Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Oprogramowanie magazynowe

magazyn oprogramowanie program magazynowy lomag

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Longint

Longint

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 12:45:22

Do lepszego funkcjonowania magazynów, niezbędne jest wykorzystanie niezawodnego oprogramowania. Program magazynowy LoMag poprawia efektywność pracy i pomaga w zarządzaniu magazynami. Jest bardzo łatwy w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs. 

Podstawowe funkcje:

- tworzenie dokumentów: PZ, WZ, przecena, remanent, korekta, arkusz spisowy
- projektowanie własnych etykiet 
- tworzenie raportów 

- segregacja i numeracja dokumentów

- obsługa kolektorów danych, drukarek etykiet, czytników kodów kreskowych
- możliwość pracy na wielu niezależnych stanowiskach

#2 malinarek70

malinarek70

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 18:13:41

W naszym sklepiku używamy FINECO SOFTWARE SPRZEDAŻ I MAGAZYN. Bardzo przyjemnie i intuicyjnie się pracuje na tym. Współpracuje z czytnikiem kodów i drukarką fiskalną więc nie ma problemu. Elegancko pilnuje stanów ilościowych. 

#3 ~dabnn~

~dabnn~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 15:23:35

Będę polecał i chwalił program Lomag (o ten mi chodzi:lomag.pl). Wszystko działa bezawaryjnie, sprawnie, bezproblemowo. Przez 12 miesięcy dostaje się u nich wsparcie techniczne, także zanim się człowiek tak do końca nie wdroży w działanie systemu to można liczyć na pomoc (i faktycznie dwa razy potrzebowałem pomocy, to nie było problemów z kontaktem i szybkim feedbackiem).

#4 Robert98

Robert98

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 08 luty 2019 - 09:06:54

Muszę się z wami zgodzić że odpowiednie oprogramowanie to podstawa sprawnie działającego magazynu. Osobiście zdecydowałem się na darmową wersję programu Weaver WMS

ale jestem bardzo zadowolony i myślę o wykupieniu licencji. Warto sprawdzić ich ofertę https://sklep.hdwr.p...ENCJA-1-ROK/143 może wam też będzie odpowiadać. 

#5 ~dabb~

~dabb~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 15:36:24

Dużo jest różnych programów magazynowych i trzeba uważać, ostrożnie dobierać, bo duży wybór wcale nie oznacza dużej jakości. Mi się sprawdza Lomag – lomag.pl. Ma te funkcjonalności które są potrzebne, mało bajerów, ale za to wszystko co potrzeba do sprawnej realizacji zamówień i ewidencji towarów.

#6 miki001

miki001

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 20:24:20

Muszę się zgodzić z powyższą opinią na rynku jest naprawdę spory wybór oprogramowania więc wybór nie jest łatwy. Fajnie że można większość z programów sprawdzić w wersji darmowej. Ja zdecydowałem się na polecany już na tym forum Weaver WMS https://weaversoft.pl/produkty/ mam kontrolę nad magazynem i sprzedażą. Dla mnie ważna była integracja ze sklepem online i kurierem teraz wszystko ze sobą współdziała.

#7 puladogaver

puladogaver

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 11:25:04

Korzystając z takiego oprogramowania warto mieć w swojej firmie informatyka lub zlecić to firmie zewnętrznej dot. outsourcing it gdynia, w razie jakichkolwiek awarii systemu mamy szybką pomoc specjalistów, którzy naprawią usterkę.

#8 IGN123

IGN123

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 10:41:06

Mimo iż na rynku jest duży wybór oprogramowania, to nie każde się sprawdza. Do firm produkcyjnych polecam serdecznie ten program: http://cfi.pl  Działa bardzo sprawnie i szybko a na dodatek jest prosty w obsłudze. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: magazyn, oprogramowanie, program magazynowy, lomag

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych