Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

opinie o odchudzaniu z limveną

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~BasiaKiel~

~BasiaKiel~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 11:51:22

muszę się odchudzić ponieważ wakacje pokazały że wstyd wyjść w moim ciele na plaże. Jestem na tyle zmotywowana że już rozpoczyna kurację.
Na początku myślałam by iść na skróty ale doszłam do wniosku ze tabletki mi nie pomogą albo na pewno nie pomogą bez innego mojego wkładu jakim jest dieta.
Szukam coś gotowego ponieważ sama mam problem z ułożeniem czegoś konkretnego a jeszcze większy problem z utrzymaniem bo zniechęcam się małymi efektami i słabo wierze w to co sobie ustalę.
Znalazłam dietę limvena. Jest wiele ciekawych opinii, poczytałam i może to fajnie działać. pytam osoby które stosują czy mogą coś więcej o niej powiedzieć

#2 ~angelia~

~angelia~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 10:46:05

powiem tak

- skuteczna, daje efekty

- nie czuje się głodna, jestem nasycona po koktajlach

- smak koktajli - dobre

#3 ~konig~

~konig~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 09:50:52

jest skuteczna. Działa i smaczne koktajle

#4 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 13:24:48

Też polecam ten program odchudzania, w ciagu 3 miesiecy kuracji schudłam 16 kg.

#5 ~gosci~

~gosci~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 15:45:03

Dieta wygląda ok. Nie zamawiam, ale sprawdziałam z ciekawości czy to cudowny środek jakich pełno.
Ta dieta na pewno działa, jest przemyślanie skonstruowana. Skład koktajli nie budzi jakiś zastrzeżeń. Polecam osobom które borykają się z otyłością.

#6 ~Irionalna~

~Irionalna~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 16:28:25

Na mnie dieta z koktajlami limvena okazała się jak najabradziej skuteczna, miałam do tego karnecik na siłownie choc niby nie potrzeba ale napewno przyśpieszyło tomój proces odchudzania

#7 ~jonid~

~jonid~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 16:08:12

ja o niej słyszałam pierwszy raz jakieś 3 miesiące temu. 2 miesiące temu zamówiłam i właśnie kończę kuracje.
Początek to moje sceptyczne nastawienie. Musiałam odrzucić większość posiłków z mojego jadłospisu. Nic dziwnego, za wiele wartościowych posiłków to nie jadłam. Szybko jednak nastawienie zmieniło mi się po zauważeniu pierwszy efektów. Z czasem przekonałam się do nowych nawyków żywieniowych. Koktajle były fajnym uzupełnieniem ponieważ były smaczne, sama czekolada mogła więc zostać zastąpiona koktajlem czekoladowym. Smaczna a nie odkładała mi tłuszczu. :)
Efekty są bardzo widoczne, zdrowe, nie stworzone dzięki chemicznemu czemuś tylko dzięki przestrzeganiu diety. Sama nie umiałabym się przekonać do swojego planu, a jak zamówiłam coś gotowego to wiedziałam że musi być to skuteczne. Nie zawiodłam się.

#8 ~pamelia~

~pamelia~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 10:02:58

warto oczywiście uprawiać dodatkowo sport. Sport to zdrowie i spalanie kalorii, które mogą jedynie powiększyć efekt przy stosowaniu diety. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 10:14:28

Nasze organizmy są tak indywidualnie zbudowane. 
Ja akurat nie miałam szybkiej przemiany materii ani wiedzy aby zbudować sobie odpowiednią dietę. 
Wiele czasu błądziłam w temacie odchudzania chwytając się różnych środków, sposobów.
W końcu trafiłam na pełny program odchudzania Limvena.
Doskonale zaplanowana dieta z koktajlami odżywczymi. Jestem po pierwszym miesiącu. Jestem mega zadowolona dlatego postanowiłam go polecić. Waga spada i to nie jest takie trudne.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 12:19:08

Dieta Limvena pomógł mi schudnąć 10kg. Po odstwawieniu koktajli zostałam przy nowych wyuczonych nawykach żywieniowych i waga nie powraca.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 10:11:46

Przeanalizowałam. Ten program na podstawy aby faktycznie przynieść ciekawe rezultaty.

#12 ~frre~

~frre~
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 09:45:09

stosowałam ten program miesiąc i przez ten czas schudłąm 5kg co jest już jakims wyznacznikiem co do skuteczności tego programu.

#13 ~qarna~

~qarna~
  • Goście

Napisano 14 luty 2016 - 11:33:25

gratuluje rezultatu. Ja schudłam prawie tyle co Ty na tej diecie i jestem bardzo z tego zadowolona. Nie ma co chwytać się cudownych środków. Dieta to dieta. a limvena jest po prostu doskonała.

#14 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 15:08:43

powiem tak

- skuteczna, daje efekty

- nie czuje się głodna, jestem nasycona po koktajlach

- smak koktajli - dobre

Jak może być jeszcze lepiej? jaką głupota ludzie sie kierują aby katować sie sztucznym jedzeniem sadząc, że to ich odchudzi? Na ile? jak można katować swoje ciało i traktować go jak niewolnika nie mając świadomości dlaczego tyje? Otyłość to objaw, to wierzchołek góry lodowej , następnie będą nowotwory, depresje , choroby z autoagresji i inne dziadostwa, gdyż przyczyna dalej pozostaje. A jak jest przyczyna otyłości? To nie jedzenie , to tylko interesujący punkt widzenia i naiwność ludzi, który bez świadomości siebie traktowani sa jak ofiary na których zarabia się pieniądze, gdyż ci otyli całe życie będą sie odchudzać , albo wcześniej umrą i będą dalej żyć jak ofiary. Potem zostawiają mężowie takie kobiety, potem one tracą pracę, potem starzeją sie dużo szybciej itd. Ja byłam kilka lat temu taką ofiara , masa pieniędzy na preparaty , suplementy , a skończyłam na RZS , Hashimoto i guzach piersi. . Dopiera rok długiej terapii ze sobą dał mi zmiany, wyleczenie na stałe fantastycznego partnera, szczęście i biznes. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 15:10:56

Przeanalizowałam. Ten program na podstawy aby faktycznie przynieść ciekawe rezultaty.

ak może być jeszcze lepiej? jaką głupota ludzie sie kierują aby katować sie sztucznym jedzeniem sadząc, że to ich odchudzi? Na ile? jak można katować swoje ciało i traktować go jak niewolnika nie mając świadomości dlaczego tyje? Otyłość to objaw, to wierzchołek góry lodowej , następnie będą nowotwory, depresje , choroby z autoagresji i inne dziadostwa, gdyż przyczyna dalej pozostaje. A jak jest przyczyna otyłości? To nie jedzenie , to tylko interesujący punkt widzenia i naiwność ludzi, który bez świadomości siebie traktowani sa jak ofiary na których zarabia się pieniądze, gdyż ci otyli całe życie będą sie odchudzać , albo wcześniej umrą i będą dalej żyć jak ofiary. Potem zostawiają mężowie takie kobiety, potem one tracą pracę, potem starzeją sie dużo szybciej itd. Ja byłam kilka lat temu taką ofiara , masa pieniędzy na preparaty , suplementy , a skończyłam na RZS , Hashimoto i guzach piersi. . Dopiera rok długiej terapii ze sobą dał mi zmiany, wyleczenie na stałe fantastycznego partnera, szczęście i biznes. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 13:39:05

Wiele diet stosowałam ale limvena je bije na głowe skutecznościa i łatwością przejścia

#17 Gabriella

Gabriella

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:05:22

ja jak brałam jakieś suple to z tej stronki - https://secfarm.com.pl . Wydają się być sprawdzone

#18 Georgia

Georgia

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 13 luty 2019 - 11:33:43

ja od jakiegoś czasu stosuje suplementy ze strony https://revitaworld.com/pl/

i całkiem sobie chwalę

#19 macius

macius

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 14:37:53

Na odchudzanie to zobacz sobie opinie o peperinox może cię zainteresuje

#20 jummy

jummy

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 23:33:02

Ludzie! Suplementy to dodatek do diety, nie dajcie się zwieść reklamie, że wystarczy tabletka i nagle będziecie mieli super sylwetkę. Szkoda Waszych pieniędzy, jeśli macie wydać je to z sensem.

1. Dieta - z pomocą dietetyka.

2. Trening - z pomocą trenera

3. Jeśli stać Was na dietetyka i treningi i zostało trochę złotówek to dołączacie suplementy.

Inna kolejność nie ma dla mnie sensu, zasięgniecie porady specjalisty w tym temacie to Wam to samo powie. Powodzenia :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych