Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

opinie o psychologach w Lęborku

68 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~calineczka~

~calineczka~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 09:30:24

Witam
Szukam dobrego psychologa dla dzieci i młodzieży na terenie Lęborka . Proszę o podpowiedzi i opinie .

#2 ~calineczka~

~calineczka~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 10:40:21

Dlatego prosiłabym o wpisy, bardzo cieżko jest znaleźć w Lęborku psychologa z prawdziwego zdarzenia .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 18:45:23

Też się dołączam do pytania.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 19:23:19

Zależy czy psycholog ma wyprowadzić z nałogu, czy prowadzić terapię z chorym dzieckiem?

#5 ~calineczka~

~calineczka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 08:38:39

Terapia ma być prowadzona z "trudnym" nastolatkiem, probelmy wychowawcze, w szkole

#6 ~Boski_Apollo~

~Boski_Apollo~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 13:55:03

Polecam Daniela Mihuniewicza

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 07:20:10

hehe ale ta druga osoba mnie rozbawila-smiac mi sie chce z Ciebie maly lutku-nie znam tej pani a jej corki,ale widac po tobie ze jest ci zle,zazdroscisz komus czegos co za idiotyzm-Ta pierwsza osoba spytala sie ze szuka kogos dobrego a Ty wyjezdzasz ze jakiejs pani corka sie kur... na lewo i prawo..moim zdaniem jestes zwykjlym nie udacznikiem baran hehe;P
Ja bym polecil pana Zielinsjkiego dobry koles w takich sprawach bd dobrym rozwiazaniem na problemy nastolatka ktory sie buntuje-a co do pani mala rada-niech sie pani rozejrzy z kim towarzysz sie jzadaje i wszystkie pyatnia bd miala pani na talerzu-z kim sie zadajesz tajkim sie stajesz i nie trzeba tu wcale wielkich psychologow;)
Pozdrawiam serdecznie tylko ludzi o dobrych sercach :D

#8 ~calineczka~

~calineczka~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 12:16:11

Witam ponownie
Czy panowie Daniel Mihuniewicz i mgr. Tadeusz Zieliński mają moze prywatne gabinety ? O p. Zielinskim też słyszałam wiele dobrego, jednak o ile wiem poza oddziałem psychiatrycznym jest cieżko dostępny . A tu chodziło by o dłuższą terapię .
~Gościu~ czasami sprawy są bardziej skomplikowane i nie tylko środowisko wpływa na zachowania naszych pociech.Są rózne problemy, choć na pewno środowisko w jakim przebywają ma na nich obrzymi wpływ - czy to pozytywny czy to negatywny .
Ale dziękuję za odpowiedź :)

#9 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 23:14:52

Polecam pana Tadeusza Zielińskiego. Skuteczna też jest socjoterapeutka Agnieszka Pawlicka-Metera z Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej na Krzywoustego ( dawny Zwar). Strona pracowni: www.wspomaganierodzinylebork.pl

#10 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 23:20:18

(...)

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 06 listopad 2011 - 23:21:26
Spam

#11 ~mat~

~mat~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 09:32:01

daj nr do corki

#12 ~karo~

~karo~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 09:32:56

najlepsza jest pani Elżbieta Kowalczyk radzi se jak nikt inny i jest bardzo inteligetna kobieta

#13 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 18:37:25

Polecam JOANNE MASALSKĄ- SAKOWICZ. inteligentna, empatyczna kobieta

#14 ~Adelle~

~Adelle~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 18:10:07

Ludwika Korda - gabinet prywatny "Sursum"- polecam. Szczególnie bo wydaje mi się,że jako jedyna w Lęborku jest także terapeutą Biofeedback.

#15 ~Ewcia~

~Ewcia~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 20:19:49

Pytania typu dobry psycholog, ginekolog, dentysta ZAWSZE kończą się tak samo- tu będzie z 15 propozycji i różnych opinii, a i tak wybierzesz tę najtańszą i poleconą w "realu".
Ps. Osoba która zrobiła jako druga wpis pod tym tematem potrzebuje nie tylko już psychologa, ale dobrego radcy prawnego!(ja na miejscu oplutej przez nią osoby wszczęłabym postępowanie karne - stop cyber kryminalistom!)

#16 ~Yktorn~

~Yktorn~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 21:04:38

Pytania typu dobry psycholog, ginekolog, dentysta ZAWSZE kończą się tak samo- tu będzie z 15 propozycji i różnych opinii, a i tak wybierzesz tę najtańszą i poleconą w "realu".
Ps. Osoba która zrobiła jako druga wpis pod tym tematem potrzebuje nie tylko już psychologa, ale dobrego radcy prawnego!(ja na miejscu oplutej przez nią osoby wszczęłabym postępowanie karne - stop cyber kryminalistom!)

Ten obraźliwy wpis został usunięty.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 06 luty 2012 - 21:10:48

#17 ~stach~

~stach~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 13:21:10

Gdzie przyjmuje ta Ludwika Korda ?

#18 ~psycholog~

~psycholog~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 18:30:45

Witam
Szukam dobrego psychologa dla dzieci i młodzieży na terenie Lęborka . Proszę o podpowiedzi i opinie .

Mam nadzieję ,że trafiłaś do Pana Zielińskiego.

#19 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 21:36:17

Ja zdecydowanie mogę polecić Panią Wiolettę Wiczkowską-Etmańską jest psychologiem i psychoterapeutą zanim do niej trafiłam nie miałam dobrych doświadczeń jako jedyna w Lęborku pracuje w terapii poznawczo-behawioralnej przyjmowała wcześniej w poradni obecnie tylko prywatnie aga

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 17:53:33

Gdzie przyjmuje ta Ludwika Korda ?

nie idź do niej, nudna jak flaki z olejem, bez ikry, itd
pracuje jako psycholog w sosw, wiem od rodziców uczniów tej szkoły, że słabo zorganizowana

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych