Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Oprogramowanie magazynowe

magazyn oprogramowanie program magazynowy lomag

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Longint

Longint

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 12:45:22

Do lepszego funkcjonowania magazynów, niezbędne jest wykorzystanie niezawodnego oprogramowania. Program magazynowy LoMag poprawia efektywność pracy i pomaga w zarządzaniu magazynami. Jest bardzo łatwy w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs. 

Podstawowe funkcje:

- tworzenie dokumentów: PZ, WZ, przecena, remanent, korekta, arkusz spisowy
- projektowanie własnych etykiet 
- tworzenie raportów 

- segregacja i numeracja dokumentów

- obsługa kolektorów danych, drukarek etykiet, czytników kodów kreskowych
- możliwość pracy na wielu niezależnych stanowiskach

#2 malinarek70

malinarek70

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 18:13:41

W naszym sklepiku używamy FINECO SOFTWARE SPRZEDAŻ I MAGAZYN. Bardzo przyjemnie i intuicyjnie się pracuje na tym. Współpracuje z czytnikiem kodów i drukarką fiskalną więc nie ma problemu. Elegancko pilnuje stanów ilościowych. 

#3 ~dabnn~

~dabnn~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 15:23:35

Będę polecał i chwalił program Lomag (o ten mi chodzi:lomag.pl). Wszystko działa bezawaryjnie, sprawnie, bezproblemowo. Przez 12 miesięcy dostaje się u nich wsparcie techniczne, także zanim się człowiek tak do końca nie wdroży w działanie systemu to można liczyć na pomoc (i faktycznie dwa razy potrzebowałem pomocy, to nie było problemów z kontaktem i szybkim feedbackiem).

#4 Robert98

Robert98

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 08 luty 2019 - 09:06:54

Muszę się z wami zgodzić że odpowiednie oprogramowanie to podstawa sprawnie działającego magazynu. Osobiście zdecydowałem się na darmową wersję programu Weaver WMS

ale jestem bardzo zadowolony i myślę o wykupieniu licencji. Warto sprawdzić ich ofertę https://sklep.hdwr.p...ENCJA-1-ROK/143 może wam też będzie odpowiadać. 

#5 ~dabb~

~dabb~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 15:36:24

Dużo jest różnych programów magazynowych i trzeba uważać, ostrożnie dobierać, bo duży wybór wcale nie oznacza dużej jakości. Mi się sprawdza Lomag – lomag.pl. Ma te funkcjonalności które są potrzebne, mało bajerów, ale za to wszystko co potrzeba do sprawnej realizacji zamówień i ewidencji towarów.

#6 miki001

miki001

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 20:24:20

Muszę się zgodzić z powyższą opinią na rynku jest naprawdę spory wybór oprogramowania więc wybór nie jest łatwy. Fajnie że można większość z programów sprawdzić w wersji darmowej. Ja zdecydowałem się na polecany już na tym forum Weaver WMS https://weaversoft.pl/produkty/ mam kontrolę nad magazynem i sprzedażą. Dla mnie ważna była integracja ze sklepem online i kurierem teraz wszystko ze sobą współdziała.

#7 puladogaver

puladogaver

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 11:25:04

Korzystając z takiego oprogramowania warto mieć w swojej firmie informatyka lub zlecić to firmie zewnętrznej dot. outsourcing it gdynia, w razie jakichkolwiek awarii systemu mamy szybką pomoc specjalistów, którzy naprawią usterkę.

#8 IGN123

IGN123

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 10:41:06

Mimo iż na rynku jest duży wybór oprogramowania, to nie każde się sprawdza. Do firm produkcyjnych polecam serdecznie ten program: http://cfi.pl  Działa bardzo sprawnie i szybko a na dodatek jest prosty w obsłudze. 

#9 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 13:11:47

Zdecydowanie polecam program do obsługi magazynu lomag. Sprawdź na stronie lomag.pl. Mi się bardzo podobał, bo po pierwsze można rozpocząć za darmo, po drugi program jest dopracowany, interfejs jest bardzo czytelny. Warto według mnie go przetestować.

#10 Barneya

Barneya

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 15:16:16

Również prowadzę swój własny magazyn, wykonujemy różne pomiary i badania. Zastanawiam się nad zainwestowaniem w nowoczesne wagi. W oko wpadła mi waga płozowa 

https://www.moga.pl/...myslowe-plozowe jak myślicie, czy to usprawniłoby działanie firmy? Lakierowane wagi płozowe z miernikiem na kablu - takie urządzenia najbardziej mnie interesują. 

Użytkownik Barneya edytował ten post 14 sierpień 2019 - 15:16:34

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: magazyn, oprogramowanie, program magazynowy, lomag

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych