Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

opinie o psychologach w Lęborku

71 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:36:50

W Lęborskim szpitalu w poradniach jest możliwość wizyty u psychiatry, psychologa. Grzenkowicz ponoć też tam przyjmuje

#62 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 19:47:43

A jaki jest koszt wizyty prywatnej u psychologa? Jakie ceny mieliście?

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 19:57:52

Przecież na rm polega aby z kazdego wariata zrobic i na leki dać, im więcej pod kontrola sądownicza i policyjną tym bardziej nic do powiedzenia nie będa mieli ludzie co sa mądrzy i chcą zmaian dla Polski, przecież mozna każdemu niewygodnemu wmówic ze jest nikim i jest psychiczny , a wtedy można tak znieslawić ,że nie ma czlowiek wejsć bo patrza juz z góry po wczesniejszym znieslawieniu i kłamstwach, o to chodzi aby dana osoba nie miała glosu mimo ze pokończyła dana osoba szkoły, trzeba zniszczyc, smiac się , bo tak działa jeszcze komuna, przeciwko PiS, ci co sa źli , pomawiają ,kłamią, oczerniają, poniżaja to sa na piedestale a Ci co prawde chca przekazac sa nikim, i wedlug nich trzba zniczyć,nie dac szansy na nic.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 20:05:07

A jaki jest koszt wizyty prywatnej u psychologa? Jakie ceny mieliście?

idz idz nie wstydz sie , a później będa ciebie nisczyć i kłamać , bo o to chodzi komunistom, a ty tylko pokaz im, a wtedy maja ciebie bo przecież cis z tobą będzie nie tak wedlug nich, bo maja haczyk na ciebie...wiesz kazdy ma problemy chwilowe, każdy ma za to mózg aby rozwiazywac je samemu, przespij się , ale nie daj im powodów abys później nie żalował ,bo wszystko co powiesz bedzue uzyte przeciwko tobie, i żadne slowa komunisci nie cha slyszec ,bo ich racja się liczy, ich dno, i ich kłamstwa.Dam ci dobra rade usmiechaj się, bądz szczerym czlowiekiem.Z jazdej strony jesteśmy szpiegowni, a ludzie tak daja sobą manipulować.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 13:52:04

Witam, ceny wizyt różnią się. U dobrego specjalisty to średnio ok 100zł Dobrze aby ten specjalista też był psychoterapeutą i to z certyfikatem. Mamy wtedy pewność, że robi dobrą robotę, bo z tego co wiem, to żeby uzyskać certyfikat psychoterapeuty to trzeba się nagimnastykować  :)

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 17:24:27

ja polecam dobrego psychoterapeutę psychoterapia.top :))

#67 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 13:24:39

Grzenkowicz

#68 ~Mafioza~

~Mafioza~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 21:46:04

Sosw w Lęborku to żenada psycholog tej szkoły nie umi doradzić miałem problemu zawodowe wepchala mnie do szkoły psypasabiajacej do pracy żenada ale cóż nie udało jej się do końca mnie pokonać załatwiłem szkole w Gdyni skończyłem w Gdyni i jestem zadowolony dumny z siebie

#69 ~Mafioza~

~Mafioza~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 21:47:06

Sosw w Lęborku to żenada psycholog tej szkoły nie umi doradzić miałem problemu zawodowe wepchala mnie do szkoły psypasabiajacej do pracy żenada ale cóż nie udało jej się do końca mnie pokonać załatwiłem szkole w Gdyni skończyłem w Gdyni i jestem zadowolony dumny z siebie

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 14:11:30

ja od siebie mogę polecić psychoterapia.top

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:38:37

szukam opinii na temat wroclaw-psychoterapia.com.pl, ktoś coś może? pilne!

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 14:02:43

W Lęborskim szpitalu w poradniach jest możliwość wizyty u psychiatry, psychologa. Grzenkowicz ponoć też tam przyjmuje

O tochodzi, właśnie oto chodzi, od szkół robią z Polaków problematycznych, prowokują polskojęzyczni, zabierają Polakom prace, w szkołach niszczą zdolnych, a potem chcą do psychologów, przeciez w szkolach trzrba bylo na sile uczyc sie ruskiego, wiec popatrzmy ile zostało ruskich.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych