Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opinie o Naukach Jazdy

297 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~MAŁA!!!~

~MAŁA!!!~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 15:01:36

Witam nie wiem jaką Ci polecić, wiem jaka odradzić OSK Renoma tragedia szkołę prowadzi cwaniaczek z kryminalna przeszłością tylko kasa się liczy kursant to zło konieczne. Powinienem wybrać LOK.

Ble, ble, ble!!! Wiadomo, że ten komentarz napisał jakiś tępy instruktor, który nie wie jak sobie kursantów zwerbowac, w takim razie może należy już zwinąc ten interes. skąd możesz wiedziec jaki jest instruktor z OSK RENOMA. Poznałeś go chociaż, może następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz, przecież myślenie nie boli!!! Wracając do tematu ja właśnie chodziłam do Renomy, zdałam za pierwszym razem i to z Panem Os.....m! :P Szkoła super instruktor jeszcze lepszy!

#42 ~~Paweł~~

~~Paweł~~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 16:19:08

Ja szkolilem sie u "Gacków".W/g mojej oceny to miernota.Syn i corka pana gaca nie posiadaja odpowiedniego doswiadczenia jako instruktorzy.
Fakt który mnie bardzo zaniepokoił to,że pobierają dodatkową opłatę za egz.wewnetrzny maysle,że tak byc nie powinno.Uwazam,że egz. wewnetrzny powinien miescic sie w kosztach kursu.

Również szkoliłem się u "Gacków" i szkoliła mnie właśnie córka pana Gaca. Uważam, że ma odpowiednie doświadczenie, nie miałem żadnych problemów z opanowanie przepisów, a i nawet zdałem za pierwszym razem. A egzamin wewnętrzny? nie miałem czegoś takiego ;P

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 17:25:28

fajna jest firma Champion

#44 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 17:36:37

fajna jest firma Champion

Przygladam się wpisom i co szanowne szkółki z Lęborka oczerniacie konkurence poprzez kłamliwe wpisy na forum . A Słupsk zabiera wam kursantów . Więc do pracy .HHHHHHAAAAAAAAA ha ha

#45 ~misiek1234~

~misiek1234~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 18:01:39

Moja droga do prawa jazdy.
Szkolilam sie u pana Sochy. Teorii to właściwie uczyłam sie sama, bo program z przepisow był bardzo skromniutki i po łebkach. Jazdy odbywalam m.inn. w Słupsku.
Egzamin oblałam na placu manewrowym konkretnie na łuku. Okazało sie,ze jazdy po łuku podczas kursu nie uczono mnie.
To mnie zniechęciło do tej szkoły jazdy.
Przed nastepnym egzaminem wykupiłam sobie jazde w ośrodku p.Lipkowskiego chcialam pocwiczyc ten łuk.
Na placu manewrowym były dwie panie,jedna z nich wskazała mi samochod i polecila--proszę ćwiczyć.Zadna z nich nie raczyła wytlomaczyć mi jak mam robic aby bylo dobrze bo panie te były bardzo zajete rozmową ze sobą a nie moją jazdą.
Po godzinie skasowaly mnie na 70,-zetów i na tym sie skonczyla moja przygoda z tymi dwoma Osrodkami Szkolenia.

Znajomy poradzil mi abym spróbowala w LOKu. Rzeczywiscie tam spotkałam sie z dobra atmosferą i właściwym traktowaniem kursanta. Dopiero w LOKu instruktor wyjasnil mi co musze umiec zrobic na placu abym miala szanse zdac egzamin. Ogromnie załuje,ze przy pierwszym podejsciu nie trafiłam do LOKu.
Myśle,ze to co napisalam komentarza nie wymaga.
Myśle,ze wnioski z opisu mojej drogi do prawa jazdy łatwo wyciągnąć.

PRAWO JAZDY KAT.B ROBIŁEM W LOKU U PANA SOCHY...ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM BEZ PROBLEMÓW
KAT.C RÓWNIEŻ W LOKU I RÓWNIEŻ ZDANA ZA PIERWSZYM RAZEM
DLATEGO ZDECYDOWANIE POLECAM LOK...I NA PEWNO KOLEJNE KATEGORIE TEŻ TAM BĘDE ROBIŁ

#46 ~lokowiec~

~lokowiec~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 18:42:00

PRAWO JAZDY KAT.B ROBIŁEM W LOKU U PANA SOCHY...ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM BEZ PROBLEMÓW
DLATEGO ZDECYDOWANIE POLECAM LOK...I NA PEWNO KOLEJNE KATEGORIE TEŻ TAM BĘDE ROBIŁ

To w LOK-U czy u Sochy odrazu kat C i dalsze kategorie w loku napisz mi jakie może D - autobus jest w Lok-u?. Zanim instruktorzy z Loku coś napiszecie to zastanówcie się ,,ludziska to nie idjoci" coś za dużo tego LOK-u na tym forum. Inni zli LOK dobry .

#47 ~KURS~

~KURS~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 19:13:48

Moja droga do prawa jazdy.
Szkolilam sie u pana Sochy. Teorii to właściwie uczyłam sie sama, bo program z przepisow był bardzo skromniutki i po łebkach. Jazdy odbywalam m.inn. w Słupsku.
Egzamin oblałam na placu manewrowym konkretnie na łuku. Okazało sie,ze jazdy po łuku podczas kursu nie uczono mnie.
To mnie zniechęciło do tej szkoły jazdy.
Przed nastepnym egzaminem wykupiłam sobie jazde w ośrodku p.Lipkowskiego chcialam pocwiczyc ten łuk.
Na placu manewrowym były dwie panie,jedna z nich wskazała mi samochod i polecila--proszę ćwiczyć.Zadna z nich nie raczyła wytlomaczyć mi jak mam robic aby bylo dobrze bo panie te były bardzo zajete rozmową ze sobą a nie moją jazdą.
Po godzinie skasowaly mnie na 70,-zetów i na tym sie skonczyla moja przygoda z tymi dwoma Osrodkami Szkolenia.

Znajomy poradzil mi abym spróbowala w LOKu. Rzeczywiscie tam spotkałam sie z dobra atmosferą i właściwym traktowaniem kursanta. Dopiero w LOKu instruktor wyjasnil mi co musze umiec zrobic na placu abym miala szanse zdac egzamin. Ogromnie załuje,ze przy pierwszym podejsciu nie trafiłam do LOKu.
Myśle,ze to co napisalam komentarza nie wymaga.
Myśle,ze wnioski z opisu mojej drogi do prawa jazdy łatwo wyciągnąć.

....................... A CO TY MYŚLAŁAŚ ZE ZA 70 ZŁ OGARNIESZ PLAC. MOŻE ZA DARMO POWINNI UCZYĆ TO BY TOBIE PASOWAŁO.

#48 ~MAŁA!!!~

~MAŁA!!!~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 20:17:03

To w LOK-U czy u Sochy odrazu kat C i dalsze kategorie w loku napisz mi jakie może D - autobus jest w Lok-u?. Zanim instruktorzy z Loku coś napiszecie to zastanówcie się ,,ludziska to nie idjoci" coś za dużo tego LOK-u na tym forum. Inni zli LOK dobry .

Zgadzam się z tą wypowiedzią tylko LOK i LOK, od razu wiadomo że to instruktorzy siedzą na tych forach i robią innym antyreklame. ciekawe jak by o was cały czas źle pisali?! Ze LOK jest do d*py i instruktorzy to idio*i!!! i co?? miło??!! a więc spadac z tego forum instruktorzy z LOKU, może niech lepiej kursanci się wypowiedzą!!! pozdrawiam :rolleyes:

#49 ~raider~

~raider~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 18:59:30

Polecam usługi p. Rogowskiego. Profeslonalizm, kultura osobista fachowość oraz znakomite wyniki w tej pracy. Szczerze POLECAM

#50 ~kusantka~

~kusantka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 19:27:17

Polecam usługi p. Rogowskiego. Profeslonalizm, kultura osobista fachowość oraz znakomite wyniki w tej pracy. Szczerze POLECAM

JAKA ZDAWALNOŚĆ???????????????????????? myslę Ze słabiutka za 10 razem

#51 ~zaara~

~zaara~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 19:34:57

ja polecam osk Champion za słupska , nauki są w lęborku a jazdy w slupsku, przyjeżdzaja po Ciebie i przywożą do domk, super

#52 ~zaara~

~zaara~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 19:36:26

ja polecam osk Champion za słupska , nauki są w lęborku a jazdy w slupsku, przyjeżdzaja po Ciebie i przywożą do domk, super

nr tel 609885562 polecam

#53 ~Raider~

~Raider~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 20:07:56

Skoro champion jet taki dobry to dlaczego szuka klientów w Lęborku ??????? W Słupsku już się na nich poznali i brak totalny zainteresowania. Ja uczyłam się u p. Rogowskiego i zdałam za pierwszym podejściem choć nigdy nie miałam do czynienia z autem. Nie tylko ja zdałam za pierwszym razem ale w tym tygodniu moje dwie koleżanki i kolega też zaliczyli i też pierwszym razem. POLECAM OSK ROGOWSKI.

#54 ~lok~

~lok~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 20:12:19

Polecam LOK, odradzam Monikę.
W Loku byłem u Krakowiaka- facet stanowczy, jak coś przeskrobiesz to ci taki żart przytoczy, że do końca życia zapamiętasz.
W "Monice" to cię zjebią i ku***mi zasypią.

#55 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 20:17:08

Polecam LOK, odradzam Monikę.
W Loku byłem u Krakowiaka- facet stanowczy, jak coś przeskrobiesz to ci taki żart przytoczy, że do końca życia zapamiętasz.
W "Monice" to cię zjebią i ku***mi zasypią.

O PROSZĘ ZNOWU LOK SIĘ REKLAMUJE!!! ŻENADA!!!

#56 ~kursantka~

~kursantka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 20:44:16

A ja nikogo nie będe polecać, Mogę Wam tylko przyszli kursanci odradzić nauki u p.Janikowskiego u tego starszego Janikowskiego. Bo syn ma teraz Monikę i szczerze nie wiem jak prowadzi ale Ojciec OSK BOGDAN (tak to się teraz nazywa) To kompletna porażka.. Najgorszemu wrogowi bym nie radziła tam pójść.. Ten Pan kompletnie pomylił się chyba z powołaniem.. Na każdym kroku tylko bluźnierstwa i wyzwiska.. Nawet się dziwię że to wytrzymałam.. Niczego Cię nie nauczy i niczego nie wyjaśni.. W Słupsku załatwia tylko przy okazji swoje sprawy i klnie jak szewc... Do tego przeważnie jeżdzi na kacu.. śmierdzi od niego piwskiem z daleka.. kobieciarz nie samowity..!! Szczerze Wam przyszli kierowcy Odradzam!!
Ja po nim parę godzin wykupiłam w słupsku u pana dymkowskiego bodajże pana Jacka.. Pełen podziw dla niego.. cierpliwy,wyruzomiały,elegancki zawsze pachnący miły Pan.. I do tego z poczuciem humoru.. Ale błagam nie OSK BOGDAN bo możeCie żałować,tak jak Ja;)

#57 ~misiek1234~

~misiek1234~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 21:57:46

SOCHA ZANIM OTWORZYŁ PRYWATKĘ BYM INSTRUKTOREM W LOKU...NIE WIESZ TO SIĘ NIE WYPOWIADAJ

#58 ~le0~

~le0~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 23:36:38

Doświadczenie uczy, że:
- wszystko byle nie Karwat
- "Monika" to kiepski żart
- Litwin.... (hyhy) to gorzej niż sarkazm.

Gac'owie wydają się na tym tle najbardziej kompetentni.

#59 ~~misia~~

~~misia~~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 05:57:43

Doświadczenie uczy, że:
- wszystko byle nie Karwat
- "Monika" to kiepski żart
- Litwin.... (hyhy) to gorzej niż sarkazm.

Gac'owie wydają się na tym tle najbardziej kompetentni.

Skąd ty tyle wiesz byłaś u Karwata w Monice u Litwnia i na końcu u Gaców co za ,,gamoń 'z ciebie to zdałaś za dwunatyn razem ? Szanowna Pani niech Pani da spokój. Proszę nie skłucać instruktorów bo wynienię nazwę państwa OSK . ,, Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe" . Proponuję dać spokój innym i powrócić do poprzedniego zawodu. Za dobrze było ale się skończyło. I ten Champion to boli i ulotki. OJ OJ OJ .

#60 ~le0~

~le0~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 12:33:14

Dobra Kobieto (sądząc po nicku) pomyliłaś i płeć i zawód, aczkolwiek z chęcią wysłuchałbym co też się Pani ciśnie na język....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych