Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opinie o Naukach Jazdy

297 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2009 - 22:24:04

Witam mąż uparł się żeby posłać mnie na kurs prawa jazdy koniecznie zima bo jak się nauczę jeździć po śniegu to podobno dam sobie rade w każdych warunkach. Zbieram opinie o Ośrodkach szkolenia kierowców z Lęborka może ktoś mi kogoś poleci lub odradzi. Chce się nauczyć prowadzić samochód a nie zdać egzamin tzn. Zdać tez chce najlepiej za pierwszym razem. Czekam na opinie.

#2 ~~obserwator~~

~~obserwator~~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 08:21:02

Witam mąż uparł się żeby posłać mnie na kurs prawa jazdy koniecznie zima bo jak się nauczę jeździć po śniegu to podobno dam sobie rade w każdych warunkach. Zbieram opinie o Ośrodkach szkolenia kierowców z Lęborka może ktoś mi kogoś poleci lub odradzi. Chce się nauczyć prowadzić samochód a nie zdać egzamin tzn. Zdać tez chce najlepiej za pierwszym razem. Czekam na opinie.

Robiłem u "Moniki" było ok. zdałem za drugim razem, mogę polecić.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 13:42:49

Ja radze wziać szkólke ze słupska, tam zdaje sie prawko tam jeździ sie tylko po ulicach slupska nie traci sie na dojazd do słupska. A co najwqazniejsze napewno jest taniej niz w Lęborku.

#4 ~~kierowca~~

~~kierowca~~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 20:19:38

Ja radze wziać szkólke ze słupska, tam zdaje sie prawko tam jeździ sie tylko po ulicach slupska nie traci sie na dojazd do słupska. A co najwqazniejsze napewno jest taniej niz w Lęborku.

Jestes w błedzie,że taniej to nie oznacza ze dobrze szkoli taki ośrodek.
Dalej: podczas nauki jazdy kazdy uczen musi prowadzic samochod na drodze poza obszarem zabudowanym z predkoscia wieksza jak 70km/h. i to jest bardzo wazne aby poznac zachowanie sie samochodu przy szybszej jezdzie.Tak instruowano mnie podczas jazdy do Slupska.
Skoro instruktorzy ze Slupska nie wyjeżdzaja poza miasto to znaczy,ze łamią przepisy dot. szkolenia.
Ja uczylam sie w Osrodku Szkolenia LOK i jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie zdałam za drugim razem ale to jest mniej wazne.
Uczeszczalam na wyklady z teorii ktorych bylo 40 godzin i co najwazniejsze prowadzone byly w sposob fachowy a wszelkie zawilosci przepisów wylozone jasno i zrozumiale.
Praktyczna nauka jazdy tez odbywała sie bez zastrzezeń.
Polecam osrodek LOK.

#5 ~je2bny~

~je2bny~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 20:29:54

Opinie o Naukach Jazdy

Gratuluję !!!
Nauki, to mogą być przedmałżeńskie [chociaż, też nie jestem za tym]. :D
Może by , tak bardziej zrozumiale to ująć - Opinie o ośrodkach prowadzących "naukę jazdy"[prowadzacych kursy "nauki jazdy"]

#6 ~leborczanaka~

~leborczanaka~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 20:30:41

Nie radze korzystac z usług pana Sochy,slaby pod wzgledem fachowosci a przy tym wiele zastrzeżeń pod wzgledem kultury.

#7 ~mieszkanka Leborka~

~mieszkanka Leborka~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 20:34:10

Gratuluję !!!
Nauki, to mogą być przedmałżeńskie [chociaż, też nie jestem za tym]. :D
Może by , tak bardziej zrozumiale to ująć - Opinie o ośrodkach prowadzących "naukę jazdy"[prowadzacych kursy "nauki jazdy"]

Nie popisuj sie bo wcale taki elokwentny nie jestes :lol: :lol:

#8 ~świeży kierowca~

~świeży kierowca~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 20:35:54

Ja szkolilem sie u "Gacków".W/g mojej oceny to miernota.Syn i corka pana gaca nie posiadaja odpowiedniego doswiadczenia jako instruktorzy.
Fakt który mnie bardzo zaniepokoił to,że pobierają dodatkową opłatę za egz.wewnetrzny maysle,że tak byc nie powinno.Uwazam,że egz. wewnetrzny powinien miescic sie w kosztach kursu.

#9 ~~Zenek~~

~~Zenek~~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 21:08:52

Co sądzicie o OSK Tomasz Litwin ? Jakie ceny i jakie podejście ? :)

#10 ~Wioletta~

~Wioletta~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2009 - 10:12:38

Moja droga do prawa jazdy.
Szkolilam sie u pana Sochy. Teorii to właściwie uczyłam sie sama, bo program z przepisow był bardzo skromniutki i po łebkach. Jazdy odbywalam m.inn. w Słupsku.
Egzamin oblałam na placu manewrowym konkretnie na łuku. Okazało sie,ze jazdy po łuku podczas kursu nie uczono mnie.
To mnie zniechęciło do tej szkoły jazdy.
Przed nastepnym egzaminem wykupiłam sobie jazde w ośrodku p.Lipkowskiego chcialam pocwiczyc ten łuk.
Na placu manewrowym były dwie panie,jedna z nich wskazała mi samochod i polecila--proszę ćwiczyć.Zadna z nich nie raczyła wytlomaczyć mi jak mam robic aby bylo dobrze bo panie te były bardzo zajete rozmową ze sobą a nie moją jazdą.
Po godzinie skasowaly mnie na 70,-zetów i na tym sie skonczyla moja przygoda z tymi dwoma Osrodkami Szkolenia.

Znajomy poradzil mi abym spróbowala w LOKu. Rzeczywiscie tam spotkałam sie z dobra atmosferą i właściwym traktowaniem kursanta. Dopiero w LOKu instruktor wyjasnil mi co musze umiec zrobic na placu abym miala szanse zdac egzamin. Ogromnie załuje,ze przy pierwszym podejsciu nie trafiłam do LOKu.
Myśle,ze to co napisalam komentarza nie wymaga.
Myśle,ze wnioski z opisu mojej drogi do prawa jazdy łatwo wyciągnąć.

#11 ~kierowca;)~

~kierowca;)~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 16:47:43

Co sądzicie o OSK Tomasz Litwin ? Jakie ceny i jakie podejście ? :)

Jak dla mnie rewelacja:-) wybrałam tą właśnie szkołę jazdy, bo została mi polecona przez znajomego i ani razu nie żałowałam decyzji. sympatyczna atmosfera, wesoło, a przy tym pełen profesjonalizm i sukces na egzaminie gwarantowany:) Polecam ośrodek Pana Tomka wszystkim przyszłym kierowcom:)

#12 ~zawiedziony~

~zawiedziony~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 16:53:56

Jak dla mnie rewelacja:-) wybrałam tą właśnie szkołę jazdy, bo została mi polecona przez znajomego i ani razu nie żałowałam decyzji. sympatyczna atmosfera, wesoło, a przy tym pełen profesjonalizm i sukces na egzaminie gwarantowany:) Polecam ośrodek Pana Tomka wszystkim przyszłym kierowcom:)

Panie Tomku! nieładnie tak sam siebie promować :lol: :lol:
Uczyłem sie u pana i mam inne zdanie na ten temat.

#13 ~ed 28~

~ed 28~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 17:15:18

jeżeli chodzi o Lębork polecam O S K Szmajda
profesjonalni w 100%
miła i przyjazna atmosfera,
doskonałe przygotowanie do egzaminu,
naprawdę P O L E C A M !!!!

#14 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 17:25:44

jeżeli chodzi o Lębork polecam O S K Szmajda
profesjonalni w 100%
miła i przyjazna atmosfera,
doskonałe przygotowanie do egzaminu,
naprawdę P O L E C A M !!!!

Wiesz co? Z tego co wiem mają fatalną zdawalność, ale czego oczekiwać od kobiety, która od, najwyżej, 5 lat ma prawko... To Twoja żona panie Marcinie? :P Za kilka lat nabierze wprawy ;)

Użytkownik VOLVO-Rider-ka edytował ten post 08 listopad 2009 - 17:26:59

#15 ~~kierowca~~

~~kierowca~~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 20:52:52

Wiesz co? Z tego co wiem mają fatalną zdawalność, ale czego oczekiwać od kobiety, która od, najwyżej, 5 lat ma prawko... To Twoja żona panie Marcinie? :P Za kilka lat nabierze wprawy ;)

Oj narobilo sie tych "szkół nauki jazdy" narobilo, rosna jak grzyby po deszczu jeno tylko z wiadomosciami o przepisach i umiejętnosciami praktycznej nauki jazdy jest słabiutko.
Bo jakie doswiadczenie moze miec osoba otrzymująca uprawnienia instruktora,ktora legitymuje sie tylko 3-letnim okresem POSIADANIA prawa jazdy.
Prosze zwrócić uwagę ,że napisałem "POSIADANIA" a nie chociazby minimum 3-letniej praktyki.
To jest paranoja aby tak skromne wymagania stawiac ludziom zajmujacym sie szkoleniem w tak waznej ze wzgledu na bezpieczeństwo profesji.
Skutki tego sa widoczne na kazdym kroku.
Radze wybierac szkoły z wieloletnią tradycją prowadzone przez osoby z dużym doświadczeniem w tym zawodzie.
Nie wiem dlaczego w ostatnim czasie tak nisko ustawiono poprzeczke z wymaganiami w stosunku do nowootwieranych szkół i nowych instruktorów,

#16 ~ed 28~

~ed 28~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 22:41:00

JESTEŚ ŻENUJĄCA VOLVO - RAIDERKA . PANOSZYSZ SIĘ PO GP JAK GĘŚ PO FARMIE, WCINASZ SIE WSZEDZIE I MAM cie DOŚĆ.
kazdy ma swoje zdanie . uszanuj to !!!!!

KURSANTKA SUUUUPER SZKOŁY JAZDY O S K SZ M A J D A !!!!

#17 ~ed 28~

~ed 28~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 22:50:38

Oj narobilo sie tych "szkół nauki jazdy" narobilo, rosna jak grzyby po deszczu jeno tylko z wiadomosciami o przepisach i umiejętnosciami praktycznej nauki jazdy jest słabiutko.
Bo jakie doswiadczenie moze miec osoba otrzymująca uprawnienia instruktora,ktora legitymuje sie tylko 3-letnim okresem POSIADANIA prawa jazdy.
Prosze zwrócić uwagę ,że napisałem "POSIADANIA" a nie chociazby minimum 3-letniej praktyki.
To jest paranoja aby tak skromne wymagania stawiac ludziom zajmujacym sie szkoleniem w tak waznej ze wzgledu na bezpieczeństwo profesji.
Skutki tego sa widoczne na kazdym kroku.
Radze wybierac szkoły z wieloletnią tradycją prowadzone przez osoby z dużym doświadczeniem w tym zawodzie.
Nie wiem dlaczego w ostatnim czasie tak nisko ustawiono poprzeczke z wymaganiami w stosunku do nowootwieranych szkół i nowych instruktorów,

A TY TO PEWNIE JAKIŚ STARY PIERDZIEL Z JAKIES LĘBORSKIEJ SZKÓŁKI. NO NIESTETY TAKIE CZASY TRZEBA SIĘ POGODZIC ŻE KONKURENCJA ROŚNIE W SIŁĘ , I KURSANTÓW ZABIERA Z PRZED NOSA :lol:

#18 ~dasdad~

~dasdad~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 23:28:04

Ja osobiście polecam Pana Boczkowskiego... Nigdy nie słyszałem żeby ktoś się na niego skarżył... poza tym to jest instruktor który się nigdzie nie reklamuje a ludzi na kurs ma jak na pęczki. Osobiście uczyłem się u niego i kultura - ok, cena - nie ma krzywdy, nauka bardzo dobrze ... zdałem za pierwszym :P

#19 ~dasdad~

~dasdad~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 23:31:34

jakby co tj numer do niego : 604403672

#20 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2009 - 12:04:55

JESTEŚ ŻENUJĄCA VOLVO - RAIDERKA . PANOSZYSZ SIĘ PO GP JAK GĘŚ PO FARMIE, WCINASZ SIE WSZEDZIE I MAM cie DOŚĆ.
kazdy ma swoje zdanie . uszanuj to !!!!!
KURSANTKA SUUUUPER SZKOŁY JAZDY O S K SZ M A J D A !!!!

Żenująca to jest ta autoreklama.

A TY TO PEWNIE JAKIŚ STARY PIERDZIEL Z JAKIES LĘBORSKIEJ SZKÓŁKI. NO NIESTETY TAKIE CZASY TRZEBA SIĘ POGODZIC ŻE KONKURENCJA ROŚNIE W SIŁĘ , I KURSANTÓW ZABIERA Z PRZED NOSA :lol:

Niestety, ci sprzątnięci kursanci i tak wracają do "pierdzieli" po kilku niezdanych egzaminach :P A to dlatego, że w ciągu 5 lat instruktor nie nauczy się na pałę miasta (Lębork, Słupsk) jeśli w nim nigdy wcześniej nie mieszkał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych