Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oprogramowanie do kadr i płac online - jakie?

oprogramowanie do kadr i płac system online firma

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aleksanderT~

~aleksanderT~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 10:03:52

Może będziecie w stanie polecić mi jakieś oprogramowanie, które umożliwiałoby rozliczanie pracowników, robienie raportów itp. Firmę prowadzę od niedawna, mam kilku pracowników, także myślę, że takie rozwiązanie w zupełności by mi wystarczyło. 

#2 ~damianbe~

~damianbe~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:29:06

Wfirma.pl/kadry-i-place - jak dla mnie jeden z lepszych systemów do rozliczania pracowników, ewidencji czasu pracy itp. Ma pełną integrację z eZUS-em, koszty nieduże, a rozwiązanie praktyczne. Przetestowanie programu nic nie kosztuje.

#3 ~gregoryyy~

~gregoryyy~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 20:13:20

Wfirma ma dobre program do zarządzania firmą.

#4 DariaPaulak

DariaPaulak

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 08:25:16

Sidgroup oferuje ciekawe rozwiązania (www), moja firma korzysta z ich programu. pomaga on przede wszystkim prowadzić ewidencję, odhaczać wnioski urlopowe, kontrolować czas pracy związany z delegacjami. Jest też przydatny do prowadzenia rozliczeń. Jednak jeśli prowadzisz firmę od niedawna i masz kilku pracowników, w pierwszej kolejności przelicz sobie koszty- porównaj wydatek, z ew. korzyściami. 

#5 Ernest321

Ernest321

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 12:36:20

Your company has knowledge of sms\email software developing? That will be a great thing for my marketing startup. Right now I am using SMS services from the company that provides me called testelium API. Thanks in advance

Użytkownik Ernest321 edytował ten post 23 kwiecień 2019 - 12:36:30

#6 Ernest321

Ernest321

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 16:25:35

There are many email service providers who are very fine when it comes to effective email marketing. As a professional marketer with years of experience, I can list down the top ones for you. Check massmailsoftware products

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oprogramowanie do kadr i płac, system online, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych