Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

opinie o psychologach w Lęborku

71 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~John Berlin~

~John Berlin~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2013 - 20:13:04

nie tlumacz sie wstyd to naturalny odruch ludzki. nie pytaj tylko pisz to beda odpisywac.pamietaj jednak ze nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie.moze to Janek z II b ktory wpisuje nazwisko swojego rodzica bo chce go zareklamowac lub ktos kogo kolegi kolezanka leczyla sie u doktora x i go poleca. nie rozumiem tego zachwutu i pokladu nadzei w forumowych prosbach o pomoc. jakbys wyszla jednak z domu to moze bys tez zauwazyla ludzi z Leborka ktorzy nie sa zacofani i psycholog to niest dla nich cos strasznego.

Noż kurczaki pieczone! Edytowali mi posta! Słyszałem o numerach, które opisałaś/-eś i pod tym względem się z tobą zgodzę. Nie można było od razu tak napisać, zamiast określać kogoś mianem zdesperowanego na życie? Od razu jest inna rozmowa bez niepotrzebnych przepychanek i kłótni. Ale po pierwsze: to, że jakiś tam Janek z II B tak postępuje, to nie znaczy, że wszyscy idą w jego ślady. Po drugie: na podstawie kilku napisanych zdań na forum jesteś w stanie określić, czy ktoś wychodzi z domu, czy nie? No, błagam! Po trzecie: piszesz, że im więcej w sieci pozytywnych opinii na temat jakiegoś lekarza, tym bardziej utwierdzasz się w przekonaniu, że to konował. A jeśli w necie jest dużo opinii negatywnych, to według ciebie taki lekarz jest OK? Myślisz, że warto się wybrać do niegp? Jeśli tak, to jesteś w błędzie. Poczytaj sobie, co sądzą ludzie na temat panów: R( .................. ), M(...................... ), S(............... ), P( ..................... ) - przeważają opinie negatywne. Następnie spotkaj się ze znajomymi i skonsultuj z nimi pozyskane informacje. Albo zrób na odwrót - kolejność zależy od ciebie. Jestem pewien, że większość powie ci to samo, co jest napisane w necie. O dwóch pierwszych panach, których wymieniłem wyżej, niepochlebne legendy krążyły, zanim jeszcze internet dotarł do Lęborka. I jak myślisz? Skąd pozyskałem takie informacje? Od znajomych - tak, rozmawiałem z nimi na żywo i nadal to robię, zanim pójdę do jakiegoś lekarza. Ale czasem na forum też zajrzę i nie widzę nic w tym złego. Zatem bardzo cię proszę, nie próbuj mi wmawiać, że nie wychodzę z domu. I po czwarte: pamiętaj, że nie ma ludzi nieomylnych. Gadasz z kimś ze znajomych w realu i mówisz, że chcesz się wybrać do chirurga. Dana osoba poleca ci np. pana C(...................... ). Mówi, że była u niego, że bardzo jej pomógł. Ale ty po wizycie u niego możesz być rozczarowana. Nigdy nie masz stuprocentowej pewności czy dobrze trafisz. No cóż. Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że tym razem tego nie wykasują.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 29 wrzesień 2013 - 20:51:03
Ochrona danych osobowych.

#42 ~porada psychiczna~

~porada psychiczna~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2013 - 21:25:35

tu psycholog juz nie pomoze.

#43 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 18:00:19

Szukam dobrego psychologa dla mlodego dziecka

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 10:52:37

AWIMED - Psycholog psychoterapeuta Grzenkowicz Michał. Pracuje w nurcie poznawczo- behawioralnym.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 10:57:37

Wiem, ze ten Pan pracuje tez w Szpitalu Lęborskim- prowadzi tam terapie z pacjentami i jest chyba 1-2 razy w tygodniu. 

#46 ~Mini~

~Mini~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 10:19:31

Potwierdzam- Pan Michał- profesjonalista

#47 ~Pacjentka~

~Pacjentka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 23:06:35

Ja również z czystym sumieniem polecam mgr Grzenkowicz :)

#48 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 19 maj 2014 - 13:59:47

Mi też bardzo pomogły wizyty u pani Wiczkowskiej-Etmańskiej, trochę trzeba poczekać na termin ale warto w tej chwili nie biorę już żadnych leków

#49 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2014 - 17:46:54

Jednym z najlepszych psychologów w Lęborku jest Ludwika Korda " Sursum " ... Pomogła mi się uwolnić ze stanów lekowych w bardzo naturalny sposób ... Bardzo polecam !!! 

#50 ~Mała Mi~

~Mała Mi~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 08:34:08

Psychoterapeuta -Michał Grzenkowicz- AWIMED

Facet jest konkretny- nie owija

#51 ~Robi~

~Robi~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 20:18:52

Dostałem adres  strony od Pana Michała, ktora niebawem ma być aktywna

psycholog-grzenkowicz.pl

#52 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 14:03:52

Pan Michał. Jak coś to można skontaktować się z nim przez stronę internetową albo telefonicznie

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 14:54:14

bYŁAM pacjentką pani psycholog Wiczkowskiej-Etmanskiej i przyłączam się, że to anioł, pomogła mi w tym, co dla mnie samej wydawalo się niemożliwe do pokonania, poza tym nie traktuje ludzi z góry tylko naprawdę ich słucha gdyby komuś było potrzebne podaję nr telefonu do rejestracji 607 348 513

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 14:09:39

Pan Michał -psychoterapeuta

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 13:11:16

Grzenkowicz Michał- specjalizuje się również w uzależnieniach

#56 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 20:41:42

Macie moze nr do dr Zielinskiego

#57 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 14:18:33

Macie namiar na Pana Grzenkowicza? 

#58 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 08:22:05

Do tego Grzenkowicza ponoć dość długie kolejki...

#59 ~ormi~

~ormi~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 13:34:21

Szukam dobrego psychologa dla mlodego dziecka

Jeśli poszukujecie specjalisty, który diagnozuje autyzm, to należy zarejestrować się do Psychomedic, bo tam diagnozę wydaje zespół lekarzy. Nr tel do nich to 22 253 88 88. Diagnozują również zespół Aspergera (nawet u osoby dorosłej)

#60 ~renatka334~

~renatka334~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 14:54:40

Aktualnie jeździmy z synem do Sensorium w związku z jego wadą postawy i widać efekty pracy terapeutycznej. Wcześniej chodziliśmy bliżej domu i tam powiem szczerze, że w ogóle nie poświęcali nawet w połowie tak czasu i uwagi jak teraz mam zapewnione. Więcej o tym jak działają i w jakich godzinach jest na ich stronie tomatis.warszawa.pl.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych