Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Oprogramowanie dla gabinety dentystycznego


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Malwa2

Malwa2

    Nowy

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 lipiec 2019 - 15:35:10

Co sądzicie o wprowadzaniu ulepszeń/usprawnień w postaci elektronicznych systemów rejestracji? Uważacie, że to zbędny koszt? Egabinet oferuje systemy dedykowane specjalnie dla przychodni (źródło), w sumie to dziwie się jak funkcjonują przychodnie/gabinety, które nie posiadają oprogramowania.

Może ktoś z obecnych mógłby się wypowiedzieć na temat funkcjonalności tego typu rozwiązań.#2 ~delay~

~delay~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 22:42:08

Jak najbardziej, każda szanująca się przychodnia powinna udostępniać możliwość rejestracji online - np. formularz na stronie www czy mailowo. Z tym że aby potem było łatwo to obsługiwać to potrzebne jest jakieś narzędzie, ja myślę że Medidesk w tym akurat by się sprawdził. To bardzo prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca monitorować w czasie rzeczywistym zgłoszenia od pacjentów pochodzące właśnie z wyżej wymienionych kanałów, także rejestruje połączenia telefoniczne w tym nieodebrane. Dlatego jest taka przydatna, bo łatwo zorganizować sobie pracę i obsłużyć wszystkim zainteresowanych pacjentów#3 ~Krrytsttynnna~

~Krrytsttynnna~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 07:59:07

Dokładnie, u nas też działa aplikacja Medidesk. Szybko idzie ogarnąć jej funkcjonowanie a naprawdę ułatwia wszelkie kwestie związane z rejestracją. U nas zaczęło się od darmowego audytu od nich, zbadali gdzie najczęściej popełniane są błędy, co nie funkcjonuje jak trzeba itd. Wiele to dało, bo wiemy na co zwracać uwagę a teraz z aplikacją to już w ogóle dobrze się pracuje. 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych