Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Oprogramowanie do magazynu

lomag magazyn program magazynowy oprogramowanie magazynowe oprogramowanie

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Longint

Longint

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 20:57:48

Jeżeli potrzebujecie oprogramowania, które pozwoli wam w prosty sposób zarządzać magazynami, to zapoznajcie się z ofertą programu magazynowego LoMag. 
Oprogramowanie jest niezwykle proste w obsłudze. Zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że program jest intuicyjny, a przy tym bardzo funkcjonalny. Do dyspozycji mamy wiele niezbędnych narzędzi, takich jak tworzenie i edycja dokumentów, projektowanie własnych etykiet produktów, generowanie raportów. Program obsługuje również drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych i kolektory danych. Użytkownicy mają możliwość pracy na wielu niezależnych stanowiskach.
Więcej informacji możecie znaleźć na stronie: http://www.lomag.pl/

#2 kolek

kolek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 11:10:52

Teraz bez takiego oprogramowanie magaznu ani rusz w dużym składzie. Oprogramowania do magazynu to wygodna sprawa.

#3 adamasd

adamasd

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 luty 2018 - 09:22:36

Oprogramowanie to podstawa. W dzisiejszych czasach nie ruszysz bez takich podstaw. Zarządzanie towarem to już nie zajęcie tylko dla człowieka nawet w małym sklepie lokalnym ciężko byłoby działać bez sytemu magazynującego. http://interesujacy....zasowy-magazyn/

Tutaj będzie wszystko lepiej opisane.

#4 ~davvv~

~davvv~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 15:35:30

Jak do wszystkiego, czyli ewidencji towarów, cen, kontrahentów szukasz programu magazynowego to ewentualnie lomag.pl. Od ponad 6 lat używam, stale się rozwija. Terminowo wprowadzili rozwiązania pod JPK. Dokumenty przejrzyste, radzi sobie z dużą bazą użytkowników i ogranicza mocno papierkową robotę.

#5 Robert98

Robert98

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 08 luty 2019 - 09:17:09

To prawda nie wyobrażam sobie prowadzania magazynu bez odpowiedniego wsparcia odpowiedniego oprogramowania. Niesamowicie zmieniło to system pracy i wydajność. Osobiście korzystam z sprzętu i oprogramowania firmy HDWR https://sklep.hdwr.p...rogramowanie/98. Warto spróbować , mają dostępną również wersje darmową. Ja jestem zadowolony i mogę polecić. 

#6 Anita Majewska

Anita Majewska

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 luty 2019 - 11:14:53

Dziękuję za pomoc dobre oprogramowanie:)

#7 ~Jozef~

~Jozef~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 15:09:48

Polecam program Lomag - bardzo dobry

#8 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 18:45:28

Niu to jest prawdziwa Krowa, ale nic z tego, bo widze ze fujara mi zmiekla i tyle z tego.  :(

#9 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 15:37:03

Cześć. Jestem na świeżo po zainstalowaniu nowego programu magazynowego Lomag i pierwsze wrażenia są na plus. Łatwo się połapać, zwłaszcza dla takiego nowicjusza jak ja, który jeszcze nigdy nie prowadził sklepu, nie musiał organizować zamówień, faktur, ewidencjować towaru itd. Program jest do sprawdzenia na lomag.pl .

#10 Dunka09

Dunka09

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 11:17:47

Pracowałam już na wielu programach, zarówno tych darmowych jak i płatnych, bo szukałam idealnego oprogramowanie do piekarni i zostaję przy SQLogic. Wszystko jest w jednym miejscu, dostawy, analizy sprzedaży, księgowość, crm. Kontakt z serwisem jest niezwykle szybki,. nie wiem czy u nich tyle osób pracuje czy co, ale warto wybrać ten program :)

#11 miki001

miki001

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 20:30:22

Wybór oprogramowania zależy od wielu indywidualnych kwestii.dostępne na rynku programu pozwalają każdemu znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Dobrą opcja jest wypróbowanie darmowych wersji np https://weaversoft.p...am-magazynowy/

ktoś wyżej polecał tą firmę na razie jestem w fazie testów ale wygląda obiecująco.

#12 ~dariukk~

~dariukk~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 13:33:55

Można całościowo zarządzać dowolnym magazynem przez Lomag. Bardzo sobie chwalę ten program. Mieliśmy w firmie już kilka różnych i dopiero na tym nie traci się czasu, nie wyskakują jakieś błędy, można szybko i w prosty sposób edytować dokumenty, kontrahenci też zadowoleni z tych zmian.

#13 KarolinaFel

KarolinaFel

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 30 maj 2019 - 19:50:05

Do zarządzania łańcuchem dostaw tylko systemu od sidgroup (www)! Polecam zapoznać się z ofertą, tym bardziej że oferują nie tylko programy do obsługi magazynów, ale także systemy raportowania/wspomagające kadry- a te przecież, również funkcjonują w firmie :)

#14 farah557

farah557

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 14:04:51

Cały osprzęt, kamerym alarmy i inne zleciłem firmie http://axmex.pl

Gwarancja i serwis w dobrej cenie

#15 IGN123

IGN123

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 10:38:54

Świetnym programem do zarządzania magazynem jest http://cfi.pl W momencie, kiedy kończy się jakiś produkt w magazynie, to wysyłane jest automatycznie informacja do działu produkcyjnego o konieczności wytworzenia. Za jego pomocą można sprawdzać aktualny stan magazynu, a także sprawdzać, co statystycznie zostało najczęściej sprzedawane. Polecam !

#16 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 12:15:07

W naszej firmie używamy programu Lomag i jestem bardzo zadowolony. Podstawowe zalety są takie, że program jest bardzo prosty w obsłudze, intuicyjny a do tego bardzo nam ułatwił pracę. Podejrzewam, że w waszej firmie się również sprawdzi dobrze.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lomag, magazyn, program magazynowy, oprogramowanie magazynowe, oprogramowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych