewek na ul. Staromiejskiej. blondynka, strasznie miła i sympatyczna. Nr który mam 601084702 jest nieaktywny :( Byłam miesiąc temu na nauce ale potrzebuje umówić syna. Mam jeszcze pytanko czy ktos wie gdzie przyjmuje dr Szafran??? Pozdrawiam

#10 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 17:33:42

Ja mam okulary z opticona , widzę lepiej ale... coś mi nie pasuje, nie wiem o co chodzi,są to moje pierwsze patrzałki a więc trudno mi powiedzieć czy zle wypisana recepta czy złe szkła zamontowane ;-)

#11 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 18:27:44

Byc moze to z powodu ze Twoje pierwsze okularki i sie przyzwyczaisz, ja tez tak mialam. Ale gorzej jak zle Ci recepte ktos przepisal to wtedy musisz wrocic na badanie. Kiedys Rąbalski pomylil sie i wypisal mi plusy zamiast minusy!!! To bylo straszne, krecilo mi sie w glowie az sie okazalo ze recepta zla. Tez robie okulary w Opticonie i jestem zadowolona bardzo. Kasiu idz tam i powiedz jaki masz problem a mysle ze Ci doradza co zrobic.

#12 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 20:28:10

Nr ktory znalazlam w internecie do Opticona to 695245655.

#13 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2011 - 13:46:41

Poszukuję dobrego optyka w Leborku. Mieszkam w Łebie więc zależy mi też co by dość szybko. Mam do zrobienia okulary i chcę coś fajnego i modnego. Co polecilibyscie?

#14 ~Stanislawa~

~Stanislawa~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 10:20:14

Witam wszystkich okularników :) Mam pytanie. Zamierzam zakupić okulary progresywne. Czy miał juz ktoś z Was doświadczenie z takimi? Prosze o rade bo opini sporo i waham się z tym zakupem :)
z gory dziękuje

#15 ~Aśka~

~Aśka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 14:07:29

Gdzie mogę zrobić badanie na soczewki kontaktowe? Poradzi ktoś? Pilne!

#16 PolskiOptyk

PolskiOptyk

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 10:39:15

Gdy pierwszy raz założyłam moje pierwsze okulary to też miałam wątpliwości, czy aby na pewno okulista przepisał mi dobrą receptę. Teraz kupuję kolejne w sklepie internetowym http://www.polskioptyk.pl/. Chcę postawić trochę bardziej na wygląd, a tam mają duży wybór świetnych oprawek.

#17 ~Regina~

~Regina~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 16:16:42

Ja ostatnio kupiłam Ray Bana u Ciszewskich, mają duży wybór szczególnie teraz po remoncie. Polecam Pana Ciszewskiego, a w szczególności córkę, która profesjonalnie doradzila mi ostatnio przy wyborze odpowiednich progresów. Podejrzewam że takich pomiarów jakie wykonuje ten optyk nie ma nigdzie. Sprzęt najwyższej klasy Zeissa, wiem bo od lat zajmuję się optyką ze względu na moją pasję fotografowanie. Jeśli chodzi o ceny to mają zróżnicowane, kupowałam do chodzenia okulary Tommy Hilfigera i jak za markę wiadomo że trzeba zapłacić, ale mój mąż robił do czytania i kupił ramkę za 40 zł więc to nie jest chyba dużo. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 11:48:07

Dr Szafran przyjmuje na Armii Krajowej w bloku na dawnej stacji meteorologicznej. Też kupiłam Tony Hilfigera, oprawki super ale szkła na dal z ochroną przeciwsłoneczną już kiepskie a byłam w marcu. Optyk u którego pracuje pani Szafran chyba nie taki dobry jak doktor :)

#19 ~Dominika1985~

~Dominika1985~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 13:55:45

Regina potwierdzam okulary tylko u Ciszewskich, raz poszłam w Gdańsku bo namówiła mnie głupia reklama i to było tylko wyrzucenie pieniędzy. 

#20 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 21:56:22

Witam. W Opticonie co prawdanie bylem, lecz ktoregos dnia przeszedlem sie po innych optykachw celu zrealizowania recepty na progresy. Ciszewski i 2 inne ok 1400zl , z podstawowymi soczewkami progresywnymi i fotochromem. Najtaniej bo o kilkaset zlotych mniej bylo w budynku browaru "vision expert" soczewki okularowe z szerokim polem do blizy, fotochrom, powloka hydrofobowa... Badz co badz na razie jestem zadowolony. Co do pierwszych okularow - zawsze jest nieswojo , kwestia przywykniecia. Soczewki? Zmienne czy stale syntetyczne? Wystepuje "objaw" ₩poczucia tzw ciala obcego. Wrocmy do progresow. Mamy na odleglosci bliskie , dalekie i posrednie. Im szerzej do czytania tym lepiej. Jesli ktos sie zdecyduje to ZAWSZE Z FOTOCHROMEM! Bierzcie szary bo szaro-zielony tylko fajnie wyglada.. ew. Brazowy. Te szkla sa jednak dla ludzi np po operacjach czy ze wszczepionymi soczewkami.. sfera i cylindrem na dodatek. Nie jestem zadnym specjalista, lecz mialem sporo wariantow na nosie.. a teraz prosze sobie pomyslec, np. Okulary do dali z foto = ok400 , do dali bez foto ok 200. Progresy.. juz podstawowe kosztuja ok 700 + foto + oprawka.. - podstawowych nie bierzcie. Oczy sie mecza szybko i glowa czesto boli ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych