Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opinie o Naukach Jazdy

297 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~aktualny kursant~

~aktualny kursant~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2009 - 20:40:34

Oj narobilo sie tych "szkół nauki jazdy" narobilo, rosna jak grzyby po deszczu jeno tylko z wiadomosciami o przepisach i umiejętnosciami praktycznej nauki jazdy jest słabiutko.
Bo jakie doswiadczenie moze miec osoba otrzymująca uprawnienia instruktora,ktora legitymuje sie tylko 3-letnim okresem POSIADANIA prawa jazdy.
Prosze zwrócić uwagę ,że napisałem "POSIADANIA" a nie chociazby minimum 3-letniej praktyki.
To jest paranoja aby tak skromne wymagania stawiac ludziom zajmujacym sie szkoleniem w tak waznej ze wzgledu na bezpieczeństwo profesji.
Skutki tego sa widoczne na kazdym kroku.
Radze wybierac szkoły z wieloletnią tradycją prowadzone przez osoby z dużym doświadczeniem w tym zawodzie.
Nie wiem dlaczego w ostatnim czasie tak nisko ustawiono poprzeczke z wymaganiami w stosunku do nowootwieranych szkół i nowych instruktorów,

Czy jest jakis nadzór nad działalnoscia ośrodkow szkolenia???? kto sie orientuje w temacie????
Do kogo można się zwrócić ze skargą jezeli zostanie się zle potraktowanym podczas szkolenia???.
Może mi ktos podpowiedzieć???

#22 ~~kierowca~~

~~kierowca~~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2009 - 20:58:25

A TY TO PEWNIE JAKIŚ STARY PIERDZIEL Z JAKIES LĘBORSKIEJ SZKÓŁKI. NO NIESTETY TAKIE CZASY TRZEBA SIĘ POGODZIC ŻE KONKURENCJA ROŚNIE W SIŁĘ , I KURSANTÓW ZABIERA Z PRZED NOSA :lol:

Na forum nie krzyczy sie/tzn,nie pisze sie duzymi literami/ przed napisaniem posta wyłącza sie "CapsLocka"

Co do konkurencji: Nowo powstałe "pseudo szkoly" długo nie będą żadną konkurencją dla STARYCH PIERDZIELI jak to "kulturalnie" napisałaś/łeś.
Moje przypuszczenie graniczy z pewnoscią,że tego wpisu dokonał ktoś z tej "pseudo konkurencji" , no cóz jaka szkoła taka kultura.

Szkoda,że jak dotąd rzeczowa dyskusja zaczyna zamieniac sie w pyskówkę.

#23 ~~facet~~

~~facet~~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 06:52:45

Żenada - temat wywołała szkółka aby ,,nabić" sobie kurdantów i oczernić konkurencje. Proponuję zamknąć temat i nie dawać pożywki pseudo - kierowcą , kusantom, prawie kierowcą i innym oszołomom. Szanowni instruktorzy i instruktorki jak interes,, nie idzie,, to nie oczerniajcie innych tylko zmieńcie branże. PAMIĘTAJCIE W INTERNECIE NIE JESTEŚCIE ANONIMOWI. Część postów jest w trakcie spr............ .

#24 ~policyjny~

~policyjny~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 08:46:01

Żenada - temat wywołała szkółka aby ,,nabić" sobie kurdantów i oczernić konkurencje. Proponuję zamknąć temat i nie dawać pożywki pseudo - kierowcą , kusantom, prawie kierowcą i innym oszołomom. Szanowni instruktorzy i instruktorki jak interes,, nie idzie,, to nie oczerniajcie innych tylko zmieńcie branże. PAMIĘTAJCIE W INTERNECIE NIE JESTEŚCIE ANONIMOWI. Część postów jest w trakcie spr............ .

Jak zwykle straszenie, że internet jest namierzalny, żeby tak było musi być przestępstwo, te wypowiedzi do takich raczej nie należą, więc najpierw naucz się ortografii a potem strasz :lol:

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 08:51:03

"Oj narobilo sie tych "szkół nauki jazdy" narobilo, rosna jak grzyby po deszczu" - piszesz na każdy temat na forum, pewnie masz za dużo czasu, może cytaty pozmieniasz, bo jesteś niezwykle czytelny :lol:

#26 ~facetka~

~facetka~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 12:44:22

zainteresuj sie tymi co im interes nie idzie i nie strasz innych :P

#27 ~jujka~

~jujka~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 14:51:08

ja nie powiedziałabym,że to zaineresowani instruktorzy wypisuja te posty. Dla instruktorów wywoływanie tego tematu byloby zbyt ryzykowne.
Nie ma takiego instruktora co by wszystkim dogodził. Dlatego zawsze bedzie ktos bardzo zadowolony i ktos zawiedziony.

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 16:01:39

"Oj narobilo sie tych "szkół nauki jazdy" narobilo, rosna jak grzyby po deszczu" - piszesz na każdy temat na forum, pewnie masz za dużo czasu, może cytaty pozmieniasz, bo jesteś niezwykle czytelny :lol:

Co ci to przeszkadza????
Niech sobie pisze ile chce i na wszystkie tematy,od tego jest forum.
Moze to jest ktoś kto monitoruje to forum i z nudów sobie tutaj pisze?? :lol: B)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 16:37:42

Co ci to przeszkadza????
Niech sobie pisze ile chce i na wszystkie tematy,od tego jest forum.
Moze to jest ktoś kto monitoruje to forum i z nudów sobie tutaj pisze?? :lol: B)

Raczej domorosły ekspert od wszystkiego ;)

#30 ~xxxxx~

~xxxxx~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 18:44:48

Raczej domorosły ekspert od wszystkiego ;)

To niech sobie pisze,co ci to przeszkadza? aby tylko sensownie pisał i nikogo nie obrażał. :)

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 23:53:52

Rogowski - moim zdaniem najlepsze miejsce do nauczenia się jeździć i oczysiście przepisów!
POLECAM:]

#32 ~kursantka~

~kursantka~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2009 - 11:35:23

Rogowski - moim zdaniem najlepsze miejsce do nauczenia się jeździć i oczysiście przepisów!
POLECAM:]

12 godzin po Lęborku z 30 godzin szkolenia . Prawo jazdy zdałam po 70 godzinach jazdy o kosztach szkoda mówić.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2009 - 17:23:49

12 godzin po Lęborku z 30 godzin szkolenia . Prawo jazdy zdałam po 70 godzinach jazdy o kosztach szkoda mówić.

Ja tam jestem zadowolona! Każdy oczywiście może mieć inne zdanie.

#34 ~mysliciel~

~mysliciel~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2009 - 10:52:38

Dlaczego nazywasz żenadą krytyczne wypowiedzi pod adresem niektórych "szkół" nauki jazdy??.
Uwazam,ze dobrze sie dzieje,jezeli krytykuje sie tych co tylko istnieja po to azeby odwalic fuchę,zgarnąc kasę,wystwić zaświadczenie o ukonczeniu kursu i "żegnaj". tak byc nie może.

#35 ~leborczanka~

~leborczanka~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2009 - 22:59:20

jakby co tj numer do niego : 604403672

Nieładnie sie tak samemu reklamowac nieładnie.
Przeciez koledzy z Rolniczaka napedzają panu kursantów,nie powinien pan narzekac na ich brak.
Mam odmienne zdanie na temt pańskiego osrodka. Pan nie ma czasu na wykłady z przepisów- u pana rozpoczyna sie jazdę bez przygotowania teoretycznego, to bardzo żle.
Skoro reklamuje sie pan to nie jest chyba tak różowo.

#36 ~A.L.~

~A.L.~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 12:35:58

Ja zdecydowanie polecam OSK RENOMA, miła atmosfera, byłam tam i zdałam za 1 podejściem, instruktor super, podchodzi do wszystkiego na luzie ale wymagający!!!! Na jazdy wybiera miejsca tam gdzie jeżdżą egzaminy, uważam że gdyby nie tak dobry instruktor, który pokazał mi wszystkie miejsca w Słupsku gdzie jeżdżą egzaminy (nawet te najtrudniejsze i najmniej prawdopodobne, ale ja właśnie na egz. w takie miejsce trafiłam) to nie zdałabym za 1 podejściem. Nie żałuje, że wybrałam tą szkołę i gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję co do wyboru szkoły, to wybrałabym właśnie ja!!! Naprawdę GORĄCO POLECAM:)

#37 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 17:38:38

Kontrolą ośrodków szkolenia kierowców zajmuje się Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lęborku, a konkretnie pani Halina Łukian; prosiłabym o pisanie na temat, a nie dziecinne kłótnie; osobiście proponuję szkołę pana Gaca i tylko jego jako instruktora; Magda jest leniwym nauczycielem jazdy, a Michał nie miał jeszcze uprawnień, gdy chodziłam na kurs, więc nie mogę oceniać;

#38 ~~OSK~~

~~OSK~~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 18:43:32

Moja propozycja instruktorki i instruktorzy - dajmy spokuj temu tematowi . Nie dajmy się podpuscić. W Słupsku - Gdyni ,Bytowie nie opluwaja się na forum .

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2010 - 19:40:43

Czy jest jakis nadzór nad działalnoscia ośrodkow szkolenia???? kto sie orientuje w temacie????
Do kogo można się zwrócić ze skargą jezeli zostanie się zle potraktowanym podczas szkolenia???.
Może mi ktos podpowiedzieć???

radna Łukian w Starostwie lęborskim komunikacja zajmuje się kontrolą ośrodków.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 14:07:28

szkol wiele a jaki poziom?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych