Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

opinie o psychologach w Lęborku

68 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 18:38:31

Dobrze wam radzę, jak najdalej od psycholożek, bo te które znam więcej krzywdy dziecku zrobią, niż pożytku. Same są strasznie pokręcone. Tylko miłość rodziny, czas spędzony z dzieckiem, rozmowy i zapewnienie bezpieczeństwa, no i wiara, tradycja - to zapewni rozwiązanie problemów wychowawczych.

#22 DianaM

DianaM

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 08:50:49

Ja polecę  ( ......................................................................... ) obie przjmują w zwarze. Z moim synem radziły sobie świetnie, ale co prawda to inne spektrum(autyzm)..Mimo wszystko bardzo polecam.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 29 wrzesień 2013 - 20:52:05
Ochrona danych osobowych.

#23 ~pokaciu~

~pokaciu~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 09:53:37

Nie mam nic do psychologow, zawod jak kazdy inny, "panstwowka", tak jak urzędnik, policjant, ale smieszne jest to i zarazem bardzo zadziwiajace jest, ze na forum reklamuja psychologow, przewaznie reklamuje sie tych co nie maja wziecia, widocznie ten zawod odchodzic moze do lamusa, zastanawia mnie takze to ze ludzie na forum sa straszeni jak cos pisza na temat psychologow, widocznie ci niektorzy psychologowie zamiast pomagac to w ten sposob moga zaszkodzic na pewno, psycholog powinien nam sie kojazyc przeciez ze spokojem, zaufaniem a nie strachem, przeciez ma pomagac.Jak sie cos takiego czyta jak ludzie sie kluca w takich kwestiach jak tematy o psychologach to co dopiero jak ktos zjawi sie na wizycie, dziecko moze dostac "sraczke" jak zobaczy psychologa

#24 ~Czytamy~

~Czytamy~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 12:38:01

psycholog w Leborku powinien byc w kazdej szkole jezeli dziecko jest w wieku szkolnym, a dla dzieci ktore sa w wieku przedszkolnym to powinni rodzice lub opiekunowie duzo czytac gazet na temat wychowywania dzieci i dowiadywac sie od starszych doswiadczonych osob np.babc,mam,dziadkow, ktorzy maja o wiele wieksze doswiadczenia, psycholog powinien byc juz naprawde na ostatnim koncu, poza tym dorosli sa od tego zeby poswiecac dziecku czas i duzo rozmawiac do nich, jezeli ktos decyduje sie na dzieci to takze musi czerpac wiedze o wychowywaniu swoich dzieci a nie spoczywac "na laurach". Jezeli ktos zaliczyl "wpadke" to takze spoczywa na nim obowiazek wychowywac i przekazac wiedze jaka posiada swojemu dziecku(nie ma ze boli)a takze czytac na temat wychowywania dzieci, sa na pewno chwile ze dziecko wyczerpuje, ale od tego jest przeciez rodzina co pomoze, wyreczy na chwile, kazde dziecko jest tez czlowiekiem a my doroslosli,dziadkowie oraz rodzice jestesmy od starania sie o nasze mlode pokolenie aby przekazac wszystko co najlepsze, a nie trzesace sie czasami rece psychologow maja decydowac o naszych pociechach.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 21:42:37

Ja również polecam panią ( ........................................... ) skonczyłam już terapie, kiedy do niej yrafiłam czułam się jak w piekle wyciągnęła mnie z niego dzisiaj wierzę że wszystko się ułoży
Dziękuję Pani Wiolu*

Użytkownik Yktorn edytował ten post 29 wrzesień 2013 - 20:52:50

#26 ~MANIA~

~MANIA~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 13:19:44

nadmieniam wpis  gościa z 21 kwietnia  2013......nudna ?  to ty za tempy ....co wydawało ci się zę idąc do psychologa będzie ci tańczyć  i spiewać....może kierunki ci się pomyliły.może psychiatra miał być.....psycholog slucha cię    i doradza .jest twoim przyjacielem ....nadaje ci kierunek   i  nigdy cię nie potępia....pracuje  w sosw i jest bardzo  szanowanym psychologiem od lat.dała by za te wszystkie dzieci  się pokroić a  ci rodzice któży niby są nie zadowoleni -nikomu się nie dogodzi.a jeżeli tacy mądrzy to mogli szkołę skończyć i moze byli by lepsi.....PANI LUDWIKA to najlepszy człowiek jakiego poznałam .jest aniołem który bez granicznie oddaje się ludziom  .....wiele lat  znam panią kordę   i do tej pory  jeżeli mam problem  do nikogo innego nie idę tylko do  pani ludwiki.....nie słuchajcie  złych opini.zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony.a jeżeli  nie podoba mu się niech poprostu skorzysta z innego psychologa  .......pozdrawiam serdecznie  moją  najlepszą psycholog.....JEST PANI  DOBRYM CZŁOWIEKIEM,,,,,,,.....-WIERZCIE MI-.......WIEM CO PISZĘ!!!!!!!

#27 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 13:46:22

Ile ludzi tyle opinii ale Tobie przydałby sie słownik ortograficzny :)

#28 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2287 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 13:49:03

nadmieniam wpis  gościa z 21 kwietnia  2013......nudna ?  to ty za tempy ....co wydawało ci się zę idąc do psychologa będzie ci tańczyć  i spiewać....może kierunki ci się pomyliły.może psychiatra miał być.....psycholog slucha cię    i doradza .jest twoim przyjacielem ....nadaje ci kierunek   i  nigdy cię nie potępia....pracuje  w sosw i jest bardzo  szanowanym psychologiem od lat.dała by za te wszystkie dzieci  się pokroić a  ci rodzice któży niby są nie zadowoleni -nikomu się nie dogodzi.a jeżeli tacy mądrzy to mogli szkołę skończyć i moze byli by lepsi.....PANI LUDWIKA to najlepszy człowiek jakiego poznałam .jest aniołem który bez granicznie oddaje się ludziom  .....wiele lat  znam panią kordę   i do tej pory  jeżeli mam problem  do nikogo innego nie idę tylko do  pani ludwiki.....nie słuchajcie  złych opini.zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony.a jeżeli  nie podoba mu się niech poprostu skorzysta z innego psychologa  .......pozdrawiam serdecznie  moją  najlepszą psycholog.....JEST PANI  DOBRYM CZŁOWIEKIEM,,,,,,,.....-WIERZCIE MI-.......WIEM CO PISZĘ!!!!!!!

Ile ludzi tyle opinii ale Tobie przydałby sie słownik ortograficzny :)

Masz rację Komuna. Aż 9 błędów ortograficznych i stylistycznych popełniła ta MANIA.

Może cierpi na dysleksję?

Ale wówczas ponad połowa forumowiczów ma te problemy.

:blush:

Użytkownik Yktorn edytował ten post 12 czerwiec 2013 - 13:50:19

#29 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 21:12:56

Społeczeństwo glupieje widocznie :)

#30 ~darmowa porada psychiczna~

~darmowa porada psychiczna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 06:10:19

Opinie o psychologach, opinie o ginekologach, opinie o adwokatach, opinie o zespołach weselnych - trzeba być zdesperowanym na życie by z wpisów z internetu wybierac sobie lekarza. Ja z polecenia z internetu nie kupię nawet butów a co dopiero leczyć się, imczęściej jakieś nazwisko się pojawia tym  jestem pewniejsza ,że to konował.

#31 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 14:37:24

Opinie o psychologach, opinie o ginekologach, opinie o adwokatach, opinie o zespołach weselnych - trzeba być zdesperowanym na życie by z wpisów z internetu wybierac sobie lekarza. Ja z polecenia z internetu nie kupię nawet butów a co dopiero leczyć się, imczęściej jakieś nazwisko się pojawia tym  jestem pewniejsza ,że to konował.

...coś w tym jest...

#32 ~FLK~

~FLK~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 23:46:33

W takim razie ty i koleżanka poniżej napiszcie, czym byście się kierowały przy wyborze lekarza. Opiniami moherowych babć czy starych bigotów? ;-) Podziel się swoimi radami, skoroś taka mądra. I oświeć nas, co to znaczy być "zdesperowanym na życie"?

#33 ~darmowa porada psychiczna~

~darmowa porada psychiczna~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 09:59:23

nie bede z Toba sie wdawac w dyskusje, jezeli umiesz czytac ze zrozumieniem to wiesz co mysle, a kieruje sie w wyborze lekarza wychodzeniem z domu, nie siedzeniem przed pudłem. Idz do ludzi to i Twoje dziecko bedzie bystrzejsze.Internet juz cie skrzywdzil.

#34 ~FLK~

~FLK~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 14:12:26

nie bede z Toba sie wdawac w dyskusje, jezeli umiesz czytac ze zrozumieniem to wiesz co mysle, a kieruje sie w wyborze lekarza wychodzeniem z domu, nie siedzeniem przed pudłem. Idz do ludzi to i Twoje dziecko bedzie bystrzejsze.Internet juz cie skrzywdzil.

Internet mnie skrzywdził? Na jakiej podstawie to oceniasz? W ogóle mnie nawet na oczy nie widziałaś. "Napisz parę zdań, a powiem ci kim jesteś". Może będziesz się chwalić, że wystarczy Ci jedno spojrzenie, a już wiesz wszystko o człowieku? Sorry, ale nie wierzę Ci. Twoje przewidywania względem mnie nie są trafne. Nie mam dzieci i przebywam często wśród ludzi, taki mam zawód. Co szkodzi od czasu do czasu poradzić się w necie? Przecież tam też wypowiadają się ludzie. I co? Według Ciebie oni są gorsi? Nigdy nie mają racji? Z Twojej opinii można tak wywnioskować. Widzę tu ludzi, którzy poradzili panią Wiczkowską-Etmańską, która wcale nie jest konowałem, więc bądź ostrożniejsza w swoich ocenach.

#35 ~N~

~N~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 22:12:55

Potwierdzam mogę śmiało powiedzieć, że Pani Wiczkowska uratowała mi życie- więc nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, będę wdzięczny do końca moich dni

#36 ~John Berlin~

~John Berlin~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 08:10:19

Do osoby o nicku "darmowa porada psychiczna". Widzę, że zdobyłaś wszelkie mądrości, jakie były do zdobycia i nie ma dla ciebie innej opcji niż "czarne" i "białe". Szkoda, że zapominasz o jednej rzeczy. Lębork jest małym miastem, a psycholog to wciąż kłopotliwy temat. Wspomnisz komuś na ten temat, a zacznie się śmiać albo dziwnie patrzeć i wytykać palcami. Niestety, mimo że mamy XXI wiek, pod tym względem ludzie nadal są zacofani.

#37 ~darmowa porada....~

~darmowa porada....~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 08:56:39

nie tlumacz sie wstyd to naturalny odruch ludzki. nie pytaj tylko pisz to beda odpisywac.pamietaj jednak ze nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie.moze to Janek z II b ktory wpisuje nazwisko swojego rodzica bo chce go zareklamowac lub ktos kogo kolegi kolezanka leczyla sie u doktora x i go poleca. nie rozumiem tego zachwutu i pokladu nadzei w forumowych prosbach o pomoc. jakbys wyszla jednak z domu to moze bys tez zauwazyla ludzi z Leborka ktorzy nie sa zacofani i psycholog to niest dla nich cos strasznego.

#38 ~hehe~

~hehe~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 08:58:41

Do osoby o nicku "darmowa porada psychiczna". Widzę, że zdobyłaś wszelkie mądrości, jakie były do zdobycia i nie ma dla ciebie innej opcji niż "czarne" i "białe". Szkoda, że zapominasz o jednej rzeczy. Lębork jest małym miastem, a psycholog to wciąż kłopotliwy temat. Wspomnisz komuś na ten temat, a zacznie się śmiać albo dziwnie patrzeć i wytykać palcami. Niestety, mimo że mamy XXI wiek, pod tym względem ludzie nadal są zacofani.

Nie tylko Lębork należy do zaścianka narodowego. Do takiego zaścianka należy 1/3 Polaków wierzących w zamach na samolocie lecącym na prowincjonalne lotnisko w Smoleńsku w czasie gdy to lotnisko spowijała mgła, "sztuczna mgła" pana M.

#39 ~John Berlin~

~John Berlin~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2013 - 14:33:39

nie tlumacz sie wstyd to naturalny odruch ludzki. nie pytaj tylko pisz to beda odpisywac.pamietaj jednak ze nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie.moze to Janek z II b ktory wpisuje nazwisko swojego rodzica bo chce go zareklamowac lub ktos kogo kolegi kolezanka leczyla sie u doktora x i go poleca. nie rozumiem tego zachwutu i pokladu nadzei w forumowych prosbach o pomoc. jakbys wyszla jednak z domu to moze bys tez zauwazyla ludzi z Leborka ktorzy nie sa zacofani i psycholog to niest dla nich cos strasznego.

( ......................................................................

....................................................................................

..........................................................................

.......................................................................... )

Pozostawiam ci to do przeczytania i przemyślenia. Pamiętaj, że znajomi z reala też mogą się pomylić. Możesz pomyśleć, że działam na czyjeś zlecenie i psuję ludziom opnie - twoje prawo, twój wybór. Ja ci chcę udowodnić, że nie wszystko jest czarne lub białe.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 29 wrzesień 2013 - 17:30:32
Autoreklama

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2013 - 14:41:20

A gdzie jest w Lęborku dobry seksuolog bo mam problemy z moją armatą?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych